Číslo závodu
Název

Novoveský přespolák

 
Ročník: 43
PořadatelTJ Ostrožská Nová Ves ONV
Ředitel závoduVít Pjajčík
Vrchní rozhodčíTomáš Mlčoch
Zást. vrch. rozhod.Marek Mazur
Tech. delegát
Datum závodu17.10. 2020 - 17.10. 2020
Místo závoduareál loděnice TJ ONV, Nádražní 970
Přihlášky do12.10. 2020
onv-canoe.cz nebo na kanoe.cz
Přihlásit se přímo přes admin >
Doba a místo porady17.10. 2020 - 09:00hod.
areál loděnice TJ ONV, Nádražní 970
První start10:00:00 hod.
Startovné Jednotné startovné 50Kč za závodníka.
Kontakttel.: 607677778
canoe.onv@gmail.com
onv-canoe.cz
Popis tratijezero Čtverec, obrátka a cílové bóje (2km=2kola, 5km=4kola)
Cenyoriginální medaile
PoznámkaPovolení k vjezdu: pouze pro přepravu lodí, příjem žádostí do 9.října, pomoc na požádání možná.
Disciplíny
  • kanoistky
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteráni - G
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteránky - G
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • muži
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • ženy
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • junioři
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • juniorky
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • dorostenci
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • dorostenky
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • žáci
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • žačky
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínci - A
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínky - A
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínci - B
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínky - B
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínci - C
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínky - C
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínci - D
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínky - D
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínci - E
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínky - E
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínci - F
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • benjamínky - F
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteráni - A
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteránky - A
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteráni - B
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteránky - B
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteráni - C
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteránky - C
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteráni - D
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteránky - D
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteráni - E
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteránky - E
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteráni - F
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
  • Veteránky - F
    K1 dl. tratě, C1 dl. tratě,
Nestandartní tratěOstatní lodní kategorie (dračí lodě, turistické kanoe&kajaky, slalomáři&sjezdaři, rafty, pramice, padleboardy a neb vše, na čem se pádluje): 2km
Odpolední běh:
Veteráni, muži, junioři a dorostenci:  6,5km
Veteránky, ženy, juniorky, dorostenky a žactvo:  2,5km
Bci&bky A, B:  1km
Bci&bky mladší: 0,5km