I.nominační závod   2.závod ČP 2017    -    6.5. 2017 - 8.5. 2017

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
247 RA 5 8.5. 08:16 1 40.246 C1 muži 200 m Fuksa Martin 1993 DUP
247 RA 4 8.5. 08:16 2 43.956 03.710 C1 muži 200 m Kořínek Daniel 1998 DUP
247 RA 7 8.5. 08:16 3 44.021 03.775 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
247 RA 6 8.5. 08:16 4 44.066 03.820 C1 muži 200 m Egermaier Martin 1987 DUP
247 RA 3 8.5. 08:16 5 45.911 05.665 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ
247 RA 8 8.5. 08:16 6 48.986 08.740 C1 muži 200 m Dlouhý Jan 1992 TYN
247 RA 2 8.5. 08:16 7 50.136 09.890 C1 muži 200 m Přikryl Jiří 1997 PRV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
248 RB 3 8.5. 08:20 DNS C1 muži 200 m Hájek Lukáš 1995 KVS
248 RB 6 8.5. 08:20 1 42.271 C1 muži 200 m Drahokoupil Dan 1991 USK
248 RB 5 8.5. 08:20 2 42.681 00.410 C1 muži 200 m Dvořák Filip 1988 DUP
248 RB 4 8.5. 08:20 3 42.841 00.570 C1 muži 200 m Fuksa Petr 1998 DUP
248 RB 7 8.5. 08:20 4 47.336 05.065 C1 muži 200 m Hájek Šimon 1995 DUP
248 RB 2 8.5. 08:20 5 47.411 05.140 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
249 RC 4 8.5. 08:24 DNS C1 muži 200 m Hájek Kryštof 1997 DUP
249 RC 5 8.5. 08:24 1 43.136 C1 muži 200 m Procházka Ivan 1993 USK
249 RC 3 8.5. 08:24 2 43.906 00.770 C1 muži 200 m Janda Tomáš 1992 USK
249 RC 6 8.5. 08:24 3 44.126 00.990 C1 muži 200 m Maizner Sebastian 1995 USK
249 RC 7 8.5. 08:24 4 48.111 04.975 C1 muži 200 m Schindler Roman 1991 USK
249 RC 2 8.5. 08:24 5 48.306 05.170 C1 muži 200 m Petr Ondřej 1979 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
282 MA 6 8.5. 10:48 1 44.051 C1 muži 200 m Maizner Sebastian 1995 USK
282 MA 4 8.5. 10:48 2 44.216 00.165 C1 muži 200 m Fuksa Petr 1998 DUP
282 MA 3 8.5. 10:48 3 45.111 01.060 C1 muži 200 m Egermaier Martin 1987 DUP
282 MA 5 8.5. 10:48 4 45.716 01.665 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
282 MA 7 8.5. 10:48 5 45.746 01.695 C1 muži 200 m Hájek Šimon 1995 DUP
282 MA 8 8.5. 10:48 6 45.781 01.730 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ
282 MA 2 8.5. 10:48 7 47.906 03.855 C1 muži 200 m Schindler Roman 1991 USK
282 MA 1 8.5. 10:48 8 48.081 04.030 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
282 MA 9 8.5. 10:48 9 48.082 04.031 C1 muži 200 m Petr Ondřej 1979 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
304 F2 5 8.5. 13:10 1 45.731 C1 muži 200 m Macháček David 1993 PIS
304 F2 6 8.5. 13:10 2 45.921 00.190 C1 muži 200 m Hájek Šimon 1995 DUP
304 F2 4 8.5. 13:10 3 46.546 00.815 C1 muži 200 m Spálenský Marek 1991 SEZ
304 F2 2 8.5. 13:10 4 48.321 02.590 C1 muži 200 m Dlouhý Jan 1992 TYN
304 F2 3 8.5. 13:10 5 48.806 03.075 C1 muži 200 m Janík David 1998 ONV
304 F2 7 8.5. 13:10 6 48.916 03.185 C1 muži 200 m Schindler Roman 1991 USK
304 F2 8 8.5. 13:10 7 49.206 03.475 C1 muži 200 m Petr Ondřej 1979 NYM
Postup z rozjížďky -
Postup z mezijízdy -
305 F1 4 8.5. 13:15 1 41.641 C1 muži 200 m Fuksa Martin 1993 DUP
305 F1 1 8.5. 13:15 2 43.536 01.895 C1 muži 200 m Fuksa Petr 1998 DUP
305 F1 3 8.5. 13:15 3 43.746 02.105 C1 muži 200 m Dvořák Filip 1988 DUP
305 F1 5 8.5. 13:15 4 44.031 02.390 C1 muži 200 m Drahokoupil Dan 1991 USK
305 F1 8 8.5. 13:15 5 44.881 03.240 C1 muži 200 m Maizner Sebastian 1995 USK
305 F1 6 8.5. 13:15 6 44.906 03.265 C1 muži 200 m Procházka Ivan 1993 USK
305 F1 2 8.5. 13:15 7 45.431 03.790 C1 muži 200 m Janda Tomáš 1992 USK
305 F1 9 8.5. 13:15 8 46.176 04.535 C1 muži 200 m Egermaier Martin 1987 DUP
305 F1 7 8.5. 13:15 9 46.556 04.915 C1 muži 200 m Kořínek Daniel 1998 DUP

Archiv starších výsledků