|
1.4. |
Testovací závod pro přihlašování |
1.4. |
37 |
tel. |
|
1 |
6.4. |
Novoveský přespolák + ČP benjamínků |
3.4. |
118 |
canoe.onv@gmail.com tel.607677778 |
|
2 |
6.4. |
Písecká desítka |
4.4. |
21 |
petr.basta@seznam.cz tel.724975237 |
|
3 |
10.4. |
Zbraslavská 10 #1 |
10.4. |
|
sportzbraslav@gmail.com tel.723463425 |
|
4 |
13.4. |
Dlouhé tratě na Moravě |
10.4. |
175 |
ales.zendulka@tiscali.cz tel.608713332 |
|
5 |
14.4. |
Brněnský dvoukilák + ČP benjamínků |
11.4. |
235 |
info@kanoistikabrno.cz tel.728444288 |
|
6 |
19.4. 21.4. |
I.NZ RDS |
15.4. |
270 |
tel.739539483 |
|
7 |
20.4. 21.4. |
I.ČP mládeže - vytrvalost |
15.4. |
872 |
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
8 |
27.4. |
88. maraton Týniště - Hradec |
27.4. |
|
zdenek.rufer@seznam.cz tel.603522558 |
|
9 |
1.5. |
Memoriál Dr Karla Popela + ČP benjamínků |
26.4. |
230 |
info@kvspraha.cz tel.244463768 |
|
10 |
4.5. |
VC Chomutova + ČP benjamínků |
1.5. |
25 |
tel.777624076 |
|
11 |
5.5. |
Ústecký kilometr |
30.4. |
|
petsolc@seznam.cz tel.602944267 |
|
|
10.5. 12.5. |
ICF Světový pohár |
5.5. |
|
tel. |
|
12 |
11.5. |
Krátké tratě na Pastvinách + ČP benjamínků |
7.5. |
12 |
vasek.stejskal72@seznam.cz tel.775066065 |
|
13 |
12.5. |
Dlouhé tratě na Pastvinách |
7.5. |
|
vasek.stejskal72@seznam.cz tel.775066065 |
|
14 |
15.5. |
Vlajka Prahy I. |
15.5. |
|
j.sindelar@c-box.cz tel.608207778 |
|
15 |
17.5. 19.5. |
II NZ RDS + II.ČP mládeže - krátké tratě |
13.5. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
16 |
22.5. |
Zbraslavská 10 #2 |
22.5. |
|
sportzbraslav@gmail.com tel.723463425 |
|
|
24.5. 26.5. |
ICF Světový pohár #2 |
19.5. |
|
tel. |
|
17 |
25.5. |
Nymburská 500 + ČP benjamínků |
20.5. |
|
tel.603824021 |
|
18 |
29.5. |
Vlajka Prahy II. |
29.5. |
|
j.sindelar@c-box.cz tel.608207778 |
|
19 |
31.5. 2.6. |
III.ČP mládeže - NZ juniorů |
27.5. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
20 |
8.6. |
88. Hradecký kiiometr |
4.6. |
|
kanoehk@gmail.com tel.777344887 |
|
21 |
8.6. |
Moravský pohár - ČP benjamínků |
4.6. |
|
ales.zendulka@tiscali.cz tel.608713332 |
|
22 |
9.6. |
Moravský pohár 2024 |
5.6. |
|
ales.zendulka@tiscali.cz tel.608713332 |
|
23 |
9.6. |
Černožice + ČP benjamínků |
6.6. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
24 |
12.6. |
Zbraslavská 10 #3 |
12.6. |
|
sportzbraslav@gmail.com tel.723463425 |
|
25 |
12.6. |
Vlajka Prahy III. |
12.6. |
|
j.sindelar@c-box.cz tel.608207778 |
|
|
13.6. 16.6. |
ECA Mistrovství Evropy |
8.6. |
|
tel. |
|
27 |
15.6. |
Kadaňský Kilometr |
12.6. |
|
jaroslavvoltr@seznam.cz tel.605154263 |
|
26 |
15.6. |
Přerovská 200 + ČP Benjamínků |
12.6. |
|
info@kanoeprerov.cz tel.602345737 |
|
28 |
16.6. |
Memoriál Karla Leštiny |
13.6. |
|
jaroslavvoltr@seznam.cz tel.605154263 |
|
29 |
21.6. 23.6. |
Budějovice - Praha |
18.6. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
30 |
23.6. |
Slapy - Praha |
20.6. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
|
27.6. 30.6. |
ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 |
22.6. |
|
tel. |
|
32 |
29.6. |
Sedlecká 500 + ČP benjamínků |
26.6. |
2 |
marek.vavra@seznam.cz tel.737944449 |
|
31 |
29.6. |
Světový pohár ve sprint quadriatlonu 2024 |
29.6. |
|
kobera@atelierkobera.cz tel.602/103 260 |
|
33 |
30.6. |
O štít města Plzně |
28.6. |
2 |
kkozisek@seznam.cz tel.727823028 |
|
34 |
17.7. |
Zbraslavská 10 #4 |
17.7. |
|
sportzbraslav@gmail.com tel.777331080 |
|
|
17.7. 21.7. |
ICF Mistrovství světa juniorů a U23 |
12.7. |
|
tel. |
|
35 |
25.7. 28.7. |
Mistrovství ČR krátké tratě - IV. ČP mládeže |
20.7. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
36 |
10.8. |
Mistrovství ČR v maratónu |
10.8. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
37 |
21.8. |
Zbraslavská 10 #5 |
21.8. |
|
sportzbraslav@gmail.com tel.723463425 |
|
|
21.8. 24.8. |
FISU Akademické mistrovství světa |
16.8. |
|
tel. |
|
|
23.8. 25.8. |
ICF Mistrovství světa |
18.8. |
|
tel. |
|
38 |
23.8. 25.8. |
Mezinárodní Mistrovství Moravy Slovácká 500 |
19.8. |
|
canoe.onv@gmail.com tel.607677778 |
|
39 |
31.8. |
Jablonecký trojúhelník |
28.8. |
|
rkjablonec@email.cz tel. |
|
41 |
7.9. |
Pohár Sezemic |
2.9. |
|
t.doktor@seznam.cz tel.602363311 |
|
40 |
7.9. |
Putovní pohár Frýdku-Místku |
2.9. |
|
DrabinaJ@seznam.cz tel.603905851 |
|
42 |
8.9. |
Černožický kilometr |
3.9. |
|
reich.petr@seznam.cz tel.775224426 |
|
43 |
11.9. |
Zbraslavská 10 #6 |
11.9. |
|
sportzbraslav@gmail.com tel.723463425 |
|
44 |
11.9. |
Vlajka Prahy IV. |
11.9. |
|
j.sindelar@c-box.cz tel.608207778 |
|
45 |
14.9. 15.9. |
Mistrovství ČR na 5 km - V. ČP mládeže |
10.9. |
|
zkrpata2@gmail.com tel.739539483 |
|
46 |
21.9. |
Memoriál Bóži Karlíka a BacundaCup |
18.9. |
|
ales.kadlecek@seznam.cz tel.731678258 |
|
47 |
26.9. |
K4 Prague Open 9.ročník |
23.9. |
|
sportzbraslav@gmail.com tel.723463425 |
|
48 |
28.9. |
Velká cena Sparty |
23.9. |
|
j.sindelar@c-box.cz tel.608207778 |
|
49 |
5.10. |
Zvíkovský maraton |
2.10. |
|
petr.basta@seznam.cz tel.724975237 |
|
50 |
5.10. |
Běžecký kanoistický půlmaratón |
2.10. |
|
DrabinaJ@seznam.cz tel.603905851 |
|