Číslo závodu37
Název

MM Moravy Slovácká 500, ČP benjamínků

  Memoriál Bohumila Hlůška C1 500m
Ročník: 27
PořadatelTJ Ostrožská Nová Ves ONV
Ředitel závoduVít Pjajčík
Vrchní rozhodčíMarek Mazur
Zást. vrch. rozhod.Tomáš Mlčoch
Tech. delegátZdeněk Krpata
Datum závodu31.8. 2019 - 1.9. 2019
Místo závodujezero Čtverec, Nádražní 970, ONV
Přihlášky do24.8. 2019
http://onv-canoe.cz/index.php?p=prihlaskaSlovacka5
Doba a místo porady30.8. 2019 - 00:00hod.
(pouze technická, ne startovka) areál loděnice
První start08:00:00 hod.
Startovné Jednotné startovné 100Kč za závodníka.
Kontakttel.: 607677778
canoe.onv@gmail.com
onv-canoe.cz
Popis tratidevět vybójkovaných drah
Cenyoriginální medaile, trofeje pro nejlepší týmy a vítěze Memoriálu
PoznámkaZměny a dohlášky k závodu výhradně e-mailem do středy, 28.8. do 20:00. Povolení k vjezdu k závodišti bude vystaveno pouze na základě předem zaslané RZ vozidla (počet limitován!; 1 klub/oddíl=MAX 1 povolení)
Disciplíny
  • muži
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m, K4 500m, K4 200m, C4 500m, C4 200m,
  • ženy
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m, K4 500m, K4 200m, C4 500m, C4 200m,
  • junioři
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • juniorky
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • dorostenci
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • dorostenky
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • žáci
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • žačky
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • benjamínci - A
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • benjamínky - A
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • benjamínci - B
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • benjamínky - B
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • benjamínci - C
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • benjamínky - C
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • benjamínci - D
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • benjamínky - D
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • benjamínci - E
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • benjamínky - E
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • Veteráni - A
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m, K2 200m, K2 500m, C2 200m, C2 500m,
  • Veteránky - A
    K1 200m, K1 500m, K2 200m, K2 500m, C1 200m, C1 500m, C2 200m, C2 500m,
  • Veteráni - B
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • Veteránky - B
    K1 200m, K1 500m,
  • Veteráni - C
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • Veteránky - C
    K1 200m, K1 500m,
  • Veteráni - D
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • Veteránky - D
    K1 200m, K1 500m,
  • Veteráni - E
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • Veteránky - E
    K1 200m, K1 500m,
  • Veteráni - F
    K1 200m, K1 500m, C1 200m, C1 500m,
  • Veteránky - F
    K1 200m, K1 500m,
Nestandartní tratěK2 mix 500m (jediný společný start)
C2 mix 200m (jediný společný start)