Sedlecká 500 - výpis přihlášek
Aktualizováno k: 04.05.2024 13:16:16
Přihláška do: 20.06.2024
Datum závodu: 24.06. - 24.06.2024
Sedlecký rybník
ID jízdy.: |
676 | C1 kanoistky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Štěpánková Stella 2006 | SHK | SHK |
2 |
Mulačová Emma 2009 | SKD | SKD |
3 |
Kodetová Tereza 2006 | PPL | PPL |
4 |
Řáhová Dominika 2010 | PPL | PPL |
5 |
Janatová Adéla 2004 | TYN | TYN |
6 |
Knížková Eliška 2008 | USK | SED |
ID jízdy.: |
678 | C1 kanoistky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Štěpánková Stella 2006 | SHK | SHK |
2 |
Mulačová Emma 2009 | SKD | SKD |
3 |
Kodetová Tereza 2006 | PPL | PPL |
4 |
Řáhová Dominika 2010 | PPL | PPL |
5 |
Janatová Adéla 2004 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
707 | C2 kanoistky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kodetová Tereza 2006 | Mulačová Emma 2009 | PPL SKD | SKD PPL |
ID jízdy.: |
708 | C1 kanoistky 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kodetová Tereza 2006 | PPL | PPL |
2 |
Řáhová Dominika 2010 | PPL | PPL |
3 |
Štěpánková Stella 2006 | SHK | SHK |
4 |
Janatová Adéla 2004 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
801 | C2 kanoistky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kodetová Tereza 2006 | Mulačová Emma 2009 | PPL SKD | SKD PPL |
ID jízdy.: |
1 | K1 muži 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fučík Michal 1989 | KAD | KAD |
2 |
Sklenička Tomáš 1990 | KAD | KAD |
3 |
Niebauer Jakub 2004 | DUP | DUP |
4 |
Podraský Patrik 2002 | DUP | DUP |
5 |
Řezníček Matouš 2002 | KAD | KAD |
6 |
Jahoda Matouš 2006 | SPA | SPA |
7 |
Tešovič Jakub 2006 | SPA | SPA |
8 |
Hofbauer Ondřej 2006 | SPA | SPA |
9 |
Heliš Daniel 2006 | SPA | SPA |
10 |
Florián Jindřich 2006 | SPA | SPA |
ID jízdy.: |
2 | C1 muži 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
3 | K2 muži 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fučík Michal 1989 | Sklenička Tomáš 1990 | KAD KAD | KAD |
2 |
Niebauer Jakub 2004 | Termer Václav 2003 | DUP DUP | DUP |
3 |
Podraský Patrik 2002 | Hofbauer Ondřej 2006 | DUP SPA | DUP SPA |
4 |
Tešovič Jakub 2006 | Heliš Daniel 2006 | SPA SPA | SPA |
5 |
Florián Jindřich 2006 | Jahoda Matouš 2006 | SPA SPA | SPA |
ID jízdy.: |
4 | C2 muži 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
9 | K1 ženy 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
11 | K2 ženy 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Sýkorová Helena 2006 | Neužilová Jitka 2006 | SPA SPA | SPA |
2 |
Kočandrlová Johana 2006 | Kočandrlová Nella 2006 | SPA SPA | SPA |
ID jízdy.: |
463 | K1 muži 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fučík Michal 1989 | KAD | KAD |
2 |
Sklenička Tomáš 1990 | KAD | KAD |
3 |
Niebauer Jakub 2004 | DUP | DUP |
4 |
Termer Václav 2003 | DUP | DUP |
5 |
Podraský Patrik 2002 | DUP | DUP |
6 |
Řezníček Matouš 2002 | KAD | KAD |
7 |
Jahoda Matouš 2006 | SPA | SPA |
8 |
Tešovič Jakub 2006 | SPA | SPA |
9 |
Hofbauer Ondřej 2006 | SPA | SPA |
10 |
Heliš Daniel 2006 | SPA | SPA |
11 |
Florián Jindřich 2006 | SPA | SPA |
ID jízdy.: |
464 | C1 muži 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
465 | K2 muži 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fučík Michal 1989 | Sklenička Tomáš 1990 | KAD KAD | KAD |
2 |
Niebauer Jakub 2004 | Termer Václav 2003 | DUP DUP | DUP |
3 |
Podraský Patrik 2002 | Hofbauer Ondřej 2006 | DUP SPA | DUP SPA |
4 |
Zadražil Lukáš 1999 | Jahoda Matouš 2006 | DUP SPA | DUP SPA |
5 |
Florián Jindřich 2006 | Heliš Daniel 2006 | SPA SPA | SPA |
ID jízdy.: |
466 | C2 muži 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
471 | K1 ženy 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Rosolová Karolína 2004 | KAD | KAD |
2 |
Strýčková Štěpánka 1995 | SED | SED |
3 |
Kočandrlová Nella 2006 | SPA | SPA |
4 |
Kočandrlová Johana 2006 | SPA | SPA |
5 |
Sýkorová Helena 2006 | SPA | SPA |
6 |
Neužilová Jitka 2006 | SPA | SPA |
ID jízdy.: |
473 | K2 ženy 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Strýčková Štěpánka 1995 | Rosolová Karolína 2004 | SED KAD | SED |
2 |
Sýkorová Helena 2006 | Neužilová Jitka 2006 | SPA SPA | SPA |
3 |
Kočandrlová Johana 2006 | Kočandrlová Nella 2006 | SPA SPA | SPA |
ID jízdy.: |
17 | K1 junioři 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kodet Jan 2006 | PIS | PIS |
2 |
Bartovský Jaroslav 2006 | PPL | PPL |
3 |
Hejda Štěpán 2006 | PPL | PPL |
4 |
Soukup Matěj 2006 | SED | SED |
ID jízdy.: |
18 | C1 junioři 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
19 | K2 junioři 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hejda Štěpán 2006 | Bartovský Jaroslav 2006 | PPL PPL | PPL |
2 |
Soukup Matěj 2006 | Kodet Jan 2006 | SED PIS | SED |
ID jízdy.: |
20 | C2 junioři 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
25 | K1 juniorky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Tobrmanová Anna Sofie 2006 | SED | SED |
2 |
Hnídková Aneta 2006 | SED | SED |
ID jízdy.: |
27 | K2 juniorky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hnídková Aneta 2006 | Tobrmanová Anna Sofie 2006 | SED SED | SED |
ID jízdy.: |
479 | K1 junioři 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kodet Jan 2006 | PIS | PIS |
2 |
Bartovský Jaroslav 2006 | PPL | PPL |
3 |
Hejda Štěpán 2006 | PPL | PPL |
4 |
Soukup Matěj 2006 | SED | SED |
ID jízdy.: |
480 | C1 junioři 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
481 | K2 junioři 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hejda Štěpán 2006 | Bartovský Jaroslav 2006 | PPL PPL | PPL |
2 |
Soukup Matěj 2006 | Kodet Jan 2006 | SED PIS | SED |
ID jízdy.: |
482 | C2 junioři 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
483 | K1 juniorky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Tobrmanová Anna Sofie 2006 | SED | SED |
2 |
Hnídková Aneta 2006 | SED | SED |
ID jízdy.: |
485 | K2 juniorky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hnídková Aneta 2006 | Tobrmanová Anna Sofie 2006 | SED SED | SED |
ID jízdy.: |
33 | K1 dorostenci 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fink Theodor 2007 | SHK | SHK |
2 |
Žaba Daniel 2008 | SHK | SHK |
3 |
Antuš Andrej 2007 | SHK | SHK |
4 |
Šindel Jakub 2007 | ZBR | ZBR |
5 |
Hlaváč Ondřej 2008 | CER | CER |
6 |
Hojný Václav 2008 | CER | CER |
7 |
Hostek Martin 2007 | SED | SED |
8 |
Kerner Kryštof 2007 | SED | SED |
9 |
Kůs Filip 2007 | SED | SED |
10 |
Adamec Filip 2007 | JAB | JAB |
11 |
Zhorela Ondřej Jakub 2008 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
34 | C1 dorostenci 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Calta Matěj 2007 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
36 | C2 dorostenci 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Calta Matěj 2007 | Kučerová Šárka 2011 | PPL PPL | PPL |
ID jízdy.: |
41 | K1 dorostenky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hegedüsová Lucie 2008 | PDM | PDM |
2 |
Mudrová Karla 2008 | KAD | KAD |
3 |
Knížková Eliška 2008 | USK | SED |
4 |
Skrovná Ema 2007 | SED | SED |
5 |
Vávrová Emanuela 2008 | SED | SED |
6 |
Neumanová Natálie 2008 | KKK | KKK |
ID jízdy.: |
43 | K2 dorostenky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hegedüsová Lucie 2008 | Mudrová Karla 2008 | PDM KAD | PDM KAD |
2 |
Skrovná Ema 2007 | Vávrová Emanuela 2008 | SED SED | SED |
3 |
Neumanová Natálie 2008 | Alexová Denisa 2010 | KKK KKK | KKK |
ID jízdy.: |
487 | K1 dorostenci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fink Theodor 2007 | SHK | SHK |
2 |
Žaba Daniel 2008 | SHK | SHK |
3 |
Antuš Andrej 2007 | SHK | SHK |
4 |
Šindel Jakub 2007 | ZBR | ZBR |
5 |
Hlaváč Ondřej 2008 | CER | CER |
6 |
Hojný Václav 2008 | CER | CER |
7 |
Hostek Martin 2007 | SED | SED |
8 |
Kerner Kryštof 2007 | SED | SED |
9 |
Kůs Filip 2007 | SED | SED |
10 |
Adamec Filip 2007 | JAB | JAB |
11 |
Zhorela Ondřej Jakub 2008 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
488 | C1 dorostenci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Calta Matěj 2007 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
489 | K2 dorostenci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hojný Václav 2008 | Hlaváč Ondřej 2008 | CER CER | CER |
2 |
Fink Theodor 2007 | Antuš Andrej 2007 | SHK SHK | SHK |
3 |
Šindel Jakub 2007 | Kerner Kryštof 2007 | ZBR SED | ZBR SED |
4 |
Kůs Filip 2007 | Hostek Martin 2007 | SED SED | SED |
5 |
Zhorela Ondřej Jakub 2008 | Adamec Filip 2007 | JAB JAB | JAB |
ID jízdy.: |
490 | C2 dorostenci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Calta Matěj 2007 | Kučerová Šárka 2011 | PPL PPL | PPL |
ID jízdy.: |
491 | K1 dorostenky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hegedüsová Lucie 2008 | PDM | PDM |
2 |
Mudrová Karla 2008 | KAD | KAD |
3 |
Knížková Eliška 2008 | USK | SED |
4 |
Skrovná Ema 2007 | SED | SED |
5 |
Vávrová Emanuela 2008 | SED | SED |
6 |
Neumanová Natálie 2008 | KKK | KKK |
ID jízdy.: |
493 | K2 dorostenky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hegedüsová Lucie 2008 | Mudrová Karla 2008 | PDM KAD | PDM KAD |
2 |
Skrovná Ema 2007 | Vávrová Emanuela 2008 | SED SED | SED |
3 |
Neumanová Natálie 2008 | Alexová Denisa 2010 | KKK KKK | KKK |
ID jízdy.: |
49 | K1 žáci 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Martinek Daniel 2009 | POD | POD |
2 |
Fiala Matyáš 2009 | CHE | CHE |
3 |
Jarolík Daniel 2009 | CHE | CHE |
4 |
Lípa Jan 2010 | CHE | CHE |
5 |
Hladík Jáchym 2009 | SHK | SHK |
6 |
Bezděka Vojta 2010 | CHO | CHO |
7 |
Horák Kryštof 2010 | CHO | CHO |
8 |
Vosáhlo Jakub 2010 | CHO | CHO |
9 |
Šrůtek Petr 2010 | CHO | CHO |
10 |
Vaclas André 2010 | GPC | GPC |
11 |
Malina Jiří 2010 | CER | CER |
12 |
Borecký Tadeáš 2009 | KAD | KAD |
13 |
Čech David 2009 | KAD | KAD |
14 |
Křikava Vítězslav 2009 | KAD | KAD |
15 |
Hodek Vít 2009 | SED | SED |
16 |
Holub Ondřej 2009 | SED | SED |
17 |
Kerner Štěpán 2010 | SED | SED |
18 |
Ryska Matyáš 2010 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
50 | C1 žáci 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučera Radek 2009 | PPL | PPL |
2 |
Racek David 2010 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
51 | K2 žáci 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Martinek Daniel 2009 | Holub Ondřej 2009 | POD SED | POD SED |
2 |
Lípa Jan 2010 | Fiala Matyáš 2009 | CHE CHE | CHE |
3 |
Jarolík Daniel 2009 | Chovanec Mikuláš 2009 | CHE CHE | CHE |
4 |
Hodek Vít 2009 | Vaclas André 2010 | SED GPC | GPC SED |
5 |
| Malina Jiří 2010 | CER | CER |
6 |
Čech David 2009 | Borecký Tadeáš 2009 | KAD KAD | KAD |
7 |
Kerner Štěpán 2010 | Křikava Vítězslav 2009 | SED KAD | KAD SED |
8 |
Bezděka Vojta 2010 | Šrůtek Petr 2010 | CHO CHO | CHO |
9 |
Vosáhlo Jakub 2010 | Horák Kryštof 2010 | CHO CHO | CHO |
10 |
| Ryska Matyáš 2010 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
52 | C2 žáci 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučera Radek 2009 | Řáhová Dominika 2010 | PPL PPL | PPL |
ID jízdy.: |
53 | K1 žáci 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Martinek Daniel 2009 | POD | POD |
2 |
Fiala Matyáš 2009 | CHE | CHE |
3 |
Jarolík Daniel 2009 | CHE | CHE |
4 |
Lípa Jan 2010 | CHE | CHE |
5 |
Hladík Jáchym 2009 | SHK | SHK |
6 |
Bezděka Vojta 2010 | CHO | CHO |
7 |
Horák Kryštof 2010 | CHO | CHO |
8 |
Vosáhlo Jakub 2010 | CHO | CHO |
9 |
Šrůtek Petr 2010 | CHO | CHO |
10 |
Vaclas André 2010 | GPC | GPC |
11 |
Malina Jiří 2010 | CER | CER |
12 |
Borecký Tadeáš 2009 | KAD | KAD |
13 |
Čech David 2009 | KAD | KAD |
14 |
Křikava Vítězslav 2009 | KAD | KAD |
15 |
Hodek Vít 2009 | SED | SED |
16 |
Holub Ondřej 2009 | SED | SED |
17 |
Kerner Štěpán 2010 | SED | SED |
18 |
Ryska Matyáš 2010 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
54 | C1 žáci 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučera Radek 2009 | PPL | PPL |
2 |
Racek David 2010 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
57 | K1 žačky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fialová Markéta 2009 | CHE | CHE |
2 |
Juhosová Hana 2010 | CHE | CHE |
3 |
Štemberková Berenika 2010 | CHO | CHO |
4 |
Mikešová Anna 2010 | KAD | KAD |
5 |
Kubová Dorka 2009 | KAD | KAD |
6 |
Cvachoučková Anna 2010 | SKD | SKD |
7 |
Kůsová Barbora 2009 | SED | SED |
8 |
Páníková Nikola 2010 | SED | SED |
9 |
Šimánová Lucie 2010 | SED | SED |
10 |
Alexová Denisa 2010 | KKK | KKK |
11 |
Eisová Leontýna 2009 | KAD | KKK |
12 |
Černá Aneta 2010 | JAB | JAB |
13 |
Breňová Anna Ráchel 2009 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
59 | K2 žačky 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Mikešová Anna 2010 | Kubová Dorka 2009 | KAD KAD | KAD |
2 |
| Cvachoučková Anna 2010 | SKD | SKD |
3 |
Kůsová Barbora 2009 | Eisová Leontýna 2009 | SED KAD | SED KKK |
4 |
Šimánová Lucie 2010 | Páníková Nikola 2010 | SED SED | SED |
5 |
Hamouzová Viktorie 2009 | Štemberková Berenika 2010 | CHO CHO | CHO |
6 |
Breňová Anna Ráchel 2009 | Černá Aneta 2010 | JAB JAB | JAB |
ID jízdy.: |
61 | K1 žačky 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fialová Markéta 2009 | CHE | CHE |
2 |
Juhosová Hana 2010 | CHE | CHE |
3 |
Štemberková Berenika 2010 | CHO | CHO |
4 |
Mikešová Anna 2010 | KAD | KAD |
5 |
Kubová Dorka 2009 | KAD | KAD |
6 |
Cvachoučková Anna 2010 | SKD | SKD |
7 |
Kůsová Barbora 2009 | SED | SED |
8 |
Páníková Nikola 2010 | SED | SED |
9 |
Šimánová Lucie 2010 | SED | SED |
10 |
Alexová Denisa 2010 | KKK | KKK |
11 |
Eisová Leontýna 2009 | KAD | KKK |
12 |
Černá Aneta 2010 | JAB | JAB |
13 |
Breňová Anna Ráchel 2009 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
495 | K1 žáci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Malina Jiří 2010 | CER | CER |
2 |
Lípa Jan 2010 | CHE | CHE |
3 |
Fiala Matyáš 2009 | CHE | CHE |
4 |
Jarolík Daniel 2009 | CHE | CHE |
5 |
Vosáhlo Jakub 2010 | CHO | CHO |
6 |
Bezděka Vojta 2010 | CHO | CHO |
7 |
Horák Kryštof 2010 | CHO | CHO |
8 |
Šrůtek Petr 2010 | CHO | CHO |
9 |
Vaclas André 2010 | GPC | GPC |
10 |
Čech David 2009 | KAD | KAD |
11 |
Borecký Tadeáš 2009 | KAD | KAD |
12 |
Křikava Vítězslav 2009 | KAD | KAD |
13 |
Martinek Daniel 2009 | POD | POD |
14 |
Holub Ondřej 2009 | SED | SED |
15 |
Kerner Štěpán 2010 | SED | SED |
16 |
Hodek Vít 2009 | SED | SED |
17 |
Hladík Jáchym 2009 | SHK | SHK |
18 |
Ryska Matyáš 2010 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
496 | C1 žáci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučera Radek 2009 | PPL | PPL |
2 |
Racek David 2010 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
497 | K2 žáci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Martinek Daniel 2009 | Holub Ondřej 2009 | POD SED | POD SED |
2 |
Lípa Jan 2010 | Fiala Matyáš 2009 | CHE CHE | CHE |
3 |
Jarolík Daniel 2009 | Chovanec Mikuláš 2009 | CHE CHE | CHE |
4 |
Hodek Vít 2009 | Vaclas André 2010 | SED GPC | GPC SED |
5 |
| Malina Jiří 2010 | CER | CER |
6 |
Čech David 2009 | Borecký Tadeáš 2009 | KAD KAD | KAD |
7 |
Kerner Štěpán 2010 | Křikava Vítězslav 2009 | SED KAD | KAD SED |
8 |
Bezděka Vojta 2010 | Šrůtek Petr 2010 | CHO CHO | CHO |
9 |
Vosáhlo Jakub 2010 | Horák Kryštof 2010 | CHO CHO | CHO |
10 |
| Ryska Matyáš 2010 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
498 | C2 žáci 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučera Radek 2009 | Řáhová Dominika 2010 | PPL PPL | PPL |
ID jízdy.: |
499 | K1 žačky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fialová Markéta 2009 | CHE | CHE |
2 |
Juhosová Hana 2010 | CHE | CHE |
3 |
Štemberková Berenika 2010 | CHO | CHO |
4 |
Mikešová Anna 2010 | KAD | KAD |
5 |
Kubová Dorka 2009 | KAD | KAD |
6 |
Cvachoučková Anna 2010 | SKD | SKD |
7 |
Kůsová Barbora 2009 | SED | SED |
8 |
Páníková Nikola 2010 | SED | SED |
9 |
Šimánová Lucie 2010 | SED | SED |
10 |
Alexová Denisa 2010 | KKK | KKK |
11 |
Eisová Leontýna 2009 | KAD | KKK |
12 |
Černá Aneta 2010 | JAB | JAB |
13 |
Breňová Anna Ráchel 2009 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
501 | K2 žačky 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Mikešová Anna 2010 | Kubová Dorka 2009 | KAD KAD | KAD |
2 |
| Cvachoučková Anna 2010 | SKD | SKD |
3 |
Kůsová Barbora 2009 | Eisová Leontýna 2009 | SED KAD | SED KKK |
4 |
Šimánová Lucie 2010 | Páníková Nikola 2010 | SED SED | SED |
5 |
Hamouzová Viktorie 2009 | Štemberková Berenika 2010 | CHO CHO | CHO |
6 |
Breňová Anna Ráchel 2009 | Černá Aneta 2010 | JAB JAB | JAB |
ID jízdy.: |
65 | K1 benjamínci - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Mikolanda Tomáš 2011 | CHO | CHO |
2 |
Hlad Daniel 2011 | CHO | CHO |
3 |
Baier Samuel 2011 | LIB | LIB |
4 |
Černý Jonáš 2011 | ONV | ONV |
5 |
Kubínek Karel 2011 | SED | SED |
6 |
Zýka Jan 2011 | SED | SED |
7 |
Hladík Jonáš 2011 | SHK | SHK |
8 |
Jerman František 2011 | SHK | SHK |
9 |
Pavelka Milan 2011 | CER | CER |
10 |
Dvořáček Tadeáš 2011 | KAD | KAD |
11 |
Kubínek Karel 2011 | SED | SED |
12 |
Zýka Jan 2011 | SED | SED |
13 |
Lindauer Dan 2011 | KAD | KKK |
14 |
Sýkora Jakub 2011 | KAD | KKK |
15 |
Vaňas Mikuláš 2011 | KKK | KKK |
16 |
Sýkora Jakub 2011 | KAD | KKK |
17 |
Hruška Alexander 2011 | TYN | TYN |
18 |
Hulan Petr 2011 | TYN | TYN |
19 |
Kobza Filip 2011 | SKD | SKD |
20 |
Pavelka Ondra 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
66 | C1 benjamínci - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Resl Vojtěch 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
67 | K2 benjamínci - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Pavelka Milan 2011 | CER | CER |
2 |
Mikolanda Tomáš 2011 | Hlad Daniel 2011 | CHO CHO | CHO |
3 |
| Dvořáček Tadeáš 2011 | KAD | KAD |
4 |
Baier Samuel 2011 | Vaňas Mikuláš 2011 | LIB KKK | KKK LIB |
5 |
Lindauer Dan 2011 | Sýkora Jakub 2011 | KAD KAD | KKK |
6 |
Černý Jonáš 2011 | Černý Jáchym 2012 | ONV ONV | ONV |
7 |
Kubínek Karel 2011 | Pavelka Ondra 2011 | SED JAB | SED JAB |
8 |
Hladík Jonáš 2011 | Jerman František 2011 | SHK SHK | SHK |
9 |
| Kobza Filip 2011 | SKD | SKD |
10 |
Hruška Alexander 2011 | Hulan Petr 2011 | TYN TYN | TYN |
11 |
| Mládek David 2011 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
68 | C2 benjamínci - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
69 | K1 benjamínci - A 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Pavelka Milan 2011 | CER | CER |
2 |
Mikolanda Tomáš 2011 | CHO | CHO |
3 |
Hlad Daniel 2011 | CHO | CHO |
4 |
Dvořáček Tadeáš 2011 | KAD | KAD |
5 |
Vaňas Mikuláš 2011 | KKK | KKK |
6 |
Lindauer Dan 2011 | KAD | KKK |
7 |
Sýkora Jakub 2011 | KAD | KKK |
8 |
Černý Jonáš 2011 | ONV | ONV |
9 |
Kubínek Karel 2011 | SED | SED |
10 |
Kubínek Karel 2011 | SED | SED |
11 |
Zýka Jan 2011 | SED | SED |
12 |
Zýka Jan 2011 | SED | SED |
13 |
Hladík Jonáš 2011 | SHK | SHK |
14 |
Jerman František 2011 | SHK | SHK |
15 |
Hruška Alexander 2011 | TYN | TYN |
16 |
Hulan Petr 2011 | TYN | TYN |
17 |
Pavelka Ondra 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
70 | C1 benjamínci - A 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Resl Vojtěch 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
73 | K1 benjamínky - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Štočková Julie 2011 | SKD | SKD |
2 |
Jirousková Alice 2011 | CER | CER |
3 |
Malinová Kateřina 2011 | CER | CER |
4 |
Manová Adéla 2011 | SED | SED |
5 |
Teistlerová Nela 2011 | SED | SED |
6 |
Kučerová Jolana 2011 | KAD | KKK |
7 |
Lomascolo Szittyay Chiara 2011 | KAD | KKK |
8 |
Zubková Eliška 2011 | KAD | KKK |
9 |
Pospíšilová Tereza 2011 | TYN | TYN |
10 |
Vávrová Amálie 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
74 | C1 benjamínky - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučerová Šárka 2011 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
75 | K2 benjamínky - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Malinová Kateřina 2011 | Jirousková Alice 2011 | CER CER | CER |
2 |
| Štočková Julie 2011 | SKD | SKD |
3 |
Kučerová Jolana 2011 | Teistlerová Nela 2011 | KAD SED | SED KKK |
4 |
Zubková Eliška 2011 | Lomascolo Szittyay Chiara 2011 | KAD KAD | KKK |
5 |
Pospíšilová Emma 2013 | Pospíšilová Tereza 2011 | TYN TYN | TYN |
6 |
Vávrová Amálie 2011 | Štočková Julie 2011 | JAB SKD | JAB |
ID jízdy.: |
76 | C2 benjamínky - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
77 | K1 benjamínky - A 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Štočková Julie 2011 | SKD | SKD |
2 |
Jirousková Alice 2011 | CER | CER |
3 |
Malinová Kateřina 2011 | CER | CER |
4 |
Teistlerová Nela 2011 | SED | SED |
5 |
Kučerová Jolana 2011 | KAD | KKK |
6 |
Lomascolo Szittyay Chiara 2011 | KAD | KKK |
7 |
Zubková Eliška 2011 | KAD | KKK |
8 |
Pospíšilová Tereza 2011 | TYN | TYN |
9 |
Vávrová Amálie 2011 | JAB | JAB |
10 |
Manová Adéla 2011 | SED | SED |
ID jízdy.: |
78 | C1 benjamínky - A 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučerová Šárka 2011 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
503 | K1 benjamínci - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Pavelka Milan 2011 | CER | CER |
2 |
Mikolanda Tomáš 2011 | CHO | CHO |
3 |
Hlad Daniel 2011 | CHO | CHO |
4 |
Dvořáček Tadeáš 2011 | KAD | KAD |
5 |
Vaňas Mikuláš 2011 | KKK | KKK |
6 |
Lindauer Dan 2011 | KAD | KKK |
7 |
Baier Samuel 2011 | LIB | LIB |
8 |
Černý Jonáš 2011 | ONV | ONV |
9 |
Kubínek Karel 2011 | SED | SED |
10 |
Kubínek Karel 2011 | SED | SED |
11 |
Zýka Jan 2011 | SED | SED |
12 |
Zýka Jan 2011 | SED | SED |
13 |
Hladík Jonáš 2011 | SHK | SHK |
14 |
Jerman František 2011 | SHK | SHK |
15 |
Hruška Alexander 2011 | TYN | TYN |
16 |
Hulan Petr 2011 | TYN | TYN |
17 |
Kobza Filip 2011 | SKD | SKD |
18 |
Pavelka Ondra 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
504 | C1 benjamínci - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Resl Vojtěch 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
505 | K1 benjamínky - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Štočková Julie 2011 | SKD | SKD |
2 |
Jirousková Alice 2011 | CER | CER |
3 |
Malinová Kateřina 2011 | CER | CER |
4 |
Manová Adéla 2011 | SED | SED |
5 |
Teistlerová Nela 2011 | SED | SED |
6 |
Kučerová Jolana 2011 | KAD | KKK |
7 |
Lomascolo Szittyay Chiara 2011 | KAD | KKK |
8 |
Zubková Eliška 2011 | KAD | KKK |
9 |
Pospíšilová Tereza 2011 | TYN | TYN |
10 |
Vávrová Amálie 2011 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
506 | C1 benjamínky - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kučerová Šárka 2011 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
651 | K2 benjamínci - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Pavelka Milan 2011 | CER | CER |
2 |
Mikolanda Tomáš 2011 | Hlad Daniel 2011 | CHO CHO | CHO |
3 |
| Dvořáček Tadeáš 2011 | KAD | KAD |
4 |
Baier Samuel 2011 | Vaňas Mikuláš 2011 | LIB KKK | KKK LIB |
5 |
Lindauer Dan 2011 | Sýkora Jakub 2011 | KAD KAD | KKK |
6 |
Černý Jonáš 2011 | Černý Jáchym 2012 | ONV ONV | ONV |
7 |
Kubínek Karel 2011 | Pavelka Ondra 2011 | SED JAB | SED JAB |
8 |
Hladík Jonáš 2011 | Jerman František 2011 | SHK SHK | SHK |
9 |
| Kobza Filip 2011 | SKD | SKD |
10 |
Hruška Alexander 2011 | Hulan Petr 2011 | TYN TYN | TYN |
11 |
| Mládek David 2011 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
652 | C2 benjamínci - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
653 | K2 benjamínky - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Malinová Kateřina 2011 | Jirousková Alice 2011 | CER CER | CER |
2 |
| Štočková Julie 2011 | SKD | SKD |
3 |
Kučerová Jolana 2011 | Teistlerová Nela 2011 | KAD SED | SED KKK |
4 |
Zubková Eliška 2011 | Lomascolo Szittyay Chiara 2011 | KAD KAD | KKK |
5 |
Pospíšilová Emma 2013 | Pospíšilová Tereza 2011 | TYN TYN | TYN |
6 |
Vávrová Amálie 2011 | Štočková Julie 2011 | JAB SKD | JAB |
ID jízdy.: |
654 | C2 benjamínky - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
81 | K1 benjamínci - B 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Jarolík Tobiáš 2012 | CHE | CHE |
2 |
Štambachský Alexandr 2012 | CHO | CHO |
3 |
Černý Jáchym 2012 | ONV | ONV |
4 |
Lukeš Jiří 2012 | PPL | PPL |
5 |
Hajič Tobiáš 2012 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
83 | K2 benjamínci - B 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lukeš Jiří 2012 | Hajič Tobiáš 2012 | PPL PPL | PPL |
2 |
Rödling Šimon 2013 | Štambachský Alexandr 2012 | CHO CHO | CHO |
ID jízdy.: |
85 | K1 benjamínci - B 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Jarolík Tobiáš 2012 | CHE | CHE |
2 |
Štambachský Alexandr 2012 | CHO | CHO |
3 |
Černý Jáchym 2012 | ONV | ONV |
4 |
Lukeš Jiří 2012 | PPL | PPL |
5 |
Hajič Tobiáš 2012 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
93 | K1 benjamínky - B 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Doležalová Barbora 2012 | CHO | CHO |
2 |
Pilařová Barbora 2012 | CHO | CHO |
3 |
Valášková Anna 2012 | PPL | PPL |
4 |
Foldová Kateřina 2012 | KAD | KAD |
5 |
Pospíchalová Aneta 2012 | KAD | KAD |
6 |
Rybáková Elen 2012 | SED | SED |
7 |
Šimánová Štěpánka 2012 | SED | SED |
8 |
Kunová Markéta 2012 | TYN | TYN |
9 |
Nesvačilová Tina 2012 | TYN | TYN |
10 |
Pospíchalová Eliška 2012 | TYN | TYN |
11 |
Sobotová Ella Marie 2012 | TYN | TYN |
12 |
Stevenson Elisabeth Eve 2012 | JAB | JAB |
13 |
Svolinská Julie 2012 | JAB | JAB |
14 |
Peroutková Eliška 2012 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
95 | K2 benjamínky - B 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Valášková Anna 2012 | PPL | PPL |
2 |
Pospíchalová Aneta 2012 | Foldová Kateřina 2012 | KAD KAD | KAD |
3 |
| Rybáková Elen 2012 | SED | SED |
4 |
Doležalová Barbora 2012 | Pilařová Barbora 2012 | CHO CHO | CHO |
5 |
Pospíchalová Eliška 2012 | Nesvačilová Tina 2012 | TYN TYN | TYN |
6 |
Sobotová Ella Marie 2012 | Kunová Markéta 2012 | TYN TYN | TYN |
7 |
Peroutková Eliška 2012 | Stevenson Elisabeth Eve 2012 | JAB JAB | JAB |
ID jízdy.: |
97 | K1 benjamínky - B 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Doležalová Barbora 2012 | CHO | CHO |
2 |
Pilařová Barbora 2012 | CHO | CHO |
3 |
Valášková Anna 2012 | PPL | PPL |
4 |
Foldová Kateřina 2012 | KAD | KAD |
5 |
Pospíchalová Aneta 2012 | KAD | KAD |
6 |
Rybáková Elen 2012 | SED | SED |
7 |
Šimánová Štěpánka 2012 | SED | SED |
8 |
Kunová Markéta 2012 | TYN | TYN |
9 |
Nesvačilová Tina 2012 | TYN | TYN |
10 |
Pospíchalová Eliška 2012 | TYN | TYN |
11 |
Sobotová Ella Marie 2012 | TYN | TYN |
12 |
Stevenson Elisabeth Eve 2012 | JAB | JAB |
13 |
Svolinská Julie 2012 | JAB | JAB |
14 |
Peroutková Eliška 2012 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
507 | K1 benjamínci - B 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Jarolík Tobiáš 2012 | CHE | CHE |
2 |
Štambachský Alexandr 2012 | CHO | CHO |
3 |
Černý Jáchym 2012 | ONV | ONV |
4 |
Lukeš Jiří 2012 | PPL | PPL |
5 |
Hajič Tobiáš 2012 | PPL | PPL |
ID jízdy.: |
509 | K1 benjamínky - B 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Doležalová Barbora 2012 | CHO | CHO |
2 |
Pilařová Barbora 2012 | CHO | CHO |
3 |
Valášková Anna 2012 | PPL | PPL |
4 |
Foldová Kateřina 2012 | KAD | KAD |
5 |
Pospíchalová Aneta 2012 | KAD | KAD |
6 |
Rybáková Elen 2012 | SED | SED |
7 |
Šimánová Štěpánka 2012 | SED | SED |
8 |
Kunová Markéta 2012 | TYN | TYN |
9 |
Nesvačilová Tina 2012 | TYN | TYN |
10 |
Pospíchalová Eliška 2012 | TYN | TYN |
11 |
Sobotová Ella Marie 2012 | TYN | TYN |
12 |
Stevenson Elisabeth Eve 2012 | JAB | JAB |
13 |
Svolinská Julie 2012 | JAB | JAB |
14 |
Peroutková Eliška 2012 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
655 | K2 benjamínci - B 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lukeš Jiří 2012 | Hajič Tobiáš 2012 | PPL PPL | PPL |
2 |
Rödling Šimon 2013 | Štambachský Alexandr 2012 | CHO CHO | CHO |
ID jízdy.: |
657 | K2 benjamínky - B 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Valášková Anna 2012 | PPL | PPL |
2 |
Pospíchalová Aneta 2012 | Foldová Kateřina 2012 | KAD KAD | KAD |
3 |
| Rybáková Elen 2012 | SED | SED |
4 |
Doležalová Barbora 2012 | Pilařová Barbora 2012 | CHO CHO | CHO |
5 |
Pospíchalová Eliška 2012 | Nesvačilová Tina 2012 | TYN TYN | TYN |
6 |
Sobotová Ella Marie 2012 | Kunová Markéta 2012 | TYN TYN | TYN |
7 |
Peroutková Eliška 2012 | Stevenson Elisabeth Eve 2012 | JAB JAB | JAB |
ID jízdy.: |
105 | K1 benjamínci - C 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Rödling Šimon 2013 | CHO | CHO |
2 |
Vohradský Dominik 2013 | SHK | SHK |
3 |
Baloun Václav 2013 | SKD | SKD |
4 |
Lukeš Vratislav 2013 | PPL | PPL |
5 |
Hegner Eduard 2013 | PPL | PPL |
6 |
Žorna Samuel 2013 | PPL | PPL |
7 |
Sladký Hynek 2013 | CER | CER |
8 |
Švestka Jan 2013 | SED | SED |
9 |
Hrabal Tomáš 2013 | KAD | KKK |
10 |
Houba Mikoláš Karel 2013 | TYN | TYN |
11 |
Hulan Lukáš 2013 | TYN | TYN |
12 |
Janata Jan 2013 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
107 | K2 benjamínci - C 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Sladký Hynek 2013 | CER | CER |
2 |
Švestka Jan 2013 | Hrabal Tomáš 2013 | SED KAD | KKK SED |
3 |
Žorna Samuel 2013 | Hegner Eduard 2013 | PPL PPL | PPL |
4 |
| Baloun Václav 2013 | SKD | SKD |
5 |
| Houba Mikoláš Karel 2013 | TYN | TYN |
6 |
Hulan Lukáš 2013 | Janata Jan 2013 | TYN TYN | TYN |
ID jízdy.: |
109 | K1 benjamínci - C 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Rödling Šimon 2013 | CHO | CHO |
2 |
Vohradský Dominik 2013 | SHK | SHK |
3 |
Baloun Václav 2013 | SKD | SKD |
4 |
Lukeš Vratislav 2013 | PPL | PPL |
5 |
Hegner Eduard 2013 | PPL | PPL |
6 |
Žorna Samuel 2013 | PPL | PPL |
7 |
Sladký Hynek 2013 | CER | CER |
8 |
Švestka Jan 2013 | SED | SED |
9 |
Hrabal Tomáš 2013 | KAD | KKK |
10 |
Houba Mikoláš Karel 2013 | TYN | TYN |
11 |
Hulan Lukáš 2013 | TYN | TYN |
12 |
Janata Jan 2013 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
113 | K1 benjamínky - C 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Matoušková Viktorie 2013 | PPL | PPL |
2 |
Foltýnová Tereza 2013 | PPL | PPL |
3 |
Makuňová Aneta 2013 | KAD | KAD |
4 |
Hnídková Klára 2013 | SED | SED |
5 |
Jaklová Ema 2013 | SED | SED |
6 |
Kovaříková Elen 2013 | SED | SED |
7 |
Manová Elena 2013 | SED | SED |
8 |
Šmejkalová Simona 2013 | SED | SED |
9 |
Pospíšilová Emma 2013 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
115 | K2 benjamínky - C 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Matoušková Viktorie 2013 | Foltýnová Tereza 2013 | PPL PPL | PPL |
2 |
| Makuňová Aneta 2013 | KAD | KAD |
3 |
Hnídková Klára 2013 | Šmejkalová Simona 2013 | SED SED | SED |
4 |
Manová Elena 2013 | Kovaříková Elen 2013 | SED SED | SED |
ID jízdy.: |
117 | K1 benjamínky - C 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Matoušková Viktorie 2013 | PPL | PPL |
2 |
Foltýnová Tereza 2013 | PPL | PPL |
3 |
Makuňová Aneta 2013 | KAD | KAD |
4 |
Hnídková Klára 2013 | SED | SED |
5 |
Jaklová Ema 2013 | SED | SED |
6 |
Kovaříková Elen 2013 | SED | SED |
7 |
Manová Elena 2013 | SED | SED |
8 |
Šmejkalová Simona 2013 | SED | SED |
9 |
Pospíšilová Emma 2013 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
511 | K1 benjamínci - C 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Rödling Šimon 2013 | CHO | CHO |
2 |
Vohradský Dominik 2013 | SHK | SHK |
3 |
Baloun Václav 2013 | SKD | SKD |
4 |
Lukeš Vratislav 2013 | PPL | PPL |
5 |
Hegner Eduard 2013 | PPL | PPL |
6 |
Žorna Samuel 2013 | PPL | PPL |
7 |
Sladký Hynek 2013 | CER | CER |
8 |
Švestka Jan 2013 | SED | SED |
9 |
Hrabal Tomáš 2013 | KAD | KKK |
10 |
Houba Mikoláš Karel 2013 | TYN | TYN |
11 |
Hulan Lukáš 2013 | TYN | TYN |
12 |
Janata Jan 2013 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
513 | K1 benjamínky - C 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Matoušková Viktorie 2013 | PPL | PPL |
2 |
Foltýnová Tereza 2013 | PPL | PPL |
3 |
Makuňová Aneta 2013 | KAD | KAD |
4 |
Hnídková Klára 2013 | SED | SED |
5 |
Jaklová Ema 2013 | SED | SED |
6 |
Kovaříková Elen 2013 | SED | SED |
7 |
Manová Elena 2013 | SED | SED |
8 |
Šmejkalová Simona 2013 | SED | SED |
9 |
Pospíšilová Emma 2013 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
659 | K2 benjamínci - C 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Sladký Hynek 2013 | CER | CER |
2 |
Švestka Jan 2013 | Hrabal Tomáš 2013 | SED KAD | KKK SED |
3 |
Žorna Samuel 2013 | Hegner Eduard 2013 | PPL PPL | PPL |
4 |
| Baloun Václav 2013 | SKD | SKD |
5 |
| Houba Mikoláš Karel 2013 | TYN | TYN |
6 |
Hulan Lukáš 2013 | Janata Jan 2013 | TYN TYN | TYN |
ID jízdy.: |
661 | K2 benjamínky - C 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Matoušková Viktorie 2013 | Foltýnová Tereza 2013 | PPL PPL | PPL |
2 |
| Makuňová Aneta 2013 | KAD | KAD |
3 |
Hnídková Klára 2013 | Šmejkalová Simona 2013 | SED SED | SED |
4 |
Manová Elena 2013 | Kovaříková Elen 2013 | SED SED | SED |
ID jízdy.: |
121 | K1 benjamínci - D 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lindauer Tom 2014 | KAD | KKK |
2 |
Kantor Max 2014 | PPL | PPL |
3 |
Teistler Jáchym 2014 | SED | SED |
ID jízdy.: |
123 | K2 benjamínci - D 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Teistler Jáchym 2014 | SED | SED |
2 |
| Lindauer Tom 2014 | KAD | KKK |
ID jízdy.: |
125 | K1 benjamínci - D 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lindauer Tom 2014 | KAD | KKK |
2 |
Kantor Max 2014 | PPL | PPL |
3 |
Teistler Jáchym 2014 | SED | SED |
ID jízdy.: |
129 | K1 benjamínky - D 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lípová Eliška 2014 | CHE | CHE |
2 |
Štrérová Ema Viktorie 2014 | CHE | CHE |
3 |
Lomascolo Szittyay Laura 2014 | KAD | KKK |
4 |
Černá Justýna 2014 | ONV | ONV |
5 |
Píclová Kristýna 2014 | SED | SED |
6 |
Hlinovská Magdalena 2014 | SED | SED |
ID jízdy.: |
131 | K2 benjamínky - D 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lípová Eliška 2014 | Štrérová Ema Viktorie 2014 | CHE CHE | CHE |
2 |
| Černá Justýna 2014 | ONV | ONV |
3 |
Píclová Kristýna 2014 | Hlinovská Magdalena 2014 | SED SED | SED |
4 |
Zubková Karolína 2015 | Lomascolo Szittyay Laura 2014 | KAD KAD | KKK |
ID jízdy.: |
133 | K1 benjamínky - D 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lípová Eliška 2014 | CHE | CHE |
2 |
Štrérová Ema Viktorie 2014 | CHE | CHE |
3 |
Lomascolo Szittyay Laura 2014 | KAD | KKK |
4 |
Černá Justýna 2014 | ONV | ONV |
5 |
Píclová Kristýna 2014 | SED | SED |
6 |
Hlinovská Magdalena 2014 | SED | SED |
ID jízdy.: |
515 | K1 benjamínci - D 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lindauer Tom 2014 | KAD | KKK |
2 |
Kantor Max 2014 | PPL | PPL |
3 |
Teistler Jáchym 2014 | SED | SED |
ID jízdy.: |
518 | K1 benjamínky - D 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lípová Eliška 2014 | CHE | CHE |
2 |
Štrérová Ema Viktorie 2014 | CHE | CHE |
3 |
Lomascolo Szittyay Laura 2014 | KAD | KKK |
4 |
Černá Justýna 2014 | ONV | ONV |
5 |
Píclová Kristýna 2014 | SED | SED |
6 |
Hlinovská Magdalena 2014 | SED | SED |
ID jízdy.: |
663 | K2 benjamínci - D 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
| Teistler Jáchym 2014 | SED | SED |
2 |
| Lindauer Tom 2014 | KAD | KKK |
ID jízdy.: |
665 | K2 benjamínky - D 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Lípová Eliška 2014 | Štrérová Ema Viktorie 2014 | CHE CHE | CHE |
2 |
| Černá Justýna 2014 | ONV | ONV |
3 |
Píclová Kristýna 2014 | Hlinovská Magdalena 2014 | SED SED | SED |
4 |
Zubková Karolína 2015 | Lomascolo Szittyay Laura 2014 | KAD KAD | KKK |
ID jízdy.: |
137 | K1 benjamínci - E 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Beščec Michael 2015 | SKD | SKD |
2 |
Baier Sebastian 2015 | LIB | LIB |
3 |
Hašek Benedikt 2015 | GPC | GPC |
4 |
Mareška František 2015 | TYN | TYN |
5 |
Stevenson Tobias Elijah 2015 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
139 | K2 benjamínci - E 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Beščec Michael 2015 | Hašek Benedikt 2015 | SKD GPC | SKD GPC |
ID jízdy.: |
141 | K1 benjamínci - E 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Beščec Michael 2015 | SKD | SKD |
2 |
Hašek Benedikt 2015 | GPC | GPC |
3 |
Mareška František 2015 | TYN | TYN |
4 |
Stevenson Tobias Elijah 2015 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
145 | K1 benjamínky - E 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Pakštefelová Jolana 2016 | SED | SED |
2 |
Zubková Karolína 2015 | KAD | KKK |
3 |
Hlinovská Gabriela 2015 | SED | SED |
ID jízdy.: |
147 | K2 benjamínky - E 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Pakštefelová Jolana 2016 | Hlinovská Gabriela 2015 | SED SED | SED |
ID jízdy.: |
149 | K1 benjamínky - E 1.000m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Zubková Karolína 2015 | KAD | KKK |
2 |
Hlinovská Gabriela 2015 | SED | SED |
ID jízdy.: |
521 | K1 benjamínci - E 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Beščec Michael 2015 | SKD | SKD |
2 |
Baier Sebastian 2015 | LIB | LIB |
3 |
Hašek Benedikt 2015 | GPC | GPC |
4 |
Mareška František 2015 | TYN | TYN |
5 |
Stevenson Tobias Elijah 2015 | JAB | JAB |
ID jízdy.: |
524 | K1 benjamínky - E 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Pakštefelová Jolana 2016 | SED | SED |
2 |
Zubková Karolína 2015 | KAD | KKK |
3 |
Hlinovská Gabriela 2015 | SED | SED |
ID jízdy.: |
667 | K2 benjamínci - E 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Beščec Michael 2015 | Hašek Benedikt 2015 | SKD GPC | SKD GPC |
ID jízdy.: |
669 | K2 benjamínky - E 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Pakštefelová Jolana 2016 | Hlinovská Gabriela 2015 | SED SED | SED |
ID jízdy.: |
153 | K1 benjamínci - F 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kohout Jaroslav 2017 | SED | SED |
ID jízdy.: |
155 | K2 benjamínci - F 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
157 | K1 benjamínci - F 1.000m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
161 | K1 benjamínky - F 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
163 | K2 benjamínky - F 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
165 | K1 benjamínky - F 1.000m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
527 | K1 benjamínci - F 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Kohout Jaroslav 2017 | SED | SED |
ID jízdy.: |
531 | K1 benjamínky - F 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
671 | K2 benjamínci - F 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
673 | K2 benjamínky - F 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
169 | K1 Veteráni - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Tobrman Filip 1974 | SED | SED |
2 |
Klein Pavel 1976 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
170 | C1 Veteráni - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
171 | K2 Veteráni - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
172 | C2 Veteráni - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
269 | K1 Veteránky - A 500m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hrabalová Zuzana 1986 | KAD | KKK |
ID jízdy.: |
270 | C1 Veteránky - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
271 | K2 Veteránky - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
272 | C2 Veteránky - A 500m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
535 | K1 Veteráni - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Švestka Tomáš 1977 | SED | SED |
2 |
Tobrman Filip 1974 | SED | SED |
3 |
Klein Pavel 1976 | TYN | TYN |
ID jízdy.: |
536 | C1 Veteráni - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
537 | K2 Veteráni - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
538 | C2 Veteráni - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
539 | K1 Veteránky - A 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Hrabalová Zuzana 1986 | KAD | KKK |
ID jízdy.: |
540 | C1 Veteránky - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
541 | K2 Veteránky - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
542 | C2 Veteránky - A 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
741 | K2 dospělí mix 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Klein Pavel 1976 | Janatová Adéla 2004 | TYN TYN | TYN |
ID jízdy.: |
740 | K2 juniorstvo mix 200m |
... | |
---|
ID jízdy.: |
739 | K2 dorost mix 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Šindel Jakub 2007 | Cvachoučková Anna 2010 | ZBR SKD | SKD |
2 |
Vávrová Emanuela 2008 | Kerner Kryštof 2007 | SED SED | SED |
3 |
Knížková Eliška 2008 | Hostek Martin 2007 | USK SED | SED |
4 |
Kůs Filip 2007 | Skrovná Ema 2007 | SED SED | SED |
ID jízdy.: |
738 | K2 žáctvo mix 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Fiala Matyáš 2009 | Fialová Markéta 2009 | CHE CHE | CHE |
2 |
Kůsová Barbora 2009 | Holub Ondřej 2009 | SED SED | SED |
3 |
Mikešová Anna 2010 | Kerner Štěpán 2010 | KAD SED | SED |
4 |
Eisová Leontýna 2009 | Lindauer Tom 2014 | KAD KAD | KKK |
ID jízdy.: |
737 | K2 benjamínci mix 200m |
... | |
---|
# | posádka | oddíl | přihlásil |
1 |
Černá Justýna 2014 | Černý Jáchym 2012 | ONV ONV | ONV |
2 |
Lindauer Dan 2011 | Kučerová Jolana 2011 | KAD KAD | KKK |
3 |
Vaňas Mikuláš 2011 | Zubková Eliška 2011 | KKK KAD | KKK |
4 |
Baier Samuel 2011 | Lomascolo Szittyay Chiara 2011 | LIB KAD | KKK |
5 |
Švestka Jan 2013 | Teistlerová Nela 2011 | SED SED | SED |
6 |
Pospíchalová Eliška 2012 | Hruška Alexander 2011 | TYN TYN | TYN |
7 |
Nesvačilová Tina 2012 | Hulan Petr 2011 | TYN TYN | TYN |
8 |
Pospíšilová Tereza 2011 | Janata Jan 2013 | TYN TYN | TYN |
9 |
Hulan Lukáš 2013 | Sobotová Ella Marie 2012 | TYN TYN | TYN |
ID jízdy.: |
742 | K2 veteránstvo mix 200m |
... | |
---|
Orientační startovné
Hodnoty startovného vychází z pravidel 2016 zatím nebere v potaz jiné zadání.
Započítává se i závodník, kterého přihlásil jiný oddíl.
Oddíl | . čl. | dospělí | juniorstvo | dorostenstvo | žactvo | benja | veteránstvo | ostatní spojené kategorie a pod | CELKEM |
---|
CER |
7 |
|
|
6x50=300 |
5x50=250 |
20x50=1000 |
|
|
1550 |
CHE |
8 |
|
|
|
25x50=1250 |
3x50=150 |
|
|
1400 |
CHO |
11 |
|
|
|
27x50=1350 |
30x50=1500 |
|
|
2850 |
DUP |
3 |
12x50=600 |
|
|
|
|
|
|
600 |
GPC |
2 |
|
|
|
5x50=250 |
|
|
|
250 |
JAB |
11 |
|
|
6x50=300 |
10x50=500 |
26x50=1300 |
|
|
2100 |
KAD |
25 |
12x50=600 |
|
4x50=200 |
33x50=1650 |
54x50=2700 |
2x50=100 |
|
5250 |
KKK |
3 |
|
|
6x50=300 |
3x50=150 |
6x50=300 |
|
|
750 |
LIB |
2 |
|
|
|
|
5x50=250 |
|
|
250 |
ONV |
3 |
|
|
|
|
12x50=600 |
|
|
600 |
PDM |
1 |
|
|
4x50=200 |
|
|
|
|
200 |
PIS |
1 |
|
4x50=200 |
|
|
|
|
|
200 |
POD |
1 |
|
|
|
5x50=250 |
|
|
|
250 |
PPL |
17 |
|
8x50=400 |
6x50=300 |
10x50=500 |
41x50=2050 |
|
8x50=400 |
3650 |
SED |
35 |
2x50=100 |
12x50=600 |
22x50=1100 |
33x50=1650 |
60x50=3000 |
3x50=150 |
|
6600 |
SHK |
8 |
|
|
8x50=400 |
3x50=150 |
13x50=650 |
|
3x50=150 |
1350 |
SKD |
6 |
|
|
1x50=50 |
5x50=250 |
16x50=800 |
|
4x50=200 |
1300 |
SPA |
9 |
31x50=1550 |
|
|
|
|
|
|
1550 |
TYN |
15 |
2x50=100 |
|
|
5x50=250 |
65x50=3250 |
2x50=100 |
3x50=150 |
3850 |
USK |
1 |
|
|
3x50=150 |
|
|
|
1x50=50 |
200 |
ZBR |
1 |
|
|
4x50=200 |
|
|
|
|
200 |
Na těchto závodech startuje 191 unikátních závodníků (počítáno ze singlových disciplín) z celkem 21 oddílů.
Startovné činí celkově 34950 Kč