Mistrovství ČR na 5 km mládeže a veteránů   I.závod Českého poháru mládeže a Mistrovství ČR klubů II. závod Českého poháru veteránů Memoriál Dr.Karla Popela   -    21.4. 2018 - 22.4. 2018

Jen časák     Zkratka oddílu:      Schovat odjeté jízdy:     
ARCHIVNÍ VÝSLEDKYpřepni na online
Číslo
jízdy
Druh
jízdy
St.
číslo
Datum a
čas startu
Pořadí Čas Odstup Kategorie Jméno, Rok, Oddíl
1 F1 13 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Malý Rostislav 2006 CHO
1 F1 19 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Růžička Václav 2006 FRM
1 F1 30 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Kunštár Jakub 2006 FRM
1 F1 33 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Všetečka Jan 2006 TSE
1 F1 40 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Procházkla Lukáš 2006 CHO
1 F1 51 21.4. 10:00 K1 benjamínci - A 2km Duchoň Stanislav 2006 UNL
1 F1 4 21.4. 10:00 1 13:34,1 K1 benjamínci - A 2km Foukal Jan 2006 VSO
1 F1 7 21.4. 10:00 2 13:34,4 00:00,3 K1 benjamínci - A 2km Stejskal Jan 2006 ZAM
1 F1 46 21.4. 10:00 3 13:47,6 00:13,5 K1 benjamínci - A 2km Kliment Lukáš 2006 CER
1 F1 42 21.4. 10:00 4 13:55,0 00:20,9 K1 benjamínci - A 2km Tešovič Jakub 2006 SPA
1 F1 29 21.4. 10:00 5 13:55,6 00:21,5 K1 benjamínci - A 2km Florián Jindřich 2006 DEC
1 F1 41 21.4. 10:00 6 13:58,4 00:24,3 K1 benjamínci - A 2km Jahoda Matouš 2006 SED
1 F1 21 21.4. 10:00 7 14:07,0 00:32,9 K1 benjamínci - A 2km Csoma Jakub 2006 PRV
1 F1 37 21.4. 10:00 8 14:12,8 00:38,7 K1 benjamínci - A 2km Rödl Robert 2006 SHK
1 F1 34 21.4. 10:00 9 14:14,5 00:40,4 K1 benjamínci - A 2km Valla Jakub 2006 SPA
1 F1 23 21.4. 10:00 10 14:18,9 00:44,8 K1 benjamínci - A 2km Vísner Ondřej 2006 PPL
1 F1 48 21.4. 10:00 11 14:22,4 00:48,3 K1 benjamínci - A 2km Podráský Richard 2006 ONV
1 F1 52 21.4. 10:00 12 14:24,7 00:50,6 K1 benjamínci - A 2km Hruška Šimon 2006 USK
1 F1 5 21.4. 10:00 13 14:28,5 00:54,4 K1 benjamínci - A 2km Soukup Matěj 2006 SED
1 F1 3 21.4. 10:00 14 14:38,3 01:04,2 K1 benjamínci - A 2km Tureček Jan 2006 SOP
1 F1 55 21.4. 10:00 15 14:43,6 01:09,5 K1 benjamínci - A 2km Cícha Tomáš 2006 ONV
1 F1 39 21.4. 10:00 16 14:45,4 01:11,3 K1 benjamínci - A 2km Hofbauer Ondřej 2006 SPA
1 F1 1 21.4. 10:00 17 14:50,5 01:16,4 K1 benjamínci - A 2km Vičar Mikuláš 2006 PRV
1 F1 47 21.4. 10:00 18 14:53,4 01:19,3 K1 benjamínci - A 2km Brodský David 2006 SPA
1 F1 43 21.4. 10:00 19 15:21,5 01:47,4 K1 benjamínci - A 2km Šperka Štěpán 2006 SOS
1 F1 28 21.4. 10:00 20 15:23,5 01:49,4 K1 benjamínci - A 2km Král Jakub 2006 CHO
1 F1 18 21.4. 10:00 21 15:28,2 01:54,1 K1 benjamínci - A 2km Nezhyba Miroslav 2006 PRV
1 F1 53 21.4. 10:00 22 15:28,3 01:54,2 K1 benjamínci - A 2km Voráček Jaroslav 2006 SED
1 F1 26 21.4. 10:00 23 15:33,0 01:58,9 K1 benjamínci - A 2km Kodet Jan 2006 SED
1 F1 12 21.4. 10:00 24 15:36,3 02:02,2 K1 benjamínci - A 2km Lehner Jan 2006 SED
1 F1 11 21.4. 10:00 25 15:44,8 02:10,7 K1 benjamínci - A 2km Řezníček Josef 2006 MOD
1 F1 38 21.4. 10:00 26 15:58,2 02:24,1 K1 benjamínci - A 2km Bartovský Jaroslav 2006 PPL
1 F1 31 21.4. 10:00 27 16:04,4 02:30,3 K1 benjamínci - A 2km Neumann Adam 2006 ZBR
1 F1 27 21.4. 10:00 28 16:05,5 02:31,4 K1 benjamínci - A 2km Hejda Štěpán 2006 PPL
1 F1 10 21.4. 10:00 29 16:12,4 02:38,3 K1 benjamínci - A 2km Podrábský Jan 2006 UNL
1 F1 2 21.4. 10:00 30 16:21,3 02:47,2 K1 benjamínci - A 2km Kozák Vojtěch 2006 USK
1 F1 8 21.4. 10:00 31 16:30,3 02:56,2 K1 benjamínci - A 2km Rektor Albert 2006 DEC
1 F1 17 21.4. 10:00 32 16:33,3 02:59,2 K1 benjamínci - A 2km Piťha Tomáš 2006 MOD
1 F1 25 21.4. 10:00 33 16:37,4 03:03,3 K1 benjamínci - A 2km Čermák Ondřej 2006 SOP
1 F1 44 21.4. 10:00 34 16:49,1 03:15,0 K1 benjamínci - A 2km Krist Samuel 2006 LIT
1 F1 6 21.4. 10:00 35 16:50,3 03:16,2 K1 benjamínci - A 2km Pánek Viktor 2006 PPL
1 F1 45 21.4. 10:00 36 16:52,3 03:18,2 K1 benjamínci - A 2km Prouza Vojtěch 2006 CHO
1 F1 49 21.4. 10:00 37 16:52,7 03:18,6 K1 benjamínci - A 2km Vrba František 2006 PRV
1 F1 22 21.4. 10:00 38 17:04,2 03:30,1 K1 benjamínci - A 2km Krčma Jindřich 2006 POD
1 F1 15 21.4. 10:00 39 17:28,1 03:54,0 K1 benjamínci - A 2km Sodomka Tomáš 2006 SPA
1 F1 24 21.4. 10:00 40 17:35,1 04:01,0 K1 benjamínci - A 2km Lžičař Josef 2006 KVS
1 F1 20 21.4. 10:00 41 17:44,4 04:10,3 K1 benjamínci - A 2km Zelinka David 2006 DEC
1 F1 50 21.4. 10:00 42 17:44,9 04:10,8 K1 benjamínci - A 2km Husák Alexandr 2006 CHO
1 F1 9 21.4. 10:00 43 18:18,7 04:44,6 K1 benjamínci - A 2km Hnízdil Tadeáš 2006 USK
1 F1 16 21.4. 10:00 44 18:59,3 05:25,2 K1 benjamínci - A 2km Hnízdil Matyáš 2006 USK
1 F1 36 21.4. 10:00 45 19:50,6 06:16,5 K1 benjamínci - A 2km Teufel Florián 2006 KVS
1 F1 54 21.4. 10:00 46 23:48,7 10:14,6 K1 benjamínci - A 2km Smetana Pavel 2006 UNL
1 F1 32 21.4. 10:00 47 24:30,0 10:55,9 K1 benjamínci - A 2km Hein Jakub 2006 PPL
2 F1 110 21.4. 10:25 1 24:16,5 K1 žáci 5km Hrábek Lukáš 2005 SPA
2 F1 169 21.4. 10:25 2 24:22,7 00:06,2 K1 žáci 5km Macháček Vojtěch 2004 PRV
2 F1 144 21.4. 10:25 3 24:29,6 00:13,1 K1 žáci 5km Fulík Albert 2004 ZBR
2 F1 143 21.4. 10:25 4 24:42,1 00:25,6 K1 žáci 5km Niebauer Jakub 2004 SED
2 F1 121 21.4. 10:25 5 24:44,6 00:28,1 K1 žáci 5km Novák Pavel 2004 CHO
2 F1 146 21.4. 10:25 6 24:45,0 00:28,5 K1 žáci 5km Jahoda Filip 2004 SED
2 F1 161 21.4. 10:25 7 24:50,9 00:34,4 K1 žáci 5km Přibyl Lukáš 2004 PRV
2 F1 139 21.4. 10:25 8 25:00,4 00:43,9 K1 žáci 5km Svrček Radovan 2004 LIB
2 F1 150 21.4. 10:25 9 25:29,3 01:12,8 K1 žáci 5km Prchlík Ondřej 2005 ONV
2 F1 125 21.4. 10:25 10 25:32,0 01:15,5 K1 žáci 5km Lošťák Eduard 2004 USK
2 F1 147 21.4. 10:25 11 25:35,2 01:18,7 K1 žáci 5km Bartoška Daniel 2004 UNL
2 F1 108 21.4. 10:25 12 25:35,4 01:18,9 K1 žáci 5km Kurťák Šimon 2005 SKD
2 F1 138 21.4. 10:25 13 25:36,5 01:20,0 K1 žáci 5km Plhoň Jan 2004 USK
2 F1 131 21.4. 10:25 14 25:36,6 01:20,1 K1 žáci 5km Hirsch Ondřej 2005 KOJ
2 F1 123 21.4. 10:25 15 25:46,8 01:30,3 K1 žáci 5km Žďárský Hubert 2004 POD
2 F1 137 21.4. 10:25 16 25:47,3 01:30,8 K1 žáci 5km Kapoun Pavel 2005 KOJ
2 F1 152 21.4. 10:25 17 25:52,6 01:36,1 K1 žáci 5km Váňa Vojtěch 2004 POD
2 F1 124 21.4. 10:25 18 25:58,3 01:41,8 K1 žáci 5km Souček Lukáš 2005 SPA
2 F1 172 21.4. 10:25 19 26:05,1 01:48,6 K1 žáci 5km Trnka Filip 2004 SKD
2 F1 141 21.4. 10:25 20 26:05,3 01:48,8 K1 žáci 5km Dědič Stanislav 2004 PIS
2 F1 105 21.4. 10:25 21 26:08,4 01:51,9 K1 žáci 5km Horňák Rostislav 2004 SPA
2 F1 115 21.4. 10:25 22 26:13,3 01:56,8 K1 žáci 5km Hadaš Petr 2004 PRV
2 F1 117 21.4. 10:25 23 26:18,7 02:02,2 K1 žáci 5km Šimek Albert 2005 PRV
2 F1 170 21.4. 10:25 24 26:32,5 02:16,0 K1 žáci 5km Kučírek Lukáš 2004 ZBR
2 F1 136 21.4. 10:25 25 26:36,3 02:19,8 K1 žáci 5km Kupec Kryštof 2004 NYM
2 F1 118 21.4. 10:25 26 26:39,0 02:22,5 K1 žáci 5km Bien Matouš 2004 LIB
2 F1 165 21.4. 10:25 27 26:46,7 02:30,2 K1 žáci 5km Procházka Daniel 2005 TYN
2 F1 162 21.4. 10:25 28 26:50,3 02:33,8 K1 žáci 5km Tejnora Štěpán 2005 KVS
2 F1 126 21.4. 10:25 29 26:50,7 02:34,2 K1 žáci 5km Kysilka Matouš 2004 NYM
2 F1 171 21.4. 10:25 30 26:51,1 02:34,6 K1 žáci 5km Kotek Petr 2005 PRV
2 F1 106 21.4. 10:25 31 26:59,6 02:43,1 K1 žáci 5km Budka Ondra 2005 TSE
2 F1 128 21.4. 10:25 32 27:02,7 02:46,2 K1 žáci 5km Saw Morgan Luboš 2004 ZBR
2 F1 154 21.4. 10:25 33 27:05,8 02:49,3 K1 žáci 5km Konvalinka Štěpán 2004 TSE
2 F1 132 21.4. 10:25 34 27:06,1 02:49,6 K1 žáci 5km Váverka Filip 2005 ONV
2 F1 103 21.4. 10:25 35 27:16,3 02:59,8 K1 žáci 5km Bartoška Matěj 2004 UNL
2 F1 134 21.4. 10:25 36 27:21,0 03:04,5 K1 žáci 5km Dušátko Jakub 2005 CER
2 F1 163 21.4. 10:25 37 27:34,6 03:18,1 K1 žáci 5km Šmidrkal David 2004 POD
2 F1 158 21.4. 10:25 38 27:51,0 03:34,5 K1 žáci 5km Večeř Karel 2005 ZBR
2 F1 160 21.4. 10:25 39 27:51,6 03:35,1 K1 žáci 5km Koreš Dan 2004 PIS
2 F1 142 21.4. 10:25 40 27:56,5 03:40,0 K1 žáci 5km Hnízdil Štěpán 2004 USK
2 F1 168 21.4. 10:25 41 27:57,8 03:41,3 K1 žáci 5km Jirman Jáchym 2005 POD
2 F1 102 21.4. 10:25 42 27:59,3 03:42,8 K1 žáci 5km Žaba Filip 2005 SHK
2 F1 164 21.4. 10:25 43 28:08,7 03:52,2 K1 žáci 5km Nykl Michal 2005 SPA
2 F1 155 21.4. 10:25 44 28:18,0 04:01,5 K1 žáci 5km Frolík Martin 2005 SPA
2 F1 120 21.4. 10:25 45 28:29,8 04:13,3 K1 žáci 5km Knoška Robert 2005 ZBR
2 F1 107 21.4. 10:25 46 28:31,2 04:14,7 K1 žáci 5km Jelínek Filip 2004 SKD
2 F1 129 21.4. 10:25 47 28:32,5 04:16,0 K1 žáci 5km Doubrava Tomáš 2005 NYM
2 F1 157 21.4. 10:25 48 28:36,3 04:19,8 K1 žáci 5km Daněk Jindřich 2004 ONV
2 F1 130 21.4. 10:25 49 28:36,6 04:20,1 K1 žáci 5km Dumbrovský Vojtěch 2005 OLO
2 F1 109 21.4. 10:25 50 28:52,0 04:35,5 K1 žáci 5km Béňa Ondřej 2005 PRV
2 F1 101 21.4. 10:25 51 28:54,8 04:38,3 K1 žáci 5km Treybal Jonáš 2005 ZBR
2 F1 122 21.4. 10:25 52 29:49,5 05:33,0 K1 žáci 5km Jarolím Václav 2004 PIS
2 F1 140 21.4. 10:25 53 29:54,3 05:37,8 K1 žáci 5km Odcházel Václav 2005 SPA
2 F1 119 21.4. 10:25 54 29:56,9 05:40,4 K1 žáci 5km Novotný Hubert 2005 SOP
2 F1 116 21.4. 10:25 55 30:12,4 05:55,9 K1 žáci 5km Rychtecký Adam 2005 DEC
2 F1 114 21.4. 10:25 56 30:29,6 06:13,1 K1 žáci 5km Malý Bronislav 2005 TYN
2 F1 149 21.4. 10:25 57 30:31,7 06:15,2 K1 žáci 5km Šišma David 2005 VSO
2 F1 111 21.4. 10:25 58 30:32,3 06:15,8 K1 žáci 5km Tonder Adam 2004 DEC
2 F1 151 21.4. 10:25 59 30:41,4 06:24,9 K1 žáci 5km Reh Václav 2005 SOP
2 F1 127 21.4. 10:25 60 30:42,1 06:25,6 K1 žáci 5km Cakl Filip 2005 SPA
2 F1 166 21.4. 10:25 61 31:10,3 06:53,8 K1 žáci 5km Cíza David 2005 DEC
2 F1 156 21.4. 10:25 62 31:16,5 07:00,0 K1 žáci 5km Scowen Maxmilian R 2004 DEC
2 F1 112 21.4. 10:25 63 32:05,7 07:49,2 K1 žáci 5km Doležal Benedikt 2005 KVS
2 F1 159 21.4. 10:25 64 32:40,8 08:24,3 K1 žáci 5km Martoch Filip 2005 SLH
2 F1 104 21.4. 10:25 65 33:59,0 09:42,5 K1 žáci 5km Šubr Lukáš 2004 ZBR
2 F1 113 21.4. 10:25 66 34:22,0 10:05,5 K1 žáci 5km Kuchár Zdeněk 2004 SPA
2 F1 167 21.4. 10:25 67 34:30,6 10:14,1 K1 žáci 5km Vašek Otakar 2005 ZBR
2 F1 153 21.4. 10:25 68 35:32,0 11:15,5 K1 žáci 5km Veselý Jonáš 2005 USK
2 F1 148 21.4. 10:25 69 39:35,5 15:19,0 K1 žáci 5km Veselý Vojtěch 2005 ONV
2 F1 135 21.4. 10:25 70 43:19,4 19:02,9 K1 žáci 5km Honců Tomáš 2005 LSB
3 F1 72 21.4. 11:00 C1 žáci 5km Hájek Tomáš 2005 NYM
3 F1 87 21.4. 11:00 1 28:06,4 C1 žáci 5km Kleňha Adam 2004 KVS
3 F1 80 21.4. 11:00 2 28:31,8 00:25,4 C1 žáci 5km Janďourek Šimon 2004 NYM
3 F1 89 21.4. 11:00 3 28:45,8 00:39,4 C1 žáci 5km Doktor Tomáš 2004 SEZ
3 F1 92 21.4. 11:00 4 29:29,0 01:22,6 C1 žáci 5km Košnar Adam 2004 SEZ
3 F1 81 21.4. 11:00 5 29:47,2 01:40,8 C1 žáci 5km Janda Tomáš 2004 PPL
3 F1 74 21.4. 11:00 6 30:20,3 02:13,9 C1 žáci 5km Rudolf Adam 2004 SEZ
3 F1 91 21.4. 11:00 7 30:28,4 02:22,0 C1 žáci 5km Pavlíček Jan 2004 ONV
3 F1 73 21.4. 11:00 8 30:41,6 02:35,2 C1 žáci 5km Krejčí Aleš 2004 SHK
3 F1 93 21.4. 11:00 9 30:52,0 02:45,6 C1 žáci 5km Janda Jiří 2004 PPL
3 F1 94 21.4. 11:00 10 31:15,8 03:09,4 C1 žáci 5km Dvořák Filip 2004 KVS
3 F1 78 21.4. 11:00 11 31:20,8 03:14,4 C1 žáci 5km Fiala Oldřich 2004 LSB
3 F1 88 21.4. 11:00 12 31:48,7 03:42,3 C1 žáci 5km Pták Zbyněk 2005 NYM
3 F1 84 21.4. 11:00 13 31:56,3 03:49,9 C1 žáci 5km Kot Artur 2005 SHK
3 F1 71 21.4. 11:00 14 32:09,2 04:02,8 C1 žáci 5km Horáček Adam 2005 KVS
3 F1 83 21.4. 11:00 15 32:52,0 04:45,6 C1 žáci 5km Fojtík Adam 2004 PPL
3 F1 85 21.4. 11:00 16 32:53,9 04:47,5 C1 žáci 5km Hrádek Adam 2005 SEZ
3 F1 75 21.4. 11:00 17 33:29,7 05:23,3 C1 žáci 5km Kot Bartoloměj 2005 SHK
3 F1 76 21.4. 11:00 18 33:59,9 05:53,5 C1 žáci 5km Rašek Ondřej 2005 SKD
3 F1 95 21.4. 11:00 19 34:02,6 05:56,2 C1 žáci 5km Šafařík Filip 2005 NYM
3 F1 82 21.4. 11:00 20 34:30,7 06:24,3 C1 žáci 5km Prášil Kryštof 2004 KVS
3 F1 90 21.4. 11:00 21 34:42,5 06:36,1 C1 žáci 5km Milo Vojtěch 2004 VSO
3 F1 86 21.4. 11:00 22 36:08,1 08:01,7 C1 žáci 5km Hillebrant Stanislav 2005 NYM
3 F1 79 21.4. 11:00 23 38:05,6 09:59,2 C1 žáci 5km Tichý Jan 2005 PPL
3 F1 77 21.4. 11:00 24 47:08,2 19:01,8 C1 žáci 5km Černošek Radim 2005 SLH
4 F1 189 21.4. 11:05 1 30:16,2 C1 juniorky 5km Řáhová Denisa 2001 PPL
4 F1 182 21.4. 11:05 2 30:43,0 00:26,8 C1 juniorky 5km Havlová Kristýna 2001 DEC
4 F1 188 21.4. 11:05 3 31:47,8 01:31,6 C1 juniorky 5km Seidlerová Eliška 2001 SEZ
4 F1 185 21.4. 11:05 4 33:47,0 03:30,8 C1 juniorky 5km Kyselá Vendula 2001 ONV
4 F1 184 21.4. 11:05 5 34:08,7 03:52,5 C1 juniorky 5km Tulachová Johanka 2000 TSE
4 F1 180 21.4. 11:05 6 34:14,6 03:58,4 C1 juniorky 5km Veverková Alžběta 2001 SKD
4 F1 187 21.4. 11:05 7 34:59,4 04:43,2 C1 juniorky 5km Húsková Veronika 2001 ONV
4 F1 183 21.4. 11:05 8 35:10,5 04:54,3 C1 juniorky 5km Dvořáková Eliška 2001 SEZ
4 F1 186 21.4. 11:05 9 36:04,3 05:48,1 C1 juniorky 5km Kvasilová Klára 2001 SEZ
4 F1 181 21.4. 11:05 10 38:00,0 07:43,8 C1 juniorky 5km Doktorová Sabina 2001 SEZ
5 F1 205 21.4. 11:05 1 29:51,4 C1 kanoistky 5km Krausová Alena 2002 SHK
5 F1 204 21.4. 11:05 2 32:36,3 02:44,9 C1 kanoistky 5km Tillerová Andrea 2003 KVS
5 F1 201 21.4. 11:05 3 35:07,7 05:16,3 C1 kanoistky 5km Horáčková Adéla 2003 KVS
5 F1 202 21.4. 11:05 4 36:24,5 06:33,1 C1 kanoistky 5km Vaňourková Markéta 2003 PPL
5 F1 206 21.4. 11:05 5 38:35,0 08:43,6 C1 kanoistky 5km Vítková Veronika 2004 TYN
5 F1 203 21.4. 11:05 6 43:39,8 13:48,4 C1 kanoistky 5km Janatová Adéla 2004 TYN
6 F1 212 21.4. 11:40 K1 žačky 5km Málková Karolína 2004 ZAM
6 F1 220 21.4. 11:40 K1 žačky 5km Fidlerová Michaela 2005 MOD
6 F1 259 21.4. 11:40 K1 žačky 5km Vísnerová Kateřina 2004 PPL
6 F1 264 21.4. 11:40 K1 žačky 5km Slezáková Lucie 2004 SHK
6 F1 214 21.4. 11:40 1 24:56,2 K1 žačky 5km Zvěřová Kristýna 2004 VSO
6 F1 242 21.4. 11:40 2 25:06,7 00:10,5 K1 žačky 5km Vodičková Klára 2004 SPA
6 F1 262 21.4. 11:40 3 25:07,4 00:11,2 K1 žačky 5km Samcová Veronika 2004 TSE
6 F1 236 21.4. 11:40 4 25:49,2 00:53,0 K1 žačky 5km Kukačková Karolína 2005 UNL
6 F1 223 21.4. 11:40 5 25:51,8 00:55,6 K1 žačky 5km Boumová Aneta 2005 TSE
6 F1 232 21.4. 11:40 6 25:57,6 01:01,4 K1 žačky 5km Tettingerová Tereza 2005 NYM
6 F1 238 21.4. 11:40 7 26:04,0 01:07,8 K1 žačky 5km Kukačková Natálie 2004 SOP
6 F1 240 21.4. 11:40 8 26:08,3 01:12,1 K1 žačky 5km Málková Nikola 2004 ZAM
6 F1 218 21.4. 11:40 9 26:17,8 01:21,6 K1 žačky 5km Sovová Barbora 2005 JAB
6 F1 266 21.4. 11:40 10 26:20,1 01:23,9 K1 žačky 5km Mikšovicová Natálie 2004 CHO
6 F1 245 21.4. 11:40 11 26:34,0 01:37,8 K1 žačky 5km Schořová Johana 2005 UNL
6 F1 260 21.4. 11:40 12 26:34,5 01:38,3 K1 žačky 5km Bartáková Kateřina 2005 KOJ
6 F1 265 21.4. 11:40 13 26:40,8 01:44,6 K1 žačky 5km Blechová Kateřina 2005 TYN
6 F1 221 21.4. 11:40 14 26:44,6 01:48,4 K1 žačky 5km Petráčková Magdaléna 2004 CHO
6 F1 253 21.4. 11:40 15 26:48,1 01:51,9 K1 žačky 5km Ondrová Vendula 2004 SLH
6 F1 215 21.4. 11:40 16 27:07,4 02:11,2 K1 žačky 5km Jurečková Petra 2004 KOJ
6 F1 213 21.4. 11:40 17 27:23,1 02:26,9 K1 žačky 5km Davidová Veronika 2004 CER
6 F1 211 21.4. 11:40 18 27:33,5 02:37,3 K1 žačky 5km Procházková Barbora 2004 POD
6 F1 225 21.4. 11:40 19 27:35,4 02:39,2 K1 žačky 5km Hojná Anežka 2005 CER
6 F1 237 21.4. 11:40 20 27:49,7 02:53,5 K1 žačky 5km Krausová Karolína 2005 TSE
6 F1 256 21.4. 11:40 21 27:59,2 03:03,0 K1 žačky 5km Lekešová Dominika 2005 HRA
6 F1 250 21.4. 11:40 22 28:02,7 03:06,5 K1 žačky 5km Pavlíčková Anna 2004 ONV
6 F1 243 21.4. 11:40 23 28:05,5 03:09,3 K1 žačky 5km Kotková Lenka 2005 PRV
6 F1 248 21.4. 11:40 24 28:17,3 03:21,1 K1 žačky 5km Koubová Kateřina 2005 CHO
6 F1 234 21.4. 11:40 25 28:19,7 03:23,5 K1 žačky 5km Pavlisová Štěpánka 2005 CHO
6 F1 222 21.4. 11:40 26 28:20,1 03:23,9 K1 žačky 5km Svozilová Petra 2005 VSO
6 F1 269 21.4. 11:40 27 28:22,5 03:26,3 K1 žačky 5km Čechová Zuzana 2004 TYN
6 F1 216 21.4. 11:40 28 28:39,5 03:43,3 K1 žačky 5km Žáčková Barbora 2005 DEC
6 F1 227 21.4. 11:40 29 28:44,3 03:48,1 K1 žačky 5km Pavlisová Ludmila 2005 CHO
6 F1 219 21.4. 11:40 30 28:47,0 03:50,8 K1 žačky 5km Pištorová Klára 2005 ZBR
6 F1 255 21.4. 11:40 31 28:53,7 03:57,5 K1 žačky 5km Kotěrová Marie 2004 CER
6 F1 263 21.4. 11:40 32 29:37,1 04:40,9 K1 žačky 5km Herzigová Natálie 2005 PIS
6 F1 241 21.4. 11:40 33 29:59,0 05:02,8 K1 žačky 5km Benková Štěpánka 2005 CHO
6 F1 228 21.4. 11:40 34 30:00,9 05:04,7 K1 žačky 5km Hejcmanová Leona 2005 KOJ
6 F1 226 21.4. 11:40 35 30:13,4 05:17,2 K1 žačky 5km Tvrdoňová Anna 2005 LSB
6 F1 258 21.4. 11:40 36 30:22,8 05:26,6 K1 žačky 5km Kinclová Marcela 2005 MOD
6 F1 254 21.4. 11:40 37 30:57,7 06:01,5 K1 žačky 5km Pastorová Denisa 2005 TYN
6 F1 244 21.4. 11:40 38 31:27,3 06:31,1 K1 žačky 5km Ficbauerová Ema 2005 LSB
6 F1 261 21.4. 11:40 39 31:41,5 06:45,3 K1 žačky 5km Zdráhalová Tereza 2005 HRA
6 F1 249 21.4. 11:40 40 31:53,8 06:57,6 K1 žačky 5km Dvořáková Eliška 19 ZBR
6 F1 246 21.4. 11:40 41 31:54,4 06:58,2 K1 žačky 5km Pecharová Martina 2005 SLH
6 F1 229 21.4. 11:40 42 32:03,7 07:07,5 K1 žačky 5km Flajzarová Natálie 2005 SPA
6 F1 230 21.4. 11:40 43 32:24,5 07:28,3 K1 žačky 5km Šulitková Kateřina 2005 DEC
6 F1 251 21.4. 11:40 44 32:50,9 07:54,7 K1 žačky 5km Šulová Anežka 2005 SPA
6 F1 239 21.4. 11:40 45 34:20,1 09:23,9 K1 žačky 5km Gavalová Nikola 2005 ONV
6 F1 252 21.4. 11:40 46 34:24,2 09:28,0 K1 žačky 5km Rosolová Karolína 2004 KAD
6 F1 267 21.4. 11:40 47 35:39,8 10:43,6 K1 žačky 5km Doubravová Denisa 2005 NYM
6 F1 257 21.4. 11:40 48 35:48,5 10:52,3 K1 žačky 5km Fléglová Anna 2004 USK
6 F1 217 21.4. 11:40 49 36:31,8 11:35,6 K1 žačky 5km Švábová Julie 2005 MOD
6 F1 233 21.4. 11:40 50 39:03,0 14:06,8 K1 žačky 5km Janoušová Markéta 2005 USK
6 F1 247 21.4. 11:40 51 39:28,0 14:31,8 K1 žačky 5km Přecechtělová Eliška 2004 VSO
6 F1 235 21.4. 11:40 52 39:30,0 14:33,8 K1 žačky 5km Půbalová Barbora 2005 VSO
6 F1 268 21.4. 11:40 53 42:52,6 17:56,4 K1 žačky 5km Andrýsková Simona 2005 ONV
6 F1 224 21.4. 11:40 54 49:35,0 24:38,8 K1 žačky 5km Šloufová Kristina 2005 PPL
6 F1 231 21.4. 11:40 55 1:00:32,2 35:36,0 K1 žačky 5km Grabmüllerová Nikola 2005 JAB
7 F1 318 21.4. 12:15 K1 benjamínky - A 2km Jirouchová Magdalena 2006 SOP
7 F1 321 21.4. 12:15 K1 benjamínky - A 2km Brabcová Barbora 2006 CHO
7 F1 309 21.4. 12:15 1 14:02,8 K1 benjamínky - A 2km Sýkorová Helena 2006 SPA
7 F1 334 21.4. 12:15 2 14:07,1 00:04,3 K1 benjamínky - A 2km Tmejová Tereza 2006 SPA
7 F1 319 21.4. 12:15 3 14:13,4 00:10,6 K1 benjamínky - A 2km Svobodová Eliška 2006 CER
7 F1 301 21.4. 12:15 4 14:18,3 00:15,5 K1 benjamínky - A 2km Voříšková Karolína 2006 VPL
7 F1 330 21.4. 12:15 5 14:20,0 00:17,2 K1 benjamínky - A 2km Serra Carolína 2006 JAB
7 F1 312 21.4. 12:15 6 14:28,3 00:25,5 K1 benjamínky - A 2km Kočandrlová Johana 2006 SED
7 F1 327 21.4. 12:15 7 14:33,0 00:30,2 K1 benjamínky - A 2km Larischová Anežka 2006 ZAM
7 F1 324 21.4. 12:15 8 14:46,5 00:43,7 K1 benjamínky - A 2km Voříšková Veronika 2006 VPL
7 F1 316 21.4. 12:15 9 15:03,0 01:00,2 K1 benjamínky - A 2km Škrabolová Zuzana 2006 SOS
7 F1 320 21.4. 12:15 10 15:11,7 01:08,9 K1 benjamínky - A 2km Válková Barbora 2006 NYM
7 F1 308 21.4. 12:15 11 15:16,7 01:13,9 K1 benjamínky - A 2km Tobrmanová Anna Sofie 2006 SED
7 F1 310 21.4. 12:15 12 15:21,1 01:18,3 K1 benjamínky - A 2km Nováková Anna 2006 TYN
7 F1 332 21.4. 12:15 13 15:44,3 01:41,5 K1 benjamínky - A 2km Müllerová Anežka 2006 SED
7 F1 325 21.4. 12:15 14 15:45,9 01:43,1 K1 benjamínky - A 2km Černotská Vendula 2006 HRA
7 F1 304 21.4. 12:15 15 15:48,7 01:45,9 K1 benjamínky - A 2km Kočandrlová Nella 2006 SED
7 F1 303 21.4. 12:15 16 15:50,8 01:48,0 K1 benjamínky - A 2km Obořilová Sabina 2006 HRA
7 F1 329 21.4. 12:15 17 15:58,0 01:55,2 K1 benjamínky - A 2km Kodetová Tereza 2006 SED
7 F1 326 21.4. 12:15 18 16:13,1 02:10,3 K1 benjamínky - A 2km Horňáková Mirjana 2006 SPA
7 F1 311 21.4. 12:15 19 16:27,3 02:24,5 K1 benjamínky - A 2km Kropáčková Ema 2006 PIS
7 F1 307 21.4. 12:15 20 16:39,7 02:36,9 K1 benjamínky - A 2km Vaculíková Vendula 2006 USK
7 F1 313 21.4. 12:15 21 16:53,7 02:50,9 K1 benjamínky - A 2km Mihalová Silvie 2006 USK
7 F1 331 21.4. 12:15 22 17:05,1 03:02,3 K1 benjamínky - A 2km Neužilová Jitka 2006 SPA
7 F1 317 21.4. 12:15 23 17:08,8 03:06,0 K1 benjamínky - A 2km Liková Lucie 2006 CHO
7 F1 322 21.4. 12:15 24 18:12,8 04:10,0 K1 benjamínky - A 2km Cigánková Klára 2006 PRV
7 F1 305 21.4. 12:15 25 18:14,1 04:11,3 K1 benjamínky - A 2km Hnídková Aneta 2006 PPL
7 F1 306 21.4. 12:15 26 18:19,4 04:16,6 K1 benjamínky - A 2km Blažková Klára 2006 SPA
7 F1 315 21.4. 12:15 27 18:29,1 04:26,3 K1 benjamínky - A 2km Bízková Magdalena 2006 SPA
7 F1 328 21.4. 12:15 28 18:30,7 04:27,9 K1 benjamínky - A 2km Švábová Marika 2006 ZBR
7 F1 335 21.4. 12:15 29 19:47,5 05:44,7 K1 benjamínky - A 2km Štáfková Beáta 2006 CHO
7 F1 323 21.4. 12:15 30 20:08,3 06:05,5 K1 benjamínky - A 2km Hovorová Karolína 2006 SPA
7 F1 333 21.4. 12:15 31 20:49,8 06:47,0 K1 benjamínky - A 2km Martincová Kateřina 2006 KVS
7 F1 314 21.4. 12:15 32 37:27,9 23:25,1 K1 benjamínky - A 2km Smýkalová Darina 2006 SLH
8 F1 283 21.4. 12:20 1 15:47,3 C1 benjamínci - A 2km Kocman Anthony 2006 HRA
8 F1 284 21.4. 12:20 2 16:23,9 00:36,6 C1 benjamínci - A 2km Michajlík Filip 2006 SHK
8 F1 285 21.4. 12:20 3 16:38,8 00:51,5 C1 benjamínci - A 2km Pinkas Šimon 2006 NYM
8 F1 281 21.4. 12:20 4 22:14,1 06:26,8 C1 benjamínci - A 2km Takáč Vojtěch 2006 SEZ
8 F1 282 21.4. 12:20 5 22:16,1 06:28,8 C1 benjamínci - A 2km Allas Olivier 2006 PPL
9 F1 197 21.4. 12:20 1 18:18,8 C1 benjamínci - B 2km Sedlák Ondřej 2007 SLH
9 F1 196 21.4. 12:20 2 20:46,2 02:27,4 C1 benjamínci - B 2km Hirsch Robin 2007 KOJ
9 F1 195 21.4. 12:20 3 20:51,8 02:33,0 C1 benjamínci - B 2km Nagy Daniel 2007 SLH
9 F1 198 21.4. 12:20 4 24:19,7 06:00,9 C1 benjamínci - B 2km Oharek Patrik 2007 PRV
10 F1 343 21.4. 12:55 K1 junioři 5km Kobliha Lukáš 2001 OLO
10 F1 365 21.4. 12:55 1 21:24,4 K1 junioři 5km Vorel Jan 2000 USK
10 F1 369 21.4. 12:55 2 21:27,4 00:03,0 K1 junioři 5km Sobíšek Tomáš 2001 SPA
10 F1 354 21.4. 12:55 3 21:32,3 00:07,9 K1 junioři 5km Kulich Michal 2001 POD
10 F1 347 21.4. 12:55 4 21:32,7 00:08,3 K1 junioři 5km Mašek Ondřej 2000 SPA
10 F1 363 21.4. 12:55 5 21:48,0 00:23,6 K1 junioři 5km Kukačka Vilém 2000 UNL
10 F1 362 21.4. 12:55 6 21:53,0 00:28,6 K1 junioři 5km Voronič Michal 2000 JAB
10 F1 355 21.4. 12:55 7 21:57,8 00:33,4 K1 junioři 5km Brabec Jakub 2001 SPA
10 F1 373 21.4. 12:55 8 22:03,1 00:38,7 K1 junioři 5km Fridrych Tomáš 2000 CHO
10 F1 350 21.4. 12:55 9 22:04,5 00:40,1 K1 junioři 5km Záhora Josef 2001 USK
10 F1 353 21.4. 12:55 10 22:10,1 00:45,7 K1 junioři 5km Vlk Josef 2000 DEC
10 F1 358 21.4. 12:55 11 22:11,9 00:47,5 K1 junioři 5km Samec David 2001 ZBR
10 F1 370 21.4. 12:55 12 22:23,9 00:59,5 K1 junioři 5km Sedláček Dan 2001 SOP
10 F1 361 21.4. 12:55 13 22:49,6 01:25,2 K1 junioři 5km Vohryzka Vít 2001 UNL
10 F1 372 21.4. 12:55 14 22:57,3 01:32,9 K1 junioři 5km Dvořák Lukáš 2000 USK
10 F1 359 21.4. 12:55 15 23:00,0 01:35,6 K1 junioři 5km Novotný Adam 2000 CHO
10 F1 367 21.4. 12:55 16 23:03,5 01:39,1 K1 junioři 5km Rác Václav 2001 SOP
10 F1 342 21.4. 12:55 17 23:04,9 01:40,5 K1 junioři 5km Prokop Michael 2001 PDM
10 F1 346 21.4. 12:55 18 23:09,5 01:45,1 K1 junioři 5km Labuť Vojtěch 2001 ZBR
10 F1 345 21.4. 12:55 19 23:24,5 02:00,1 K1 junioři 5km Hejcman Jakub 2001 KOJ
10 F1 349 21.4. 12:55 20 23:45,3 02:20,9 K1 junioři 5km Šmátrala Filip 2000 KAD
10 F1 364 21.4. 12:55 21 23:46,1 02:21,7 K1 junioři 5km Pojezný Jan 2001 ONV
10 F1 356 21.4. 12:55 22 24:19,5 02:55,1 K1 junioři 5km Müller Roman 2001 KAD
10 F1 344 21.4. 12:55 23 24:20,6 02:56,2 K1 junioři 5km Kortan Petr 2001 PIS
10 F1 351 21.4. 12:55 24 24:31,9 03:07,5 K1 junioři 5km Vyleťal Jakub 2000 PDM
10 F1 366 21.4. 12:55 25 24:34,4 03:10,0 K1 junioři 5km Sobíšek David 2001 TYN
10 F1 368 21.4. 12:55 26 25:10,5 03:46,1 K1 junioři 5km Perol Benjamín 2001 SED
10 F1 348 21.4. 12:55 27 25:11,8 03:47,4 K1 junioři 5km Vávra Václav 2000 SED
10 F1 341 21.4. 12:55 28 25:13,8 03:49,4 K1 junioři 5km Pavlík Josef 2001 HRA
10 F1 357 21.4. 12:55 29 25:29,9 04:05,5 K1 junioři 5km Mamčar Robert 2000 VSO
10 F1 360 21.4. 12:55 30 26:43,8 05:19,4 K1 junioři 5km Pjajčík Michal 2001 ONV
10 F1 371 21.4. 12:55 31 26:54,9 05:30,5 K1 junioři 5km Sodomka Lukáš 2000 SPA
11 F1 383 21.4. 13:25 K2 bky - B+C 2km Martochová Livie 2007 SLH, Csomová Laura 2008 PRV
11 F1 390 21.4. 13:25 1 13:26,1 K2 bky - B+C 2km Úlehlová Štěpánka 2007 KOJ, Zendulková Klára 2007 KOJ
11 F1 393 21.4. 13:25 2 14:08,9 00:42,8 K2 bky - B+C 2km Valsová Veronika 2007 TSE, Kadlečková Barbora 2007 TSE
11 F1 387 21.4. 13:25 3 14:18,5 00:52,4 K2 bky - B+C 2km Ammerová Patricie 2007 CHO, Bišická Linda 2007 CHO
11 F1 385 21.4. 13:25 4 14:52,4 01:26,3 K2 bky - B+C 2km Skrovná Ema 2007 SED, Knížková Eliška 2008 SED
11 F1 391 21.4. 13:25 5 14:56,3 01:30,2 K2 bky - B+C 2km Mádlíková Lucie 2007 UNL, Líbalová Michaela 2007 POD
11 F1 399 21.4. 13:25 6 15:00,4 01:34,3 K2 bky - B+C 2km Rejnová Anežka 2008 ZBR, Cigánková Markéta 2007 VSO
11 F1 389 21.4. 13:25 7 15:02,5 01:36,4 K2 bky - B+C 2km Jedličková Tereza 2008 ZAM, Hartmanová Barbora 2009 ZAM
11 F1 388 21.4. 13:25 8 15:12,4 01:46,3 K2 bky - B+C 2km Lahnerová Viktorie 2007 SPA, Šulová Amálie 2007 SPA
11 F1 386 21.4. 13:25 9 15:29,1 02:03,0 K2 bky - B+C 2km Baková Nikola 2007 SHK, Veselá Hana 2007 NYM
11 F1 396 21.4. 13:25 10 15:45,9 02:19,8 K2 bky - B+C 2km Smýkalová Lucie 2007 HRA, Filipi Viktorie 2008 HRA
11 F1 381 21.4. 13:25 11 15:49,6 02:23,5 K2 bky - B+C 2km Vávrová Emanuela 2008 SED, Kůsová Barbora 2009 SED
11 F1 382 21.4. 13:25 12 16:03,8 02:37,7 K2 bky - B+C 2km Uhrová Karolína 2008 MOD, Selucká Lucie 2008 MOD
11 F1 378 21.4. 13:25 13 16:04,8 02:38,7 K2 bky - B+C 2km Videmannová Tereza 2007 CHO, Svobodová Barbora 2007 CHO
11 F1 395 21.4. 13:25 14 16:32,9 03:06,8 K2 bky - B+C 2km Honců Anna 2008 LSB, Žalkovská Barbora 2009 LSB
11 F1 379 21.4. 13:25 15 16:39,7 03:13,6 K2 bky - B+C 2km Mensová Hana 2008 SPA, Fischerová Simona 2008 SPA
11 F1 397 21.4. 13:25 16 16:56,8 03:30,7 K2 bky - B+C 2km Rochová Matylda 2009 SPA, Sýkorová Linda 2009 SPA
11 F1 377 21.4. 13:25 17 17:18,0 03:51,9 K2 bky - B+C 2km Pavlíčková Karolína 2008 ONV, Bočková Eliška 2007 ONV
11 F1 398 21.4. 13:25 18 17:42,2 04:16,1 K2 bky - B+C 2km Průšová Julie 2009 CHO, Dostálová Kateřina 2008 CHO
11 F1 394 21.4. 13:25 19 17:43,4 04:17,3 K2 bky - B+C 2km Kristová Berenika 2008 LIT, Shánělová Karolína 2008 TYN
11 F1 384 21.4. 13:25 20 18:17,7 04:51,6 K2 bky - B+C 2km Husinecká Anna 2009 CHO, Stahlová Eva 2007 CHO
11 F1 376 21.4. 13:25 21 20:02,2 06:36,1 K2 bky - B+C 2km Hoření Hedvika 2008 KAD, Hradilová Kateřina 2008 KAD
11 F1 380 21.4. 13:25 22 22:58,7 09:32,6 K2 bky - B+C 2km Hastíková Julie 2007 KOJ, Geprtová Martina 2007 LIT
11 F1 392 21.4. 13:25 23 25:26,0 11:59,9 K2 bky - B+C 2km Mensová Veronika 1910 SPA, Bízková Kateřina 1910 SPA
12 F1 408 21.4. 13:55 1 24:35,7 C1 junioři 5km Zalubil Jiří 2000 ONV
12 F1 409 21.4. 13:55 2 25:01,0 00:25,3 C1 junioři 5km Dolejší Jan 2000 TYN
12 F1 402 21.4. 13:55 3 25:29,3 00:53,6 C1 junioři 5km Večerka Martin 2001 PRV
12 F1 403 21.4. 13:55 4 25:59,1 01:23,4 C1 junioři 5km Nováček Vojtěch 2001 TYN
12 F1 401 21.4. 13:55 5 26:08,3 01:32,6 C1 junioři 5km Burda Vojtěch 2001 SEZ
12 F1 406 21.4. 13:55 6 26:17,6 01:41,9 C1 junioři 5km Bokoč Matyáš 2001 SOP
12 F1 405 21.4. 13:55 7 26:42,0 02:06,3 C1 junioři 5km Janál Jakub 2000 TYN
12 F1 404 21.4. 13:55 8 26:43,6 02:07,9 C1 junioři 5km Dvořák Jakub 2001 SEZ
12 F1 412 21.4. 13:55 9 28:05,2 03:29,5 C1 junioři 5km Hovorka Michal 2001 SEZ
12 F1 407 21.4. 13:55 10 28:40,4 04:04,7 C1 junioři 5km Jakl Jaroslav 2001 USK
12 F1 410 21.4. 13:55 11 29:47,6 05:11,9 C1 junioři 5km Keist Milan 2001 NYM
12 F1 413 21.4. 13:55 12 31:05,4 06:29,7 C1 junioři 5km Čermák Jan 2001 USK
12 F1 411 21.4. 13:55 13 33:38,1 09:02,4 C1 junioři 5km Kubeš Patrik 2001 PIS
13 F1 503 21.4. 14:00 1 25:34,0 C1 dorostenci 5km Minařík Jiří 2002 KOJ
13 F1 501 21.4. 14:00 2 25:48,4 00:14,4 C1 dorostenci 5km Štursa Otakar 2002 SEZ
13 F1 502 21.4. 14:00 3 26:50,7 01:16,7 C1 dorostenci 5km Bacílek Lukáš 2002 NYM
13 F1 507 21.4. 14:00 4 27:35,2 02:01,2 C1 dorostenci 5km Neradil Vojtěch 2003 PRV
13 F1 506 21.4. 14:00 5 27:40,9 02:06,9 C1 dorostenci 5km Spěváček Jaroslav 2002 PPL
13 F1 509 21.4. 14:00 6 27:42,2 02:08,2 C1 dorostenci 5km Papoušek Jonáš 2002 NYM
13 F1 510 21.4. 14:00 7 28:54,7 03:20,7 C1 dorostenci 5km Študlar Štěpán 2002 TYN
13 F1 505 21.4. 14:00 8 28:56,7 03:22,7 C1 dorostenci 5km Sedlák Jiří 2003 SLH
13 F1 513 21.4. 14:00 9 29:28,9 03:54,9 C1 dorostenci 5km Uher Miroslav 2003 KOJ
13 F1 512 21.4. 14:00 10 29:34,2 04:00,2 C1 dorostenci 5km Hanák Ondřej 2003 KVS
13 F1 511 21.4. 14:00 11 29:45,2 04:11,2 C1 dorostenci 5km Tettinger Petr 2003 NYM
13 F1 514 21.4. 14:00 12 31:09,1 05:35,1 C1 dorostenci 5km Müldner Jan 2003 KVS
13 F1 508 21.4. 14:00 13 33:09,6 07:35,6 C1 dorostenci 5km Němeček Tomáš 2003 KVS
13 F1 504 21.4. 14:00 14 33:14,6 07:40,6 C1 dorostenci 5km Fiala Šimon 2002 TSE
14 F1 426 21.4. 14:35 1 23:50,6 K1 juniorky 5km Galádová Barbora 2002 SPA
14 F1 435 21.4. 14:35 2 23:54,2 00:03,6 K1 juniorky 5km Součková Natálie 2001 SPA
14 F1 438 21.4. 14:35 3 24:25,3 00:34,7 K1 juniorky 5km Zárubová Kateřina 2001 DEC
14 F1 424 21.4. 14:35 4 24:28,7 00:38,1 K1 juniorky 5km Betlachová Barbora 2001 USK
14 F1 431 21.4. 14:35 5 24:36,1 00:45,5 K1 juniorky 5km Kinclová Sofie 2000 BOH
14 F1 430 21.4. 14:35 6 24:50,6 01:00,0 K1 juniorky 5km Mílová Kateřina 2000 SHK
14 F1 428 21.4. 14:35 7 24:53,5 01:02,9 K1 juniorky 5km Sobíšková Štěpánka 2001 SPA
14 F1 429 21.4. 14:35 8 25:12,5 01:21,9 K1 juniorky 5km Vodičková Barbora 2000 ZBR
14 F1 423 21.4. 14:35 9 25:14,1 01:23,5 K1 juniorky 5km Boháčová Ivana 2000 DEC
14 F1 422 21.4. 14:35 10 25:18,4 01:27,8 K1 juniorky 5km Reichová Michaela 2000 CER
14 F1 421 21.4. 14:35 11 25:51,0 02:00,4 K1 juniorky 5km Černohousová Monika 2001 SHK
14 F1 439 21.4. 14:35 12 25:57,5 02:06,9 K1 juniorky 5km Vejvodová Kristýna 19 TSE
14 F1 436 21.4. 14:35 13 26:17,1 02:26,5 K1 juniorky 5km Bláhová Tereza 2001 SEZ
14 F1 427 21.4. 14:35 14 26:17,8 02:27,2 K1 juniorky 5km Dřímalková Adéla 2001 VSO
14 F1 437 21.4. 14:35 15 26:42,7 02:52,1 K1 juniorky 5km Koberová Magdalena 2000 TYN
14 F1 425 21.4. 14:35 16 28:25,8 04:35,2 K1 juniorky 5km Reichová Magdaléna 2001 CER
14 F1 434 21.4. 14:35 17 28:49,7 04:59,1 K1 juniorky 5km Hettfleischová Tereza 2001 JAB
14 F1 433 21.4. 14:35 18 28:58,0 05:07,4 K1 juniorky 5km Solařová Kateřina 2000 PRV
14 F1 432 21.4. 14:35 19 29:00,0 05:09,4 K1 juniorky 5km Žákovská Adéla 2001 HRA
15 F1 523 21.4. 14:40 1 26:08,0 K1 Veteránky - A - C 5km Hrochová Lenka 1981 DEC
15 F1 522 21.4. 14:40 2 26:25,6 00:17,6 K1 Veteránky - A - C 5km Vernerová Barbora 1972 VPL
15 F1 521 21.4. 14:40 3 26:35,6 00:27,6 K1 Veteránky - A - C 5km Kotoučová Lucie 1980 PRV
15 F1 524 21.4. 14:40 4 32:20,0 06:12,0 K1 Veteránky - A - C 5km Pelantová Lenka 1973 JAB
16 F1 461 21.4. 15:15 1 24:37,4 K1 dorostenky 5km Hermély Gabriela 2002 PRV
16 F1 451 21.4. 15:15 2 24:38,9 00:01,5 K1 dorostenky 5km Beránková Valentýna 2003 KVS
16 F1 445 21.4. 15:15 3 24:40,0 00:02,6 K1 dorostenky 5km Házová Adéla 2002 DEC
16 F1 454 21.4. 15:15 4 24:56,4 00:19,0 K1 dorostenky 5km Vrbenská Kateřina 2003 CHO
16 F1 444 21.4. 15:15 5 25:40,2 01:02,8 K1 dorostenky 5km Úlehlová Markéta 2003 KOJ
16 F1 452 21.4. 15:15 6 25:50,0 01:12,6 K1 dorostenky 5km Herzánová Lucie 2003 CER
16 F1 441 21.4. 15:15 7 25:58,0 01:20,6 K1 dorostenky 5km Kusovská Adéla 2003 MOD
16 F1 455 21.4. 15:15 8 26:19,0 01:41,6 K1 dorostenky 5km Vohryzková Anna 2003 UNL
16 F1 447 21.4. 15:15 9 26:22,5 01:45,1 K1 dorostenky 5km Bláhová Karolína 2003 SEZ
16 F1 442 21.4. 15:15 10 26:25,7 01:48,3 K1 dorostenky 5km Zadražilová Anežka 2003 SPA
16 F1 450 21.4. 15:15 11 26:54,5 02:17,1 K1 dorostenky 5km Balane Katarina 2002 TSE
16 F1 458 21.4. 15:15 12 26:56,8 02:19,4 K1 dorostenky 5km Menšíková Hana 2002 VSO
16 F1 448 21.4. 15:15 13 27:00,8 02:23,4 K1 dorostenky 5km Počepková Jana 2003 DEC
16 F1 446 21.4. 15:15 14 27:01,6 02:24,2 K1 dorostenky 5km Lahnerová Andrea 2003 SPA
16 F1 449 21.4. 15:15 15 27:06,5 02:29,1 K1 dorostenky 5km Havlátová Karolína 2003 UNL
16 F1 453 21.4. 15:15 16 27:07,3 02:29,9 K1 dorostenky 5km Palatová Jindřiška 2003 JAB
16 F1 456 21.4. 15:15 17 27:52,3 03:14,9 K1 dorostenky 5km Hronková Monika 2002 TYN
16 F1 459 21.4. 15:15 18 27:53,2 03:15,8 K1 dorostenky 5km Stengelová Denisa 2003 SPA
16 F1 460 21.4. 15:15 19 29:25,7 04:48,3 K1 dorostenky 5km Pudilová Vlaďka 2003 TSE
16 F1 443 21.4. 15:15 20 30:05,9 05:28,5 K1 dorostenky 5km Báčková Sandra 2002 TYN
16 F1 457 21.4. 15:15 21 30:41,9 06:04,5 K1 dorostenky 5km Löhndorfová Anežka 2003 OLO
17 F1 545 21.4. 15:50 1 12:53,7 K2 bci - B+C 2km Nováček Martin 2007 TYN, Procházka Ondřej 2008 TYN
17 F1 546 21.4. 15:50 2 12:55,2 00:01,5 K2 bci - B+C 2km Chovanec Martin 2007 KOJ, Kapoun Tomáš 2007 KOJ
17 F1 557 21.4. 15:50 3 13:25,5 00:31,8 K2 bci - B+C 2km Kůs Filip 2007 SED, Šindel Jakub 2007 SKD
17 F1 567 21.4. 15:50 4 13:41,0 00:47,3 K2 bci - B+C 2km Filip Lukáš 2007 OLO, Uher Jan 2007 OLO
17 F1 544 21.4. 15:50 5 13:56,9 01:03,2 K2 bci - B+C 2km Janoška Štěpán 2007 ONV, Lovíšek Adam 2007 SOP
17 F1 538 21.4. 15:50 6 14:02,8 01:09,1 K2 bci - B+C 2km Tonder Matěj 2007 DEC, Tržil Eduard 2007 DEC
17 F1 558 21.4. 15:50 7 14:15,1 01:21,4 K2 bci - B+C 2km Pudil Jan 2007 TSE, Houda Vítek 2007 TSE
17 F1 540 21.4. 15:50 8 14:23,6 01:29,9 K2 bci - B+C 2km Tobrman Filip Albert 2008 SED, Pícl Kryštof 2008 SED
17 F1 541 21.4. 15:50 9 14:26,2 01:32,5 K2 bci - B+C 2km Knotek Daniel 2007 ONV, Knotek Dalimil 2007 ONV
17 F1 566 21.4. 15:50 10 14:37,0 01:43,3 K2 bci - B+C 2km Kofroň Vojtěch 2007 DEC, Kopecký Vojtěch 2007 DEC
17 F1 536 21.4. 15:50 11 14:37,6 01:43,9 K2 bci - B+C 2km Faltus Tomáš 2008 ZAM, Hojný Václav 2008 CER
17 F1 554 21.4. 15:50 12 14:49,6 01:55,9 K2 bci - B+C 2km Živný Cyril 2007 UNL, Dubina Ladislav 2007 UNL
17 F1 533 21.4. 15:50 13 14:52,6 01:58,9 K2 bci - B+C 2km Zahradníček Ondřej 2007 PRV, Tóth Pavel 2007 LIT
17 F1 569 21.4. 15:50 14 14:52,8 01:59,1 K2 bci - B+C 2km Matlák Kryštof 2008 CER, Hlaváč Ondřej 2008 CER
17 F1 553 21.4. 15:50 15 14:58,4 02:04,7 K2 bci - B+C 2km Prokeš Antonín 2007 KOJ, Havlíček Tomáš 2007 KOJ
17 F1 539 21.4. 15:50 16 14:58,8 02:05,1 K2 bci - B+C 2km Šmída Antonín 2007 ZBR, Bartek Vít 2008 ZBR
17 F1 561 21.4. 15:50 17 15:00,9 02:07,2 K2 bci - B+C 2km Dvořák Jakub 2007 KVS, Pogorelov Leonid 2008 KVS
17 F1 537 21.4. 15:50 18 15:08,8 02:15,1 K2 bci - B+C 2km Zimčík Tomáš 2007 MOD, Navrátil Robert 2007 MOD
17 F1 549 21.4. 15:50 19 15:09,6 02:15,9 K2 bci - B+C 2km Randýsek Jindřich 2009 HRA, Konečný Šimon 2008 HRA
17 F1 555 21.4. 15:50 20 15:09,8 02:16,1 K2 bci - B+C 2km Žalkovský Adam 2007 LSB, Janeček Patrik 2007 LSB
17 F1 571 21.4. 15:50 21 15:23,1 02:29,4 K2 bci - B+C 2km Novák Jonáš 2007 SPA, Belošovič Šimon 2007 SPA
17 F1 570 21.4. 15:50 22 15:36,3 02:42,6 K2 bci - B+C 2km Uher Josef 2009 OLO, Šamšula Filip 2009 OLO
17 F1 562 21.4. 15:50 23 15:49,6 02:55,9 K2 bci - B+C 2km Kusák Adam 2008 ONV, Řihošek Tomáš 2008 KOJ
17 F1 547 21.4. 15:50 24 15:52,2 02:58,5 K2 bci - B+C 2km Řezáč Adam 2008 TSE, Hončík Richard 2007 TSE
17 F1 535 21.4. 15:50 25 16:05,2 03:11,5 K2 bci - B+C 2km Šváb Hynek 2008 ZBR, Treybal Jáchym 2008 ZBR
17 F1 550 21.4. 15:50 26 16:25,8 03:32,1 K2 bci - B+C 2km Žaba Daniel 2008 SHK, Slezák Martin 2008 SHK
17 F1 531 21.4. 15:50 27 16:30,6 03:36,9 K2 bci - B+C 2km Čermák Vojtěch 2008 SOP, Pilař Ondřej 2007 SOP
17 F1 559 21.4. 15:50 28 16:33,9 03:40,2 K2 bci - B+C 2km Lehner Jakub 2007 SED, Kincl Jáchym 2009 SKD
17 F1 548 21.4. 15:50 29 17:02,8 04:09,1 K2 bci - B+C 2km Mládek Jan 2008 TYN, Klouda Matyáš 2009 TYN
17 F1 552 21.4. 15:50 30 17:04,1 04:10,4 K2 bci - B+C 2km Linc Štěpán 2008 DEC, Dvořák František 2008 DEC
17 F1 556 21.4. 15:50 31 17:21,8 04:28,1 K2 bci - B+C 2km Takáč Jan 2008 SEZ, Al-robai Hani 2008 SEZ
17 F1 563 21.4. 15:50 32 17:30,7 04:37,0 K2 bci - B+C 2km Podzimek Adam 2008 DEC, Snášel Jáchym 2008 DEC
17 F1 534 21.4. 15:50 33 17:35,1 04:41,4 K2 bci - B+C 2km Březina Matěj 2007 SPA, Adamkovič Albín 2007 SPA
17 F1 543 21.4. 15:50 34 18:08,9 05:15,2 K2 bci - B+C 2km Valla Jan 2008 SPA, Suk Jan 2009 SPA
17 F1 568 21.4. 15:50 35 19:14,7 06:21,0 K2 bci - B+C 2km Havel Jan 2008 VSO, Valenta Štěpán 2007 VSO
17 F1 542 21.4. 15:50 36 20:00,9 07:07,2 K2 bci - B+C 2km Randýsek Vojtěch 2009 SLH, Vývoda Ondřej 2009 SLH
17 F1 551 21.4. 15:50 37 20:44,9 07:51,2 K2 bci - B+C 2km Ondráček Matěj 2008 ZBR, Kubíček Kryštof 2008 ZBR
17 F1 532 21.4. 15:50 38 23:05,2 10:11,5 K2 bci - B+C 2km Balhar Tomáš 1911 SLH, Randýsek Matěj 1911 SLH
17 F1 564 21.4. 15:50 39 23:10,4 10:16,7 K2 bci - B+C 2km Berčák Daniel 1910 SLH, Pechar Lukáš 1910 SLH
18 F1 636 21.4. 16:20 K1 dorostenci 5km Bezděka Matěj 2003 CHO
18 F1 641 21.4. 16:20 K1 dorostenci 5km Serra Jakub 2003 JAB
18 F1 659 21.4. 16:20 K1 dorostenci 5km Procházka Tomáš 2003 PPL
18 F1 637 21.4. 16:20 1 22:09,2 K1 dorostenci 5km Podraský Patrik 2002 SPA
18 F1 650 21.4. 16:20 2 22:16,0 00:06,8 K1 dorostenci 5km Novotný Lukáš 2002 TSE
18 F1 621 21.4. 16:20 3 22:23,8 00:14,6 K1 dorostenci 5km Macháček Jan 2002 PRV
18 F1 617 21.4. 16:20 4 22:24,7 00:15,5 K1 dorostenci 5km Moudrý Matyáš 2002 ZBR
18 F1 633 21.4. 16:20 5 22:25,7 00:16,5 K1 dorostenci 5km Jarolím Jáchym 2002 PIS
18 F1 645 21.4. 16:20 6 22:26,6 00:17,4 K1 dorostenci 5km Dědič Tomislav 2002 PIS
18 F1 642 21.4. 16:20 7 22:53,7 00:44,5 K1 dorostenci 5km Remuta Jakub 2002 CHO
18 F1 630 21.4. 16:20 8 22:54,0 00:44,8 K1 dorostenci 5km Predka Andreas 2002 CHO
18 F1 628 21.4. 16:20 9 22:59,3 00:50,1 K1 dorostenci 5km Termer Václav 2003 SPA
18 F1 667 21.4. 16:20 10 22:59,7 00:50,5 K1 dorostenci 5km Truhlář Filip 2003 SHK
18 F1 625 21.4. 16:20 11 23:13,1 01:03,9 K1 dorostenci 5km Cerman Vladimír 2002 DEC
18 F1 658 21.4. 16:20 12 23:14,2 01:05,0 K1 dorostenci 5km Dvořák Čestmír 2002 DEC
18 F1 640 21.4. 16:20 13 23:17,1 01:07,9 K1 dorostenci 5km Kapoun Miroslav 2003 KOJ
18 F1 638 21.4. 16:20 14 23:27,0 01:17,8 K1 dorostenci 5km Vávra Jiří 2003 SED
18 F1 632 21.4. 16:20 15 23:31,6 01:22,4 K1 dorostenci 5km Zendulka Ondřej 2002 KOJ
18 F1 654 21.4. 16:20 16 23:39,3 01:30,1 K1 dorostenci 5km Šulitka Jan 2002 DEC
18 F1 634 21.4. 16:20 17 23:42,9 01:33,7 K1 dorostenci 5km Prokop Marek 2002 PDM
18 F1 644 21.4. 16:20 18 23:43,5 01:34,3 K1 dorostenci 5km Novotný Vojtěch 2002 POD
18 F1 616 21.4. 16:20 19 24:01,0 01:51,8 K1 dorostenci 5km Tureček Vojtěch 2002 SOP
18 F1 647 21.4. 16:20 20 24:01,2 01:52,0 K1 dorostenci 5km Humhal Jiří 2003 USK
18 F1 643 21.4. 16:20 21 24:01,5 01:52,3 K1 dorostenci 5km Kropáček Jan 2002 PIS
18 F1 657 21.4. 16:20 22 24:11,5 02:02,3 K1 dorostenci 5km Bubák Milan 2002 SOP
18 F1 620 21.4. 16:20 23 24:29,4 02:20,2 K1 dorostenci 5km Valsa Radek 2003 TSE
18 F1 646 21.4. 16:20 24 24:31,7 02:22,5 K1 dorostenci 5km Andrušík Radek 2002 TSE
18 F1 635 21.4. 16:20 25 24:36,1 02:26,9 K1 dorostenci 5km Žáček Jakub 2002 DEC
18 F1 613 21.4. 16:20 26 24:36,8 02:27,6 K1 dorostenci 5km Cigánek Martin 2002 VSO
18 F1 619 21.4. 16:20 27 24:38,5 02:29,3 K1 dorostenci 5km Húsek Josef 2003 ONV
18 F1 669 21.4. 16:20 28 24:42,1 02:32,9 K1 dorostenci 5km Hrábek Nikola 2003 SPA
18 F1 623 21.4. 16:20 29 24:51,3 02:42,1 K1 dorostenci 5km Hradil Tomáš 2002 NYM
18 F1 627 21.4. 16:20 30 24:51,4 02:42,2 K1 dorostenci 5km Hladík Tomáš 2002 DEC
18 F1 661 21.4. 16:20 31 24:51,6 02:42,4 K1 dorostenci 5km Malý Matyáš 2002 TYN
18 F1 624 21.4. 16:20 32 25:05,8 02:56,6 K1 dorostenci 5km Roubínek Filip 2003 LIB
18 F1 612 21.4. 16:20 33 25:28,7 03:19,5 K1 dorostenci 5km Pospíchal Petr 2003 USK
18 F1 665 21.4. 16:20 34 25:29,3 03:20,1 K1 dorostenci 5km Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC
18 F1 662 21.4. 16:20 35 25:29,8 03:20,6 K1 dorostenci 5km Vorlický Vítek 2003 PPL
18 F1 652 21.4. 16:20 36 25:50,2 03:41,0 K1 dorostenci 5km Liebich Jáchym 2003 SHK
18 F1 664 21.4. 16:20 37 25:51,9 03:42,7 K1 dorostenci 5km Lovíšek David 2002 SOP
18 F1 615 21.4. 16:20 38 26:08,0 03:58,8 K1 dorostenci 5km Makovský Vojtěch 2003 CER
18 F1 656 21.4. 16:20 39 26:15,0 04:05,8 K1 dorostenci 5km Rokos Petr 2002 USK
18 F1 611 21.4. 16:20 40 26:18,0 04:08,8 K1 dorostenci 5km Kusák Jiří 2003 ONV
18 F1 629 21.4. 16:20 41 26:18,7 04:09,5 K1 dorostenci 5km Florián Heřman 2003 DEC
18 F1 614 21.4. 16:20 42 26:19,7 04:10,5 K1 dorostenci 5km Kotrč Aleš 2002 ZBR
18 F1 622 21.4. 16:20 43 26:43,3 04:34,1 K1 dorostenci 5km Barini Alessandro 2003 ZBR
18 F1 666 21.4. 16:20 44 26:48,2 04:39,0 K1 dorostenci 5km Tešovič Jan 2003 SPA
18 F1 668 21.4. 16:20 45 26:58,2 04:49,0 K1 dorostenci 5km Řezníček Matouš 2002 KAD
18 F1 649 21.4. 16:20 46 27:02,0 04:52,8 K1 dorostenci 5km Martin Jakub 2003 LIB
18 F1 651 21.4. 16:20 47 27:37,6 05:28,4 K1 dorostenci 5km Vostradovský Tomáš 2002 UNL
18 F1 626 21.4. 16:20 48 27:58,0 05:48,8 K1 dorostenci 5km Janeček Josef 2002 SPA
18 F1 660 21.4. 16:20 49 28:01,4 05:52,2 K1 dorostenci 5km Scowen Thomas G. 2003 DEC
18 F1 618 21.4. 16:20 50 28:01,6 05:52,4 K1 dorostenci 5km Cyprian Vojtěch 2003 LSB
18 F1 631 21.4. 16:20 51 28:31,0 06:21,8 K1 dorostenci 5km Fiala Matyáš 2003 TSE
18 F1 653 21.4. 16:20 52 28:33,3 06:24,1 K1 dorostenci 5km Perol Kilian 2003 SED
18 F1 663 21.4. 16:20 53 28:52,5 06:43,3 K1 dorostenci 5km Dlouhý Jakub 2003 UNL
18 F1 655 21.4. 16:20 54 29:51,9 07:42,7 K1 dorostenci 5km Žák Michal 2003 KAD
18 F1 639 21.4. 16:20 55 30:13,3 08:04,1 K1 dorostenci 5km Narovec Daniel 2003 SPA
19 F1 482 21.4. 16:50 1 25:35,7 C1 Veteráni - A - C 5km Petr Ondřej 1979 NYM
19 F1 485 21.4. 16:50 2 25:55,3 00:19,6 C1 Veteráni - A - C 5km Šulák Libor 1980 PRV
19 F1 483 21.4. 16:50 3 26:53,0 01:17,3 C1 Veteráni - A - C 5km Smýkal Tomáš 1978 HRA
19 F1 484 21.4. 16:50 4 28:59,0 03:23,3 C1 Veteráni - A - C 5km Venta Otakar 1972 SOP
19 F1 481 21.4. 16:50 5 31:37,7 06:02,0 C1 Veteráni - A - C 5km Růžička Robert 1974 LSB
20 F1 712 21.4. 16:50 C1 Veteráni - D - G 5km Ševčík Zděnek 1947 SKM
20 F1 713 21.4. 16:50 C1 Veteráni - D - G 5km Hájek Martin 1968 KVS
20 F1 715 21.4. 16:50 1 29:31,6 C1 Veteráni - D - G 5km Dědič Tomislav 1967 PIS
20 F1 711 21.4. 16:50 2 30:34,3 01:02,7 C1 Veteráni - D - G 5km Soukup Radek 1966 NYM
20 F1 716 21.4. 16:50 3 32:30,9 02:59,3 C1 Veteráni - D - G 5km Janeček Zděnek 1961 LSB
20 F1 717 21.4. 16:50 4 33:51,6 04:20,0 C1 Veteráni - D - G 5km Podnecký Miroslav 1968 NYM
20 F1 714 21.4. 16:50 5 35:30,6 05:59,0 C1 Veteráni - D - G 5km Lenfeld Vladimír 1952 SLA
21 F1 473 21.4. 17:25 1 23:52,6 K1 Veteráni - A 5km Pokorný Čestmír 1980 NYM
21 F1 472 21.4. 17:25 2 24:04,2 00:11,6 K1 Veteráni - A 5km Šatra Jiří 1979 ZBR
21 F1 474 21.4. 17:25 3 26:15,0 02:22,4 K1 Veteráni - A 5km Bártek Lukáš 1979 ZBR
21 F1 471 21.4. 17:25 4 29:00,8 05:08,2 K1 Veteráni - A 5km Zimčík Jan 1980 MOD
22 F1 590 21.4. 17:25 K1 Veteráni - B 5km Šára Pavel 1974 LOB
22 F1 583 21.4. 17:25 1 22:57,8 K1 Veteráni - B 5km Topinka Pavel 1976 ZBR
22 F1 582 21.4. 17:25 2 23:46,6 00:48,8 K1 Veteráni - B 5km Prchal Martin 1976 ZBR
22 F1 587 21.4. 17:25 3 24:00,2 01:02,4 K1 Veteráni - B 5km Kolanda Martin 1977 KVS
22 F1 584 21.4. 17:25 4 25:06,9 02:09,1 K1 Veteráni - B 5km Šamšula Luděk 1976 OLO
22 F1 589 21.4. 17:25 5 25:15,1 02:17,3 K1 Veteráni - B 5km Budínský Robert 1975 SHK
22 F1 585 21.4. 17:25 6 25:48,5 02:50,7 K1 Veteráni - B 5km Machač Jan 1977 KVS
22 F1 592 21.4. 17:25 7 26:49,3 03:51,5 K1 Veteráni - B 5km Mráz Pavel 1976 KVS
22 F1 581 21.4. 17:25 8 27:04,0 04:06,2 K1 Veteráni - B 5km Kolanda Jan 1975 KVS
22 F1 586 21.4. 17:25 9 27:11,1 04:13,3 K1 Veteráni - B 5km Večeř Karel 1977 ZBR
22 F1 588 21.4. 17:25 10 29:18,5 06:20,7 K1 Veteráni - B 5km Bartoš Robert 1974 UNL
22 F1 591 21.4. 17:25 11 31:35,1 08:37,3 K1 Veteráni - B 5km Foberger Milan 1975 MOD
23 F1 682 21.4. 17:25 1 22:40,3 K1 Veteráni - C 5km Charvát Tomáš 1973 DEC
23 F1 683 21.4. 17:25 2 23:47,2 01:06,9 K1 Veteráni - C 5km Merhaut Michal 1970 SHK
23 F1 684 21.4. 17:25 3 24:08,3 01:28,0 K1 Veteráni - C 5km Hřivna Martin 1971 OLO
23 F1 681 21.4. 17:25 4 25:17,9 02:37,6 K1 Veteráni - C 5km Mráz Antonín 1972 KVS
24 F1 703 21.4. 17:25 1 23:02,6 K1 Veteráni - D 5km Zástěra Tomáš 1964 PIS
24 F1 701 21.4. 17:25 2 24:30,6 01:28,0 K1 Veteráni - D 5km Souček Petr 1967 LOB
24 F1 702 21.4. 17:25 3 26:06,7 03:04,1 K1 Veteráni - D 5km Beránek Ondřej 1967 KVS
25 F1 494 21.4. 17:25 1 26:10,9 K1 Veteráni - E 5km Dvořák Martin 1960 KVS
25 F1 693 21.4. 17:25 2 26:31,8 00:20,9 K1 Veteráni - E 5km Janeček Milan 19 ZNO
25 F1 493 21.4. 17:25 3 26:47,5 00:36,6 K1 Veteráni - F 5km Kučera Milan 1958 PIS
25 F1 492 21.4. 17:25 4 28:24,2 02:13,3 K1 Veteráni - F 5km Lorenc Dalibor 1954 LSB
25 F1 491 21.4. 17:25 5 29:07,1 02:56,2 K1 Veteráni - F 5km Fiala Karel 1952 KVS
25 F1 691 21.4. 17:25 6 33:30,4 07:19,5 K1 Veteráni - E 5km Taich Jaroslav 19 NUC
27 F1 29 22.4. 9:30 1 12:06,0 K2 benjamínci - A 2km Florián Jindřich 2006 DEC, Kliment Lukáš 2006 CER
27 F1 4 22.4. 9:30 2 12:19,7 00:13,7 K2 benjamínci - A 2km Tešovič Jakub 2006 SPA, Hofbauer Ondřej 2006 SPA
27 F1 13 22.4. 9:30 3 12:21,2 00:15,2 K2 benjamínci - A 2km Podráský Richard 2006 ONV, Cícha Tomáš 2006 ONV
27 F1 6 22.4. 9:30 4 12:24,2 00:18,2 K2 benjamínci - A 2km Stejskal Jan 2006 ZAM, Exler Štěpán 2007 ZAM
27 F1 1 22.4. 9:30 5 12:28,8 00:22,8 K2 benjamínci - A 2km Vísner Ondřej 2006 PPL, Jahoda Matouš 2006 SED
27 F1 2 22.4. 9:30 6 12:33,4 00:27,4 K2 benjamínci - A 2km Rödl Robert 2006 SHK, Všetečka Jan 2006 TSE
27 F1 9 22.4. 9:30 7 12:58,6 00:52,6 K2 benjamínci - A 2km Brodský David 2006 SPA, Valla Jakub 2006 SPA
27 F1 18 22.4. 9:30 8 13:02,5 00:56,5 K2 benjamínci - A 2km Csoma Jakub 2006 PRV, Nezhyba Miroslav 2006 PRV
27 F1 14 22.4. 9:30 9 13:25,6 01:19,6 K2 benjamínci - A 2km Vičar Mikuláš 2006 PRV, Vrba František 2006 PRV
27 F1 16 22.4. 9:30 10 13:28,3 01:22,3 K2 benjamínci - A 2km Soukup Matěj 2006 SED, Kodet Jan 2006 SED
27 F1 12 22.4. 9:30 11 13:40,9 01:34,9 K2 benjamínci - A 2km Tureček Jan 2006 SOP, Čermák Ondřej 2006 SOP
27 F1 20 22.4. 9:30 12 14:05,4 01:59,4 K2 benjamínci - A 2km Podrábský Jan 2006 UNL, Duchoň Stanislav 2006 UNL
27 F1 3 22.4. 9:30 13 14:09,0 02:03,0 K2 benjamínci - A 2km Lehner Jan 2006 SED, Voráček Jaroslav 2006 SED
27 F1 15 22.4. 9:30 14 14:09,5 02:03,5 K2 benjamínci - A 2km Král Jakub 2006 CHO, Vild Karel 2007 CHO
27 F1 5 22.4. 9:30 15 14:28,7 02:22,7 K2 benjamínci - A 2km Hein Jakub 2006 PPL, Bartovský Jaroslav 2006 PPL
27 F1 19 22.4. 9:30 16 14:35,8 02:29,8 K2 benjamínci - A 2km Mikeš Michal 2007 ZBR, Neumannn Adam 2006 ZBR
27 F1 10 22.4. 9:30 17 14:38,7 02:32,7 K2 benjamínci - A 2km Šperka Štěpán 2006 SOS, Smetana Pavel 2006 UNL
27 F1 17 22.4. 9:30 18 14:43,7 02:37,7 K2 benjamínci - A 2km Řezníček Josef 2006 MOD, Piťha Tomáš 2006 MOD
27 F1 11 22.4. 9:30 19 14:46,4 02:40,4 K2 benjamínci - A 2km Hejda Štěpán 2006 PPL, Pánek Viktor 2006 PPL
27 F1 8 22.4. 9:30 20 15:47,3 03:41,3 K2 benjamínci - A 2km Husák Alexandr 2006 CHO, Prouza Vojtěch 2006 CHO
28 F1 31 22.4. 9:35 1 14:24,8 C2 benjamínci - 2km Michajlík Filip 2006 SHK, Kocman Anthony 2006 HRA
28 F1 33 22.4. 9:35 2 16:50,5 02:25,7 C2 benjamínci - 2km Sedlák Ondřej 2007 SLH, Nagy Daniel 2007 SLH
28 F1 32 22.4. 9:35 3 20:26,5 06:01,7 C2 benjamínci - 2km Pinkas Šimon 2006 NYM, Kozel Tadeáš 2006 NYM
28 F1 34 22.4. 9:35 4 27:39,3 13:14,5 C2 benjamínci - 2km Kincl Jáchym 2009 SKD, Kondrčík Ondřej 2008 SKD
29 F1 50 22.4. 10:00 K2 žáci 5km Kupec Kryštof 2004 NYM, Kysilka Matouš 2004 NYM
29 F1 58 22.4. 10:00 K2 žáci 5km Fulík Albert 2004 ZBR, Novák Pavel 2004 CHO
29 F1 66 22.4. 10:00 1 22:10,4 K2 žáci 5km Niebauer Jakub 2004 SED, Jahoda Filip 2004 SED
29 F1 42 22.4. 10:00 2 22:21,6 00:11,2 K2 žáci 5km Macháček Vojtěch 2004 PRV, Přibyl Lukáš 2004 PRV
29 F1 35 22.4. 10:00 3 22:22,8 00:12,4 K2 žáci 5km Bien Matouš 2004 LIB, Svrček Radovan 2004 LIB
29 F1 51 22.4. 10:00 4 22:26,9 00:16,5 K2 žáci 5km Hrábek Lukáš 2005 SPA, Horňák Rostislav 2004 SPA
29 F1 56 22.4. 10:00 5 23:01,2 00:50,8 K2 žáci 5km Lošťák Eduard 2004 USK, Plhoň Jan 2004 USK
29 F1 49 22.4. 10:00 6 23:15,4 01:05,0 K2 žáci 5km Hadaš Petr 2004 PRV, Šimek Albert 2005 PRV
29 F1 41 22.4. 10:00 7 23:30,3 01:19,9 K2 žáci 5km Bartoška Daniel 2004 UNL, Bartoška Matěj 2004 UNL
29 F1 61 22.4. 10:00 8 23:30,9 01:20,5 K2 žáci 5km Žďárský Hubert 2004 POD, Váňa Vojtěch 2004 POD
29 F1 53 22.4. 10:00 9 23:31,7 01:21,3 K2 žáci 5km Hirsch Ondřej 2005 KOJ, Kapoun Pavel 2005 KOJ
29 F1 57 22.4. 10:00 10 23:41,6 01:31,2 K2 žáci 5km Váverka Filip 2005 ONV, Prchlík Ondřej 2005 ONV
29 F1 44 22.4. 10:00 11 23:43,4 01:33,0 K2 žáci 5km Dědič Stanislav 2004 PIS, Koreš Dan 2004 PIS
29 F1 45 22.4. 10:00 12 24:01,4 01:51,0 K2 žáci 5km Budka Ondra 2005 TSE, Kurťák Šimon 2005 SKD
29 F1 60 22.4. 10:00 13 24:06,2 01:55,8 K2 žáci 5km Procházka Daniel 2005 TYN, Malý Bronislav 2005 TYN
29 F1 48 22.4. 10:00 14 24:12,3 02:01,9 K2 žáci 5km Trnka Filip 2004 SKD, Jelínek Filip 2004 SKD
29 F1 63 22.4. 10:00 15 24:23,8 02:13,4 K2 žáci 5km Kučírek Lukáš 2004 ZBR, Šmidrkal David 2004 POD
29 F1 68 22.4. 10:00 16 24:36,5 02:26,1 K2 žáci 5km Žaba Filip 2005 SHK, Dušátko Jakub 2005 CER
29 F1 65 22.4. 10:00 17 24:43,6 02:33,2 K2 žáci 5km Béňa Ondřej 2005 PRV, Kotek Petr 2005 PRV
29 F1 43 22.4. 10:00 18 25:02,4 02:52,0 K2 žáci 5km Večeř Karel 2005 ZBR, Treybal Jonáš 2005 ZBR
29 F1 55 22.4. 10:00 19 25:12,1 03:01,7 K2 žáci 5km Jirman Jáchym 2005 POD, Knoška Robert 2005 ZBR
29 F1 52 22.4. 10:00 20 26:22,1 04:11,7 K2 žáci 5km Frolík Martin 2005 SPA, Nykl Michal 2005 SPA
29 F1 62 22.4. 10:00 21 26:52,1 04:41,7 K2 žáci 5km Novotný Hubert 2005 SOP, Reh Václav 2005 SOP
29 F1 59 22.4. 10:00 22 27:29,4 05:19,0 K2 žáci 5km Cakl Filip 2005 SPA, Kuchár Zdeněk 2004 SPA
29 F1 46 22.4. 10:00 23 29:04,2 06:53,8 K2 žáci 5km Tonder Adam 2004 DEC, Cíza David 2005 DEC
29 F1 47 22.4. 10:00 24 29:40,0 07:29,6 K2 žáci 5km Daněk Jindřich 2004 ONV, Veselý Vojtěch 2005 ONV
30 F1 137 22.4. 10:30 1 14:55,2 K1 benjamínky - C 2km Jedličková Tereza 2008 ZAM
30 F1 144 22.4. 10:30 2 15:11,5 00:16,3 K1 benjamínky - C 2km Csomová Laura 2008 PRV
30 F1 124 22.4. 10:30 3 16:25,5 01:30,3 K1 benjamínky - C 2km Knížková Eliška 2008 SED
30 F1 141 22.4. 10:30 4 16:33,1 01:37,9 K1 benjamínky - C 2km Uhrová Karolína 2008 MOD
30 F1 118 22.4. 10:30 5 17:02,7 02:07,5 K1 benjamínky - C 2km Honců Anna 2008 LSB
30 F1 126 22.4. 10:30 6 17:06,9 02:11,7 K1 benjamínky - C 2km Mensová Hana 2008 SPA
30 F1 107 22.4. 10:30 7 17:22,9 02:27,7 K1 benjamínky - C 2km Filipi Viktorie 2008 HRA
30 F1 105 22.4. 10:30 8 17:25,4 02:30,2 K1 benjamínky - C 2km Kůsová Barbora 2009 SED
30 F1 138 22.4. 10:30 9 17:27,1 02:31,9 K1 benjamínky - C 2km Vávrová Emanuela 2008 SED
30 F1 129 22.4. 10:30 10 17:43,3 02:48,1 K1 benjamínky - C 2km Husinecká Anna 2009 CHO
30 F1 117 22.4. 10:30 11 17:45,4 02:50,2 K1 benjamínky - C 2km Křivánková Agáta 2008 SPA
30 F1 142 22.4. 10:30 12 17:50,5 02:55,3 K1 benjamínky - C 2km Rejnová Anežka 2008 ZBR
30 F1 136 22.4. 10:30 13 17:53,7 02:58,5 K1 benjamínky - C 2km Hartmanová Barbora 2009 ZAM
30 F1 119 22.4. 10:30 14 17:57,1 03:01,9 K1 benjamínky - C 2km Pavlíčková Karolína 2008 ONV
30 F1 135 22.4. 10:30 15 18:00,3 03:05,1 K1 benjamínky - C 2km Kristová Berenika 2008 LIT
30 F1 101 22.4. 10:30 16 18:06,3 03:11,1 K1 benjamínky - C 2km Průšová Julie 2009 CHO
30 F1 133 22.4. 10:30 17 18:11,1 03:15,9 K1 benjamínky - C 2km Divišová Adéla 2008 PPL
30 F1 104 22.4. 10:30 18 18:23,5 03:28,3 K1 benjamínky - C 2km Válková Karolína 2008 DEC
30 F1 122 22.4. 10:30 19 18:33,9 03:38,7 K1 benjamínky - C 2km Sýkorová Linda 2009 SPA
30 F1 103 22.4. 10:30 20 18:38,3 03:43,1 K1 benjamínky - C 2km Žalkovská Barbora 2009 LSB
30 F1 140 22.4. 10:30 21 18:39,9 03:44,7 K1 benjamínky - C 2km Shánělová Karolína 2008 TYN
30 F1 116 22.4. 10:30 22 18:41,2 03:46,0 K1 benjamínky - C 2km Selucká Lucie 2008 MOD
30 F1 111 22.4. 10:30 23 18:52,0 03:56,8 K1 benjamínky - C 2km Šárová Karolína 2008 UNL
30 F1 127 22.4. 10:30 24 18:58,2 04:03,0 K1 benjamínky - C 2km Kupcová Kristýna 2008 NYM
30 F1 120 22.4. 10:30 25 18:59,8 04:04,6 K1 benjamínky - C 2km Lošťáková Anna 2008 USK
30 F1 123 22.4. 10:30 26 19:04,6 04:09,4 K1 benjamínky - C 2km Košnarová Anna 1910 SEZ
30 F1 110 22.4. 10:30 27 19:04,8 04:09,6 K1 benjamínky - C 2km Dostálová Kateřina 2008 CHO
30 F1 131 22.4. 10:30 28 19:13,8 04:18,6 K1 benjamínky - C 2km Junková Oliva 2009 USK
30 F1 125 22.4. 10:30 29 19:15,6 04:20,4 K1 benjamínky - C 2km Ficbauerová Vivien 2009 LSB
30 F1 121 22.4. 10:30 30 19:29,6 04:34,4 K1 benjamínky - C 2km Žučenková Julie 2008 NYM
30 F1 113 22.4. 10:30 31 19:32,2 04:37,0 K1 benjamínky - C 2km Rochová Matylda 2009 SPA
30 F1 109 22.4. 10:30 32 19:44,4 04:49,2 K1 benjamínky - C 2km Fischerová Simona 2008 SPA
30 F1 115 22.4. 10:30 33 19:53,4 04:58,2 K1 benjamínky - C 2km Hradilová Kateřina 2008 KAD
30 F1 106 22.4. 10:30 34 19:58,6 05:03,4 K1 benjamínky - C 2km Káňová Lenka 2008 SOS
30 F1 134 22.4. 10:30 35 20:18,8 05:23,6 K1 benjamínky - C 2km Macsaliová Jana 2008 CER
30 F1 128 22.4. 10:30 36 20:23,3 05:28,1 K1 benjamínky - C 2km Soukupová Anna 2008 SPA
30 F1 143 22.4. 10:30 37 20:58,7 06:03,5 K1 benjamínky - C 2km Hrušková Magdaléna 2009 USK
30 F1 130 22.4. 10:30 38 21:06,4 06:11,2 K1 benjamínky - C 2km Bízková Kateřina 1910 SPA
30 F1 108 22.4. 10:30 39 21:07,6 06:12,4 K1 benjamínky - C 2km Slavíková Eva 2008 USK
30 F1 102 22.4. 10:30 40 21:56,9 07:01,7 K1 benjamínky - C 2km Mensová Veronika 1910 SPA
30 F1 114 22.4. 10:30 41 22:02,5 07:07,3 K1 benjamínky - C 2km Skopalová Eva 2009 SOS
30 F1 132 22.4. 10:30 42 22:09,0 07:13,8 K1 benjamínky - C 2km Havlová Eliška 1911 VSO
30 F1 112 22.4. 10:30 43 22:42,9 07:47,7 K1 benjamínky - C 2km Janů Karolína 2008 CHO
30 F1 139 22.4. 10:30 44 24:33,2 09:38,0 K1 benjamínky - C 2km Hoření Hedvika 2008 KAD
31 F1 158 22.4. 11:00 K2 žačky 5km Kučírková Tereza 2005 ZBR, Procházková Barbora 2004 POD
31 F1 160 22.4. 11:00 1 23:06,5 K2 žačky 5km Zvěřová Kristýna 2004 VSO, Vodičková Klára 2004 SPA
31 F1 171 22.4. 11:00 2 23:32,9 00:26,4 K2 žačky 5km Málková Karolína 2004 ZAM, Málková Nikola 2004 ZAM
31 F1 155 22.4. 11:00 3 23:44,8 00:38,3 K2 žačky 5km Kukačková Karolína 2005 UNL, Schořová Johana 2005 UNL
31 F1 162 22.4. 11:00 4 23:51,3 00:44,8 K2 žačky 5km Tettingerová Tereza 2005 NYM, Sovová Barbora 2005 JAB
31 F1 151 22.4. 11:00 5 24:16,4 01:09,9 K2 žačky 5km Samcová Veronika 2004 TSE, Jurečková Petra 2004 KOJ
31 F1 159 22.4. 11:00 6 24:19,3 01:12,8 K2 žačky 5km Boumová Aneta 2005 TSE, Krausová Karolína 2005 TSE
31 F1 152 22.4. 11:00 7 24:22,7 01:16,2 K2 žačky 5km Petráčková Magdaléna 2004 CHO, Mikšovicová Natálie 2004 CHO
31 F1 169 22.4. 11:00 8 24:47,7 01:41,2 K2 žačky 5km Blechová Kateřina 2005 TYN, Čechová Zuzana 2004 TYN
31 F1 174 22.4. 11:00 9 25:06,4 01:59,9 K2 žačky 5km Ondrová Vendula 2004 SLH, Pavlíčková Anna 2004 ONV
31 F1 164 22.4. 11:00 10 25:18,0 02:11,5 K2 žačky 5km Kotěrová Marie 2004 CER, Davidová Veronika 2004 CER
31 F1 156 22.4. 11:00 11 25:21,6 02:15,1 K2 žačky 5km Hejcmanová Leona 2005 KOJ, Bartáková Kateřina 2005 KOJ
31 F1 170 22.4. 11:00 12 25:41,2 02:34,7 K2 žačky 5km Koubová Kateřina 2005 CHO, Pavlisová Ludmila 2005 CHO
31 F1 157 22.4. 11:00 13 25:51,4 02:44,9 K2 žačky 5km Hojná Anežka 2005 CER, Pastorová Denisa 2005 TYN
31 F1 167 22.4. 11:00 14 26:15,6 03:09,1 K2 žačky 5km Pavlisová Štěpánka 2005 CHO, Benková Štěpánka 2005 CHO
31 F1 153 22.4. 11:00 15 26:26,0 03:19,5 K2 žačky 5km Svozilová Petra 2005 VSO, Kotková Lenka 2005 PRV
31 F1 161 22.4. 11:00 16 27:26,4 04:19,9 K2 žačky 5km Šulitková Kateřina 2005 DEC, Žáčková Barbora 2005 DEC
31 F1 163 22.4. 11:00 17 27:53,9 04:47,4 K2 žačky 5km Zdráhalová Tereza 2005 HRA, Ficbauerová Ema 2005 LSB
31 F1 165 22.4. 11:00 18 28:11,9 05:05,4 K2 žačky 5km Herzigová Natálie 2005 PIS, Kropáčková Ema 2006 PIS
31 F1 175 22.4. 11:00 19 28:29,5 05:23,0 K2 žačky 5km Dvořáková Eliška 2005 ZBR, Pištorová Klára 2005 ZBR
31 F1 176 22.4. 11:00 20 29:03,7 05:57,2 K2 žačky 5km Slezáková Lucie 2004 SHK, Fléglová Anna 2004 USK
31 F1 173 22.4. 11:00 21 32:09,4 09:02,9 K2 žačky 5km Lekešová Dominika 2005 HRA, Tvrdoňová Anna 2005 LSB
31 F1 154 22.4. 11:00 22 33:00,1 09:53,6 K2 žačky 5km Gavalová Nikola 2005 ONV, Andrýsková Simona 2005 ONV
31 F1 172 22.4. 11:00 23 33:10,2 10:03,7 K2 žačky 5km Přecechtělová Eliška 2004 VSO, Půbalová Barbora 2005 VSO
31 F1 168 22.4. 11:00 24 33:43,8 10:37,3 K2 žačky 5km Kinclová Marcela 2005 MOD, Fidlerová Michaela 2005 MOD
31 F1 166 22.4. 11:00 25 37:17,5 14:11,0 K2 žačky 5km Flajzarová Natálie 2005 SPA, Šulová Anežka 2005 SPA
32 F1 84 22.4. 11:15 1 25:36,7 C2 žáci 5km Doktor Tomáš 2004 SEZ, Košnar Adam 2004 SEZ
32 F1 82 22.4. 11:15 2 26:18,0 00:41,3 C2 žáci 5km Dvořák Filip 2004 KVS, Kleňha Adam 2004 KVS
32 F1 85 22.4. 11:15 3 26:26,4 00:49,7 C2 žáci 5km Pták Zbyněk 2005 NYM, Janďourek Šimon 2004 NYM
32 F1 86 22.4. 11:15 4 26:50,3 01:13,6 C2 žáci 5km Janda Tomáš 2004 PPL, Janda Jiří 2004 PPL
32 F1 89 22.4. 11:15 5 27:25,9 01:49,2 C2 žáci 5km Kot Artur 2005 SHK, Kot Bartoloměj 2005 SHK
32 F1 81 22.4. 11:15 6 27:33,4 01:56,7 C2 žáci 5km Rudolf Adam 2004 SEZ, Hrádek Adam 2005 SEZ
32 F1 87 22.4. 11:15 7 27:43,3 02:06,6 C2 žáci 5km Pavlíček Jan 2004 ONV, Fojtík Adam 2004 PPL
32 F1 88 22.4. 11:15 8 29:38,8 04:02,1 C2 žáci 5km Rašek Ondřej 2005 SKD, Krejčí Aleš 2004 SHK
32 F1 90 22.4. 11:15 9 29:48,7 04:12,0 C2 žáci 5km Hillebrant Stanislav 2005 NYM, Hájek Tomáš 2005 NYM
32 F1 83 22.4. 11:15 10 38:06,2 12:29,5 C2 žáci 5km Šafařík Filip 2005 NYM, Papoušek Štěpán 2005 NYM
32 F1 91 22.4. 11:15 11 48:56,5 23:19,8 C2 žáci 5km Tobiášek Daniel 2005 PPL, Špaček Marek 2005 PPL
33 F1 181 22.4. 11:20 1 27:24,9 C2 kanoistky 5km Havlová Kristýna 2001 DEC, Krausová Alena 2002 SHK
33 F1 184 22.4. 11:20 2 28:27,5 01:02,6 C2 kanoistky 5km Řáhová Denisa 2001 PPL, Kyselá Vendula 2001 ONV
33 F1 182 22.4. 11:20 3 28:31,0 01:06,1 C2 kanoistky 5km Tillerová Andrea 2003 KVS, Horáčková Adéla 2003 KVS
33 F1 186 22.4. 11:20 4 30:25,8 03:00,9 C2 kanoistky 5km Doktorová Sabina 2001 SEZ, Kvasilová Klára 2001 SEZ
33 F1 185 22.4. 11:20 5 30:45,4 03:20,5 C2 kanoistky 5km Húsková Veronika 2001 ONV, Seidlerová Eliška 2001 SEZ
33 F1 183 22.4. 11:20 6 36:38,6 09:13,7 C2 kanoistky 5km Vítková Veronika 2004 TYN, Janatová Adéla 2004 TYN
34 F1 203 22.4. 11:55 1 12:29,3 K2 benjamínky - A 2km Sýkorová Helena 2006 SPA, Tmejová Tereza 2006 SPA
34 F1 211 22.4. 11:55 2 12:50,4 00:21,1 K2 benjamínky - A 2km Kočandrlová Johana 2006 SED, Kočandrlová Nella 2006 SED
34 F1 207 22.4. 11:55 3 13:09,5 00:40,2 K2 benjamínky - A 2km Serra Carolína 2006 JAB, Svobodová Eliška 2006 CER
34 F1 205 22.4. 11:55 4 14:05,1 01:35,8 K2 benjamínky - A 2km Obořilová Sabina 2006 HRA, Černotská Vendula 2006 HRA
34 F1 204 22.4. 11:55 5 14:05,3 01:36,0 K2 benjamínky - A 2km Tobrmanová Anna Sofie 2006 SED, Kodetová Tereza 2006 SED
34 F1 209 22.4. 11:55 6 14:08,6 01:39,3 K2 benjamínky - A 2km Nováková Anna 2006 TYN, Jirouchová Magdalena 2006 SOP
34 F1 210 22.4. 11:55 7 14:24,7 01:55,4 K2 benjamínky - A 2km Horňáková Mirjana 2006 SPA, Blažková Klára 2006 SPA
34 F1 219 22.4. 11:55 8 14:36,5 02:07,2 K2 benjamínky - A 2km Humhalová Lucie 2006 USK, Činovcová Lucie 2007 USK
34 F1 206 22.4. 11:55 9 15:09,2 02:39,9 K2 benjamínky - A 2km Hnídková Aneta 2009 PPL, Müllerová Anežka 2006 SED
34 F1 208 22.4. 11:55 10 15:13,1 02:43,8 K2 benjamínky - A 2km Škrabolová Zuzana 2006 SOS, Cigánková Klára 2006 PRV
34 F1 201 22.4. 11:55 11 15:41,6 03:12,3 K2 benjamínky - A 2km Neužilová Jitka 2006 SPA, Bízková Magdalena 2006 SPA
34 F1 213 22.4. 11:55 12 16:32,5 04:03,2 K2 benjamínky - A 2km Štáfková Beáta 2006 CHO, Liková Lucie 2006 CHO
34 F1 217 22.4. 11:55 13 17:29,7 05:00,4 K2 benjamínky - A 2km Válková Barbora 2006 NYM, Jarischová Anežka 2006 AM
34 F1 202 22.4. 11:55 14 20:15,7 07:46,4 K2 benjamínky - A 2km Voříšková Karolína 2006 VPL, Voříšková Veronika 2006 VPL
35 F1 305 22.4. 12:20 K1 benjamínci - C 2km Slezák Martin 2008 SHK
35 F1 347 22.4. 12:20 1 14:48,8 K1 benjamínci - C 2km Procházka Ondřej 2008 TYN
35 F1 338 22.4. 12:20 2 14:51,6 00:02,8 K1 benjamínci - C 2km Faltus Tomáš 2008 ZAM
35 F1 323 22.4. 12:20 3 15:02,3 00:13,5 K1 benjamínci - C 2km Czerný Kristián 2008 FRM
35 F1 348 22.4. 12:20 4 15:09,8 00:21,0 K1 benjamínci - C 2km Tobrman Filip Albert 2008 SED
35 F1 309 22.4. 12:20 5 15:25,5 00:36,7 K1 benjamínci - C 2km Řezáč Adam 2008 TSE
35 F1 343 22.4. 12:20 6 15:33,8 00:45,0 K1 benjamínci - C 2km Řihošek Tomáš 2008 KOJ
35 F1 307 22.4. 12:20 7 15:51,0 01:02,2 K1 benjamínci - C 2km Hlaváč Ondřej 2008 CER
35 F1 337 22.4. 12:20 8 15:57,9 01:09,1 K1 benjamínci - C 2km Klouda Matyáš 2009 TYN
35 F1 317 22.4. 12:20 9 16:02,8 01:14,0 K1 benjamínci - C 2km Pogorelov Leonid 2008 KVS
35 F1 357 22.4. 12:20 10 16:04,7 01:15,9 K1 benjamínci - C 2km Bartek Vít 2008 ZBR
35 F1 344 22.4. 12:20 11 16:17,5 01:28,7 K1 benjamínci - C 2km Pícl Kryštof 2008 SED
35 F1 316 22.4. 12:20 12 16:26,0 01:37,2 K1 benjamínci - C 2km Ondráček Matěj 2008 ZBR
35 F1 349 22.4. 12:20 13 16:26,3 01:37,5 K1 benjamínci - C 2km Kincl Jáchym 2009 SKD
35 F1 340 22.4. 12:20 14 16:38,9 01:50,1 K1 benjamínci - C 2km Kusák Adam 2008 ONV
35 F1 345 22.4. 12:20 15 16:40,1 01:51,3 K1 benjamínci - C 2km Hojný Václav 2008 CER
35 F1 365 22.4. 12:20 16 16:45,8 01:57,0 K1 benjamínci - C 2km Řezníček Šimon 2008 KAD
35 F1 351 22.4. 12:20 17 16:49,6 02:00,8 K1 benjamínci - C 2km Uher Josef 2009 OLO
35 F1 318 22.4. 12:20 18 17:07,7 02:18,9 K1 benjamínci - C 2km Matlák Kryštof 2008 CER
35 F1 363 22.4. 12:20 19 17:13,8 02:25,0 K1 benjamínci - C 2km Konečný Šimon 2008 HRA
35 F1 304 22.4. 12:20 20 17:18,3 02:29,5 K1 benjamínci - C 2km Hronek Mikuláš 2008 PDM
35 F1 358 22.4. 12:20 21 17:33,8 02:45,0 K1 benjamínci - C 2km Randýsek Jindřich 2009 HRA
35 F1 330 22.4. 12:20 22 17:35,4 02:46,6 K1 benjamínci - C 2km Žaba Daniel 2008 SHK
35 F1 310 22.4. 12:20 23 17:41,6 02:52,8 K1 benjamínci - C 2km Kondrčík Ondřej 2008 SKD
35 F1 301 22.4. 12:20 24 17:44,4 02:55,6 K1 benjamínci - C 2km Čermák Vojtěch 2008 SOP
35 F1 359 22.4. 12:20 25 17:46,7 02:57,9 K1 benjamínci - C 2km Podzimek Adam 2008 DEC
35 F1 356 22.4. 12:20 26 17:46,9 02:58,1 K1 benjamínci - C 2km Šamšula Filip 2009 OLO
35 F1 321 22.4. 12:20 27 18:04,0 03:15,2 K1 benjamínci - C 2km Takáč Jan 2008 SEZ
35 F1 334 22.4. 12:20 28 18:05,1 03:16,3 K1 benjamínci - C 2km Larisch Jakub 2009 ZAM
35 F1 319 22.4. 12:20 29 18:13,8 03:25,0 K1 benjamínci - C 2km Smolík Jan 2008 PIS
35 F1 355 22.4. 12:20 30 18:31,9 03:43,1 K1 benjamínci - C 2km Dvořák František 2008 DEC
35 F1 303 22.4. 12:20 31 18:35,8 03:47,0 K1 benjamínci - C 2km Zedník Jan 2008 DEC
35 F1 306 22.4. 12:20 32 18:36,1 03:47,3 K1 benjamínci - C 2km Kubíček Kryštof 2008 ZBR
35 F1 326 22.4. 12:20 33 18:43,1 03:54,3 K1 benjamínci - C 2km Mohaupt Matyáš 2009 SEZ
35 F1 346 22.4. 12:20 34 18:46,5 03:57,7 K1 benjamínci - C 2km Mádlík Martin 1910 UNL
35 F1 353 22.4. 12:20 35 18:56,2 04:07,4 K1 benjamínci - C 2km Vituj Václav 2008 PIS
35 F1 331 22.4. 12:20 36 19:07,7 04:18,9 K1 benjamínci - C 2km Beránek Ondřej 2009 KVS
35 F1 308 22.4. 12:20 37 19:18,8 04:30,0 K1 benjamínci - C 2km Janouš Jakub 2009 USK
35 F1 329 22.4. 12:20 38 19:21,5 04:32,7 K1 benjamínci - C 2km Hrubý Jakub 2009 KVS
35 F1 352 22.4. 12:20 39 19:22,9 04:34,1 K1 benjamínci - C 2km Valla Jan 2008 SPA
35 F1 314 22.4. 12:20 40 19:24,6 04:35,8 K1 benjamínci - C 2km Mládek Jan 2008 TYN
35 F1 320 22.4. 12:20 41 19:34,0 04:45,2 K1 benjamínci - C 2km Puš Ondřej 2008 USK
35 F1 311 22.4. 12:20 42 19:34,6 04:45,8 K1 benjamínci - C 2km Havel Jan 2008 VSO
35 F1 322 22.4. 12:20 43 19:49,0 05:00,2 K1 benjamínci - C 2km Balhar Tomáš 1911 SLH
35 F1 335 22.4. 12:20 44 19:49,7 05:00,9 K1 benjamínci - C 2km Berčák Daniel 1910 SLH
35 F1 362 22.4. 12:20 45 20:06,0 05:17,2 K1 benjamínci - C 2km Dolejš Filip 2009 ZBR
35 F1 366 22.4. 12:20 46 20:06,9 05:18,1 K1 benjamínci - C 2km Suk Jan 2009 SPA
35 F1 350 22.4. 12:20 47 20:14,6 05:25,8 K1 benjamínci - C 2km Snášel Jáchym 2008 DEC
35 F1 336 22.4. 12:20 48 20:16,5 05:27,7 K1 benjamínci - C 2km Al-robai Hani 2008 SEZ
35 F1 327 22.4. 12:20 49 20:24,4 05:35,6 K1 benjamínci - C 2km Hanuš Jakub 1910 MOD
35 F1 341 22.4. 12:20 50 21:38,3 06:49,5 K1 benjamínci - C 2km Vývoda Ondřej 2009 SLH
35 F1 324 22.4. 12:20 51 21:39,0 06:50,2 K1 benjamínci - C 2km Randýsek Vojtěch 2009 SLH
35 F1 364 22.4. 12:20 52 21:39,3 06:50,5 K1 benjamínci - C 2km Zahradníček František 2009 SOS
35 F1 361 22.4. 12:20 53 22:39,0 07:50,2 K1 benjamínci - C 2km Treybal Jáchym 2008 ZBR
35 F1 302 22.4. 12:20 54 22:44,5 07:55,7 K1 benjamínci - C 2km Randýsek Matěj 1911 SLH
35 F1 367 22.4. 12:20 55 23:26,3 08:37,5 K1 benjamínci - C 2km Pechar Lukáš 1910 SLH
35 F1 342 22.4. 12:20 56 23:30,8 08:42,0 K1 benjamínci - C 2km Lukáš Matěj 1911 VSO
35 F1 339 22.4. 12:20 57 25:37,6 10:48,8 K1 benjamínci - C 2km Neumann Filipe 2008 USK
36 F1 231 22.4. 12:50 K2 dorostenci 5km Vostradovský Tomáš 2002 UNL, Dlouhý Jakub 2003 UNL
36 F1 240 22.4. 12:50 1 20:12,8 K2 dorostenci 5km Cerman Vladimír 2002 DEC, Šulitka Jan 2002 DEC
36 F1 222 22.4. 12:50 2 20:15,8 00:03,0 K2 dorostenci 5km Dědič Tomislav 2002 PIS, Jarolím Jáchym 2002 PIS
36 F1 230 22.4. 12:50 3 20:25,6 00:12,8 K2 dorostenci 5km Termer Václav 2003 SPA, Truhlář Filip 2003 SHK
36 F1 220 22.4. 12:50 4 20:25,9 00:13,1 K2 dorostenci 5km Remuta Jakub 2002 CHO, Predka Andreas 2002 CHO
36 F1 227 22.4. 12:50 5 20:52,4 00:39,6 K2 dorostenci 5km Macháček Jan 2002 PRV, Cigánek Martin 2002 VSO
36 F1 221 22.4. 12:50 6 21:02,0 00:49,2 K2 dorostenci 5km Valsa Radek 2003 TSE, Novotný Lukáš 2002 TSE
36 F1 223 22.4. 12:50 7 21:05,0 00:52,2 K2 dorostenci 5km Andrušík Radek 2002 TSE, Moudrý Matyáš 2002 ZBR
36 F1 241 22.4. 12:50 8 21:44,0 01:31,2 K2 dorostenci 5km Hradil Tomáš 2002 NYM, Podraský Patrik 2002 SPA
36 F1 235 22.4. 12:50 9 21:46,4 01:33,6 K2 dorostenci 5km Tureček Vojtěch 2002 SOP, Kropáček Jan 2002 PIS
36 F1 232 22.4. 12:50 10 21:46,9 01:34,1 K2 dorostenci 5km Zendulka Ondřej 2002 KOJ, Kapoun Miroslav 2003 KOJ
36 F1 246 22.4. 12:50 11 22:13,4 02:00,6 K2 dorostenci 5km Vávra Jiří 2003 SED, Serra Jakub 2003 JAB
36 F1 237 22.4. 12:50 12 22:21,5 02:08,7 K2 dorostenci 5km Žáček Jakub 2002 DEC, Hozák Daniel-Oskar 2003 DEC
36 F1 243 22.4. 12:50 13 22:29,4 02:16,6 K2 dorostenci 5km Lovíšek David 2002 SOP, Bubák Milan 2002 SOP
36 F1 245 22.4. 12:50 14 22:32,6 02:19,8 K2 dorostenci 5km Humhal Jiří 2003 USK, Pospíchal Petr 2002 USK
36 F1 224 22.4. 12:50 15 22:40,2 02:27,4 K2 dorostenci 5km Malý Matyáš 2002 TYN, Řezníček Matouš 2002 KAD
36 F1 228 22.4. 12:50 16 22:42,3 02:29,5 K2 dorostenci 5km Húsek Josef 2003 ONV, Kusák Jiří 2003 ONV
36 F1 226 22.4. 12:50 17 23:03,1 02:50,3 K2 dorostenci 5km Vorlický Vítek 2003 PPL, Roubínek Filip 2003 LIB
36 F1 236 22.4. 12:50 18 23:18,7 03:05,9 K2 dorostenci 5km Hrábek Nikola 2003 SPA, Tešovič Jan 2003 SPA
36 F1 229 22.4. 12:50 19 23:35,9 03:23,1 K2 dorostenci 5km Procházka Tomáš 2003 PPL, Liebich Jáchym 2003 SHK
36 F1 239 22.4. 12:50 20 23:50,3 03:37,5 K2 dorostenci 5km Kotrč Aleš 2002 ZBR, Barini Alessandro 2003 ZBR
36 F1 242 22.4. 12:50 21 24:05,7 03:52,9 K2 dorostenci 5km Hladík Tomáš 2002 DEC, Florián Heřman 2003 DEC
36 F1 225 22.4. 12:50 22 25:30,2 05:17,4 K2 dorostenci 5km Bezděka Matěj 2002 CHU, Makovský Vojtěch 2003 CER
37 F1 405 22.4. 13:15 K1 benjamínci - B 2km Zahradník Adam 2007 FRM
37 F1 436 22.4. 13:15 1 13:46,2 K1 benjamínci - B 2km Kapoun Tomáš 2007 KOJ
37 F1 424 22.4. 13:15 2 13:51,8 00:05,6 K1 benjamínci - B 2km Exler Štěpán 2007 ZAM
37 F1 465 22.4. 13:15 3 14:17,4 00:31,2 K1 benjamínci - B 2km Šindel Jakub 2007 SKD
37 F1 444 22.4. 13:15 4 14:26,7 00:40,5 K1 benjamínci - B 2km Kůs Filip 2007 SED
37 F1 412 22.4. 13:15 5 14:40,5 00:54,3 K1 benjamínci - B 2km Nováček Martin 2007 TYN
37 F1 425 22.4. 13:15 6 14:42,8 00:56,6 K1 benjamínci - B 2km Chovanec Martin 2007 KOJ
37 F1 409 22.4. 13:15 7 14:48,3 01:02,1 K1 benjamínci - B 2km Tržil Eduard 2007 DEC
37 F1 415 22.4. 13:15 8 14:49,4 01:03,2 K1 benjamínci - B 2km Filip Lukáš 2007 OLO
37 F1 417 22.4. 13:15 9 14:54,6 01:08,4 K1 benjamínci - B 2km Houda Vítek 2007 TSE
37 F1 456 22.4. 13:15 10 15:01,1 01:14,9 K1 benjamínci - B 2km Janoška Štěpán 2007 ONV
37 F1 427 22.4. 13:15 11 15:03,2 01:17,0 K1 benjamínci - B 2km Lovíšek Adam 2007 SOP
37 F1 418 22.4. 13:15 12 15:06,1 01:19,9 K1 benjamínci - B 2km Knotek Dalimil 2007 ONV
37 F1 448 22.4. 13:15 13 15:14,8 01:28,6 K1 benjamínci - B 2km Ondra Mikuláš 2007 SLH
37 F1 402 22.4. 13:15 14 15:22,2 01:36,0 K1 benjamínci - B 2km Prokeš Antonín 2007 KOJ
37 F1 466 22.4. 13:15 15 15:28,4 01:42,2 K1 benjamínci - B 2km Tvrdoň Bruno 2007 LSB
37 F1 410 22.4. 13:15 16 15:31,6 01:45,4 K1 benjamínci - B 2km Havlíček Tomáš 2007 KOJ
37 F1 426 22.4. 13:15 17 15:32,6 01:46,4 K1 benjamínci - B 2km Tichý Matyáš 2007 SPA
37 F1 440 22.4. 13:15 18 15:36,8 01:50,6 K1 benjamínci - B 2km Zahradníček Ondřej 2007 PRV
37 F1 442 22.4. 13:15 19 15:39,3 01:53,1 K1 benjamínci - B 2km Tonder Matěj 2007 DEC
37 F1 407 22.4. 13:15 20 15:41,7 01:55,5 K1 benjamínci - B 2km Vild Karel 2007 CHO
37 F1 461 22.4. 13:15 21 15:46,1 01:59,9 K1 benjamínci - B 2km Kofroň Vojtěch 2007 DEC
37 F1 463 22.4. 13:15 22 15:51,4 02:05,2 K1 benjamínci - B 2km Mikeš Michal 2007 ZBR
37 F1 406 22.4. 13:15 23 15:54,4 02:08,2 K1 benjamínci - B 2km Hirsch Robin 2007 KOJ
37 F1 432 22.4. 13:15 24 15:59,3 02:13,1 K1 benjamínci - B 2km Živný Cyril 2007 UNL
37 F1 413 22.4. 13:15 25 16:03,7 02:17,5 K1 benjamínci - B 2km Novák Jonáš 2007 SPA
37 F1 453 22.4. 13:15 26 16:05,2 02:19,0 K1 benjamínci - B 2km Janeček Patrik 2007 LSB
37 F1 430 22.4. 13:15 27 16:11,1 02:24,9 K1 benjamínci - B 2km Zimčík Tomáš 2007 MOD
37 F1 462 22.4. 13:15 28 16:19,4 02:33,2 K1 benjamínci - B 2km Kortan Filip 2007 PIS
37 F1 431 22.4. 13:15 29 16:28,2 02:42,0 K1 benjamínci - B 2km Pudil Jan 2007 TSE
37 F1 423 22.4. 13:15 30 16:36,0 02:49,8 K1 benjamínci - B 2km Dvořák Jakub 2007 KVS
37 F1 447 22.4. 13:15 31 16:36,7 02:50,5 K1 benjamínci - B 2km Uher Jan 2007 OLO
37 F1 438 22.4. 13:15 32 16:44,2 02:58,0 K1 benjamínci - B 2km Dubina Ladislav 2007 UNL
37 F1 437 22.4. 13:15 33 16:52,6 03:06,4 K1 benjamínci - B 2km Šmída Antonín 2007 ZBR
37 F1 404 22.4. 13:15 34 16:55,4 03:09,2 K1 benjamínci - B 2km Kleňha Filip 2007 KVS
37 F1 450 22.4. 13:15 35 16:55,7 03:09,5 K1 benjamínci - B 2km Knotek Daniel 2007 ONV
37 F1 434 22.4. 13:15 36 17:03,9 03:17,7 K1 benjamínci - B 2km Tóth Pavel 2007 LIT
37 F1 429 22.4. 13:15 37 17:07,0 03:20,8 K1 benjamínci - B 2km Lehner Jakub 2007 SED
37 F1 452 22.4. 13:15 38 17:08,5 03:22,3 K1 benjamínci - B 2km Navrátil Robert 2007 MOD
37 F1 458 22.4. 13:15 39 17:18,5 03:32,3 K1 benjamínci - B 2km Ledecký Jakub 2007 SHK
37 F1 419 22.4. 13:15 40 17:19,6 03:33,4 K1 benjamínci - B 2km Kopecký Vojtěch 2007 DEC
37 F1 445 22.4. 13:15 41 17:28,9 03:42,7 K1 benjamínci - B 2km Žalkovský Adam 2007 LSB
37 F1 416 22.4. 13:15 42 17:29,9 03:43,7 K1 benjamínci - B 2km Herzig Alexandr 2007 PIS
37 F1 435 22.4. 13:15 43 17:45,2 03:59,0 K1 benjamínci - B 2km Tichý Michal 2007 PPL
37 F1 441 22.4. 13:15 44 18:00,8 04:14,6 K1 benjamínci - B 2km Belošovič Šimon 2007 SPA
37 F1 420 22.4. 13:15 45 18:18,7 04:32,5 K1 benjamínci - B 2km Löhndorf Jan 2007 OLO
37 F1 408 22.4. 13:15 46 18:24,0 04:37,8 K1 benjamínci - B 2km Vosejpka Tomáš 2007 POD
37 F1 414 22.4. 13:15 47 18:46,8 05:00,6 K1 benjamínci - B 2km Janoušek Maxmilián 2007 KVS
37 F1 422 22.4. 13:15 48 18:52,6 05:06,4 K1 benjamínci - B 2km Jiráň Felix 2007 MOD
37 F1 433 22.4. 13:15 49 19:06,6 05:20,4 K1 benjamínci - B 2km Valenta Štěpán 2007 VSO
37 F1 460 22.4. 13:15 50 19:12,7 05:26,5 K1 benjamínci - B 2km Ryska Jakub 2007 UNL
37 F1 457 22.4. 13:15 51 19:13,3 05:27,1 K1 benjamínci - B 2km Hončík Richard 2007 TSE
37 F1 401 22.4. 13:15 52 19:31,9 05:45,7 K1 benjamínci - B 2km Carboch Vilém 2007 USK
37 F1 451 22.4. 13:15 53 19:46,8 06:00,6 K1 benjamínci - B 2km Lošťák Prokop 2007 USK
37 F1 443 22.4. 13:15 54 19:59,1 06:12,9 K1 benjamínci - B 2km Keclík Jakub 2007 PIS
37 F1 403 22.4. 13:15 55 20:05,8 06:19,6 K1 benjamínci - B 2km Adamkovič Albín 2007 SPA
37 F1 455 22.4. 13:15 56 20:47,7 07:01,5 K1 benjamínci - B 2km Březina Matěj 2007 SPA
37 F1 449 22.4. 13:15 57 20:53,2 07:07,0 K1 benjamínci - B 2km Simonides Nikolas 2007 DEC
37 F1 459 22.4. 13:15 58 22:20,1 08:33,9 K1 benjamínci - B 2km Jech Karel 2007 ZBR
38 F1 254 22.4. 13:45 1 22:22,4 C2 junioři 5km Nováček Vojtěch 2001 TYN, Dolejší Jan 2000 TYN
38 F1 252 22.4. 13:45 2 22:59,9 00:37,5 C2 junioři 5km Večerka Martin 2001 PRV, Bokoč Matyáš 2001 SOP
38 F1 251 22.4. 13:45 3 23:59,9 01:37,5 C2 junioři 5km Hovorka Michal 2001 SEZ, Burda Vojtěch 2001 SEZ
38 F1 253 22.4. 13:45 4 24:36,0 02:13,6 C2 junioři 5km Dvořák Jakub 2001 SEZ, Jakl Jaroslav 2001 USK
39 F1 375 22.4. 13:50 1 24:00,7 C2 dorostenci 5km Štursa Otakar 2002 SEZ, Neradil Vojtěch 2003 PRV
39 F1 374 22.4. 13:50 2 24:09,6 00:08,9 C2 dorostenci 5km Bacílek Lukáš 2002 NYM, Papoušek Jonáš 2002 NYM
39 F1 373 22.4. 13:50 3 24:17,7 00:17,0 C2 dorostenci 5km Uher Miroslav 2003 KOJ, Minařík Jiří 2002 KOJ
39 F1 372 22.4. 13:50 4 25:15,1 01:14,4 C2 dorostenci 5km Študlar Štěpán 2002 TYN, Tettinger Petr 2003 NYM
39 F1 371 22.4. 13:50 5 26:05,4 02:04,7 C2 dorostenci 5km Hanák Ondřej 2003 KVS, Müldner Jan 2003 KVS
40 F1 263 22.4. 14:30 1 21:39,7 K2 juniorky 5km Sobíšková Štěpánka 2001 SPA, Galádová Barbora 2002 SPA
40 F1 262 22.4. 14:30 2 22:11,2 00:31,5 K2 juniorky 5km Zárubová Kateřina 2001 DEC, Boháčová Ivana 2000 DEC
40 F1 261 22.4. 14:30 3 22:36,6 00:56,9 K2 juniorky 5km Vodičková Barbora 2000 ZBR, Mílová Kateřina 2000 SHK
40 F1 265 22.4. 14:30 4 23:32,8 01:53,1 K2 juniorky 5km Reichová Michaela 2000 CER, Reichová Magdaléna 2001 CER
40 F1 269 22.4. 14:30 5 23:55,7 02:16,0 K2 juniorky 5km Vejvodová Kristýna 19 TSE, Koberová Magdalena 19 TYN
40 F1 267 22.4. 14:30 6 24:15,8 02:36,1 K2 juniorky 5km Bláhová Tereza 2001 SEZ, Černohousová Monika 2001 SHK
40 F1 264 22.4. 14:30 7 24:52,4 03:12,7 K2 juniorky 5km Solařová Kateřina 2000 PRV, Dřímalková Adéla 2001 VSO
40 F1 266 22.4. 14:30 8 25:45,8 04:06,1 K2 juniorky 5km Žákovská Adéla 2001 HRA, Menšíková Hana 2002 VSO
41 F1 387 22.4. 14:35 K2 dorostenky 5km Vohryzková Anna 2003 UNL, Havlátová Karolína 2003 UNL
41 F1 388 22.4. 14:35 1 22:45,1 K2 dorostenky 5km Beránková Valentýna 2003 KVS, Hermély Gabriela 2002 PRV
41 F1 384 22.4. 14:35 2 22:49,9 00:04,8 K2 dorostenky 5km Počepková Jana 2003 DEC, Vrbenská Kateřina 2003 CHO
41 F1 381 22.4. 14:35 3 23:05,7 00:20,6 K2 dorostenky 5km Balane Katarina 2002 TSE, Pudilová Vlaďka 2003 TSE
41 F1 385 22.4. 14:35 4 23:14,3 00:29,2 K2 dorostenky 5km Kusovská Adéla 2003 MOD, Zadražilová Anežka 2003 SPA
41 F1 386 22.4. 14:35 5 23:25,0 00:39,9 K2 dorostenky 5km Lahnerová Andrea 2003 SPA, Stengelová Denisa 2003 SPA
41 F1 389 22.4. 14:35 6 24:41,0 01:55,9 K2 dorostenky 5km Palatová Jindřiška 19 Úlehlová Markéta 19
41 F1 383 22.4. 14:35 7 26:01,7 03:16,6 K2 dorostenky 5km Báčková Sandra 2002 TYN, Hronková Monika 2002 TYN
41 F1 382 22.4. 14:35 8 28:43,9 05:58,8 K2 dorostenky 5km Bláhová Karolína 2003 SEZ, Herzánová Lucie 2003 CER
42 F1 524 22.4. 15:10 K1 benjamínky - B 2km Zahradníková Aneta 2007 FRM
42 F1 528 22.4. 15:10 1 14:34,0 K1 benjamínky - B 2km Zendulková Klára 2007 KOJ
42 F1 530 22.4. 15:10 2 14:37,1 00:03,1 K1 benjamínky - B 2km Úlehlová Štěpánka 2007 KOJ
42 F1 525 22.4. 15:10 3 14:41,1 00:07,1 K1 benjamínky - B 2km Valsová Veronika 2007 TSE
42 F1 504 22.4. 15:10 4 14:58,5 00:24,5 K1 benjamínky - B 2km Lahnerová Viktorie 2007 SPA
42 F1 514 22.4. 15:10 5 15:24,4 00:50,4 K1 benjamínky - B 2km Ammerová Patricie 2007 CHO
42 F1 522 22.4. 15:10 6 15:30,5 00:56,5 K1 benjamínky - B 2km Činovcová Lucie 2007 USK
42 F1 515 22.4. 15:10 7 15:35,2 01:01,2 K1 benjamínky - B 2km Hastíková Julie 2007 KOJ
42 F1 511 22.4. 15:10 8 15:37,3 01:03,3 K1 benjamínky - B 2km Martochová Livie 2007 SLH
42 F1 516 22.4. 15:10 9 15:48,8 01:14,8 K1 benjamínky - B 2km Kadlečková Barbora 2007 TSE
42 F1 512 22.4. 15:10 10 15:49,3 01:15,3 K1 benjamínky - B 2km Geprtová Martina 2007 LIT
42 F1 509 22.4. 15:10 11 15:59,1 01:25,1 K1 benjamínky - B 2km Skrovná Ema 2007 SED
42 F1 513 22.4. 15:10 12 16:12,1 01:38,1 K1 benjamínky - B 2km Pokludová Beáta 2007 FRM
42 F1 531 22.4. 15:10 13 16:14,9 01:40,9 K1 benjamínky - B 2km Cigánková Markéta 2007 VSO
42 F1 520 22.4. 15:10 14 16:25,1 01:51,1 K1 benjamínky - B 2km Veselá Hana 2007 NYM
42 F1 523 22.4. 15:10 15 16:39,9 02:05,9 K1 benjamínky - B 2km Fléglová Alžběta 2007 USK
42 F1 526 22.4. 15:10 16 17:11,4 02:37,4 K1 benjamínky - B 2km Mádlíková Lucie 2007 UNL
42 F1 505 22.4. 15:10 17 17:21,1 02:47,1 K1 benjamínky - B 2km Líbalová Michaela 2007 POD
42 F1 518 22.4. 15:10 18 17:23,0 02:49,0 K1 benjamínky - B 2km Bišická Linda 2007 CHO
42 F1 521 22.4. 15:10 19 17:26,0 02:52,0 K1 benjamínky - B 2km Smýkalová Lucie 2007 HRA
42 F1 501 22.4. 15:10 20 17:31,3 02:57,3 K1 benjamínky - B 2km Tranžíková Jana 2007 CHO
42 F1 510 22.4. 15:10 21 17:53,9 03:19,9 K1 benjamínky - B 2km Videmannová Tereza 2007 CHO
42 F1 529 22.4. 15:10 22 18:01,8 03:27,8 K1 benjamínky - B 2km Svobodová Barbora 2007 CHO
42 F1 517 22.4. 15:10 23 18:05,6 03:31,6 K1 benjamínky - B 2km Svobodová Anna 2007 USK
42 F1 507 22.4. 15:10 24 18:19,7 03:45,7 K1 benjamínky - B 2km Matoušková Kateřina 2007 PPL
42 F1 527 22.4. 15:10 25 18:39,7 04:05,7 K1 benjamínky - B 2km Baková Nikola 2007 SHK
42 F1 519 22.4. 15:10 26 18:58,5 04:24,5 K1 benjamínky - B 2km Hanušová Zuzana 2007 MOD
42 F1 532 22.4. 15:10 27 19:21,0 04:47,0 K1 benjamínky - B 2km Stahlová Eva 2007 CHO
42 F1 508 22.4. 15:10 28 19:32,5 04:58,5 K1 benjamínky - B 2km Šulová Amálie 2007 SPA
42 F1 503 22.4. 15:10 29 19:53,2 05:19,2 K1 benjamínky - B 2km Křížová Ester 2007 DEC
42 F1 502 22.4. 15:10 30 19:55,4 05:21,4 K1 benjamínky - B 2km Bočková Eliška 2007 ONV
42 F1 506 22.4. 15:10 31 26:43,6 12:09,6 K1 benjamínky - B 2km Rochová Justýna 2007 SPA
43 F1 543 22.4. 15:45 1 19:32,0 K2 junioři 5km Kukačka Vilém 2000 UNL, Vorel Jan 2000 USK
43 F1 553 22.4. 15:45 2 19:34,8 00:02,8 K2 junioři 5km Brabec Jakub 2001 SPA, Sobíšek Tomáš 2001 SPA
43 F1 542 22.4. 15:45 3 19:43,2 00:11,2 K2 junioři 5km Mašek Ondřej 2000 SPA, Záhora Josef 2001 USK
43 F1 546 22.4. 15:45 4 19:52,0 00:20,0 K2 junioři 5km Voronič Michal 2000 JAB, Sedláček Dan 2001 SOP
43 F1 557 22.4. 15:45 5 20:38,8 01:06,8 K2 junioři 5km Fridrych Tomáš 2000 CHO, Novotný Adam 2000 CHO
43 F1 545 22.4. 15:45 6 20:45,4 01:13,4 K2 junioři 5km Samec David 2001 ZBR, Labuť Vojtěch 2001 ZBR
43 F1 554 22.4. 15:45 7 20:50,7 01:18,7 K2 junioři 5km Kulich Michal 2001 POD, Novotný Vojtěch 2002 POD
43 F1 548 22.4. 15:45 8 21:00,8 01:28,8 K2 junioři 5km Vlk Josef 2000 DEC, Dvořák Čestmír 2002 DEC
43 F1 551 22.4. 15:45 9 21:17,2 01:45,2 K2 junioři 5km Prokop Marek 2002 PDM, Prokop Michael 2001 PDM
43 F1 555 22.4. 15:45 10 21:23,5 01:51,5 K2 junioři 5km Pojezný Jan 2001 ONV, Hejcman Jakub 2001 KOJ
43 F1 549 22.4. 15:45 11 21:26,5 01:54,5 K2 junioři 5km Šmátrala Patrik 2000 KAD, Šmátrala Filip 2000 KAD
43 F1 556 22.4. 15:45 12 21:56,1 02:24,1 K2 junioři 5km Müller Roman 2001 KAD, Vohryzka Vít 2001 UNL
43 F1 541 22.4. 15:45 13 22:01,8 02:29,8 K2 junioři 5km Kortan Petr 2001 PIS, Sobíšek David 2001 TYN
43 F1 544 22.4. 15:45 14 22:42,4 03:10,4 K2 junioři 5km Vávra Václav 2000 SED, Perol Benjamín 2001 SED
43 F1 550 22.4. 15:45 15 22:58,6 03:26,6 K2 junioři 5km Pavlík Josef 2001 HRA, Pjajčík Michal 2001 ONV
43 F1 552 22.4. 15:45 16 23:35,3 04:03,3 K2 junioři 5km Havel Jakub 2000 VSO, Mamčar Robert 2000 VSO
44 F1 566 22.4. 16:10 1 21:14,5 K2 Veteráni - A - B 5km Šamšula Luděk 1976 OLO, Mojžíšek Petr 1977 USK
44 F1 562 22.4. 16:10 2 21:17,9 00:03,4 K2 Veteráni - A - B 5km Šára Pavel 1974 LOB, Laube Zbyněk 1976 BER
44 F1 563 22.4. 16:10 3 22:03,0 00:48,5 K2 Veteráni - A - B 5km Merhaut Michal 1970 SHK, Budínský Robert 1975 SHK
44 F1 565 22.4. 16:10 4 22:25,6 01:11,1 K2 Veteráni - A - B 5km Machač Jan 1977 KVS, Kolanda Martin 1977 KVS
44 F1 561 22.4. 16:10 5 23:48,7 02:34,2 K2 Veteráni - A - B 5km Večeř Karel 1977 ZBR, Bártek Lukáš 1979 ZBR
45 F1 471 22.4. 16:10 1 21:15,8 K2 Veteráni - C - D 5km Zástěra Tomáš 1964 PIS, Kučera Gustav 1970 PIS
45 F1 473 22.4. 16:10 2 21:23,0 00:07,2 K2 Veteráni - C - D 5km Šamšula Libor 1972 OLO, Hřivna Martin 1971 OLO
45 F1 472 22.4. 16:10 3 23:31,9 02:16,1 K2 Veteráni - C - D 5km Beránek Ondřej 1967 KVS, Souček Petr 1967 LOB

Archiv starších výsledků